• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Syndróm P(re)CO? II

24. marca 2017 
@aduskatt a testík si vobec neskusila?
24. nov 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatranka111 vobec nie, nemam pocit, ze by to malo byt tehu :frowning2: nemam absolut ziadny priznak okrem toho, že brucho a prsia ma bolia presne tak ako pri mrche.......a s tym mojim PCO pochybujem, ze by Clostil hned takto, zvlast, ked mi na uzv v ISCARE lekar povedal, ze clostil mi uplne znicil sliznicu maternice, mala na 16 DCO ledva nejakych 7 mm. Je fakt, ze to bolo pred ovulkou, lebo vajka tam boli este neprasknute dve, ale nepostrehla som ani podla hlienu ani podla bolesti, ktoru mavam pri ovulke, kedy k nej doslo......Myslis, ze ma vyznam vobec robit testik? Rada si necham poradit
24. nov 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Ja som mala po Clostile úplne normálnu mrchu, tak 4-5 dní takú medium :confused: Clostil okrem toho, že spôsobuje rast folíkov, tak má aj vedľajší účinok, že potláča rast sliznice maternice. Mne dneska na to doktorka dala Estrofem, z toho by mi mala narásť sliznica a v piatok ideme na IUI :sweat_smile:
24. nov 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slivocka ja som dnes 10 DC :slight_smile: Aj prvý krát s Clostilom som mala 2 vajká, 22 mm na 13-ty deň, ale IUI nevyšlo.. :confounded: TAk hádam teraz :sweat_smile:
24. nov 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa velmi Ti držím palce , keď ta krasne reaguješ, ... musi to už vyjsť :slight_smile:
24. nov 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slivocka ďakujem :slight_smile: Vajká rastú, spermíky sú výborné..tak ja dúfam, že nebude inde pes zakopaný :confounded:
24. nov 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute....takze zazrak sa nekona....krv negativna :cry: :cry: :cry:
24. nov 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: To mi je ľúto.
A čo teraz?
24. nov 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva hmm... ale ides este na 1 odber nie? Takze sanca stale je :slight_smile:
24. nov 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva :cry: :cry: :cry: velmi som Ti priala ...
24. nov 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@erickaa ...to keby som vedela :confused: :confused: :confused:

jedno je iste.....dalsie IVF je mozne az za 4 mesiace :unamused:

@ninan2 ...dik za utechu, ale neverim tomu....dalsi odber mam v pondelok.....ale som si ista, ze bude rovnaky, ako teraz :pensive:
24. nov 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva hmm no... je mi to veru tiez luto. IVF ma uspesnost do 40 percent ze? Treba urcite vyuzit vsetky 3 preplatene pokusy, 1 urcite vyjde, urcite uz ten dalsi :wink:
24. nov 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva :frowning2: :frowning2: :frowning2: teraz budes cakat 4 mesiace? Vsak ale moze sa podarit aj pocas tych 4 mesiacov nie :slight_smile: ako si na tom s ovulkou? ved ak ju mas tak sanca je vzdy pozri na katku ako sa jej to podarilo :slight_smile:
24. nov 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva moje zlate :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: kurnik to je strasnna nespravodlivost toto :pensive: ine otehotneju ako si zmyslia :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

este male sance su...uvidime no.... kazdopadne druhe pokusy maju ovela vvyssiu uspesnost..jednak maju lepsie odsledovane reagovanie na hormony a este buduci cyklus je velka sanca... hormoniky este ucinkuju ....

do kelu :( dnes je taky hlupy den,mna aj hlava boli,pocasie je na hovno , paralen mi nezabera ... ble
24. nov 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva :confounded: :pensive: zlaticko :confounded: :pensive:
24. nov 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslam ze by som isla ku gyn. uz zajtra nech ma pozrie lebo ja som na utz bola naposledy v juni a vydupem si u neho aby mi spravil hp......aspon budem vediet kedy mam prist.......aky den cyklu sa robi hp?
jaaaaaj baby aj sa bojim zase do toho pustit......ale vypla som na skoro 5 mesiacov nijako sa nestresovala, nesnazila som sa otehotniet a aj tak nič...takže u mna to v psychike urcite nebude
24. nov 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaajurko a ty si mala aj nejake priznaky? a co to spinenie dufam ze uz preslo

@irsina83 ahoj irsi pozeram, ze opat si medzi nami
24. nov 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no asi si tie 4 mesiace pockam....uvidim, ako mi nabehne cyklus... co som citala, vacsinou byva potom cyklus riadne rozhadzany :unamused: ....tak uvidime, ako to pojde :unamused:

samozrejme na druhy pokus uz mame lepsie sance....lebo tak teraz ma trosku skoro stopli a tak vajicka boli velmi malicke......takze snad nabuduce to uz pojde lepsie :unamused:

len keby som nemusela cakat 4 mesiace :unamused:

co uz :pensive:
24. nov 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatranka111 ahoj, ja len tak sem tam sporadicky nakuknem, strasne fandim hivuske a katkejurkovi :slight_smile: dlho si tu nebola...
24. nov 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, chcem vam oznamit, ze 13.11. o 23.05 sa nam narodil zdravy syncek Tomasko. :slight_smile: Vypytal sa v 38.tt, ked som uz lezala v nemocnici na pozorovani. Rodila som spontanne a porod trval 17hod. Dva dni nato rodila jancos a lezala hned vo vedlajsej izbe. :grinning: Uzivame si to plnymi duskami. :slight_smile:
Vsetkym vam silno drzim palce, aby ste coskoro zazili to najvacsie, co moze byt - porod vlastneho dietatka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hivuška, je mi to veľmi ľúto :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: Dúfala som, že to vyjde, držala som palčeky. Nabudúce to vyjde, jednoducho musí

ahoj irsina :wink: dlho som ťa nevidela :angry:
24. nov 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatranka111 nemala som priznaky.... jeden den pred mrchou ma bolelo brucho (nic nezvycajne ) a potom zas jeden den uz ked meskala... prsia striedavo..ziadne priznaky som nemala..teraz sa mi uz strieda sem tam aj nechutenstvo... bolestii hlavy... unava... a tak no....
24. nov 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mireag gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mireag gratulujem aj mamičke aj drobčekovi :slight_smile:
24. nov 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 heh irsi a namna zabudas s drzanim palcekov :grinning:
@mireag gratulejem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

baby ktory dc sa robi hp tusim je to nejaký tretí a dalej neviem :sweat_smile:
24. nov 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatranka, mne brali hp cca 3DC, potom okolo ovulky, teda okolo 13DC a potom okolo 25DC. Ja som ale ovulku nemala do toho 25DC, takže tie moje výsledky jedna hrôza :angry:
24. nov 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mireag srdecne gratulujemmm. to je krasaaaa a jancos ma dievcatko alebo chlapceka??? to je krasna sprava, nadhera a pekne si uzivajte svojich drobcekov :wink:
24. nov 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatranka111 nezabudam ale ich dve poznam z fora a ty si tu dlho nebola :dizzy_face: :wink: samozrejme drzim palce kazdej snazilke :wink:
24. nov 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda ja len tak na kukes chodim sem tam... :wink:
24. nov 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

@hiva, este sancu mas na tom dalsom odbere a ak to nevyjde tak bojujeme spolu dalej, dobre?

@erickaa, to som nevedela, ze clostil ma aj takyto vedlajsi ucinok, do kelu. No nic, velmi ti budem drzat palce.

@govinda, to vyzera nadejne. :wink:

Babulky, najblizsich 5 dni tu nebudem, asi az v utorok sa pripojim. Drzte sa.
24. nov 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok