Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

bosorkajarka
25. jún 2012

@lea1333 potichoucku gratuluju snad bude vsechno jak ma byt 😵

lea1333
25. jún 2012

@bosorkajarka dakujemmmmm uz ´musi byt

bosorkajarka
25. jún 2012

@monucka to je mi lito ze to nevyslo, ale kdyz uz si se tak nachystala tak by to mohlo mit uspech, mojzisovou doporucuju, ale cvicit jenom do ovlace pak uz by to nemuselo byt bezpecny 😉 a neboj povede se, vyjedte si nekam na dovolenou at si date trosku voraz a uvidis ze se povede, cely mk je plny zazraku, drzim palecky 🙂

monucka
25. jún 2012

@bosorkajarka si zlata dakujem 🙂
ok tak to budem robit iba po ovulku a potom budem nacvicovat nieco ine 😉 chi chi
snad sa coskoro uz aj mne zadari

monucka
25. jún 2012

@lea1333 ze by sa podarilo???? 😀 Jeeee tak velmi sa pre teba tesiim

lea1333
25. jún 2012

@monucka podarilo 😀 dakujem

monucka
25. jún 2012

@lea1333 Jupiiii 😀 gratulujeeeem. Skvela sprava 😀

labanka
26. jún 2012

@lea1333 waaaaaaaaaw a to ako? bola si na IUI ? tak sa tesim dalsia krasna tehulka 🙂 zvysujete mi nadej baby viete o tom? 🙂 davaj na seba pozor papa

lea1333
26. jún 2012

@labanka dakujem prave zeprirodzene sa nam podarilo 😉

veronycka
26. jún 2012

@monucka Dakujem pekne. Ja uz neviem som z toho velmi zufala a sklamana. Aj ja vam drzim palce, snazte sa.

veronycka
26. jún 2012

@lea1333 gratulujem

monucka
26. jún 2012

@veronycka Pocuj hlavne takto nerozmyslaj, lebo sa just nebude darit. Ja sa to teraz skusam vyhodit z hlavy a ked sa podari super a ked nie nic sa nedeje. Idem si uzivat muzika a pokusim sa na toto cele vobec nemysliet.
Nemozme na to mysliet, lebo sa zbytocne davame pod napetie a stres.
Nemysli na to; bude dobre a uvidis, ze vsetko pojde lahsie.
Pozri sa, sme este mlade baby a casu mame este plno. Moja svagrina mala svoje 1ve babo, ked mala 35 a ma krasnu dcerku. 🙂 Neboj pride 😉 Mozno skorej ako si myslis 😉

labanka
27. jún 2012

@lea1333 tak tomu ja hovorim VYSSIA MOC 🙂 krasne drz sa ! 😉

lea1333
27. jún 2012

@labanka dakujem 😉 😉 😉 podla mna je to o tom ze som vypla a myslela som uz len na IUI a cakala mrchu a sup // 😀

labanka
27. jún 2012

@lea1333 ty mas PCO ?

lea1333
27. jún 2012

@labanka vsetky priznaky mam ale dr povedala ze asi nie ale podla mna mam 😖

labanka
27. jún 2012

@lea1333 ake priznaky napr?

lea1333
27. jún 2012

@labanka zvyseny muzsky hormon zvyseny cukor vela folikov na ult a nepravidelna ovulacia 😉

labanka
27. jún 2012

@lea1333 ale ved to je uz jedno, hlavne nech to dotiahnete do spravneho a hlavne stastneho konca ! musi to vyjst, velmi ti to prajem 🙂 ved bojujeme skoro uz narovnako 🙂

lea1333
27. jún 2012

@labanka musi byt vsetko ok verim v to 😉 a tebe drzim tiez palce

monucka
27. jún 2012

@labanka Ahoj, a vy ako dlho uz skusate?

labanka
27. jún 2012

@monucka uz 15 mesiacov ☹ raz sa nam podarilo, ale velmi rychlo nam to odislo, cca po 3 tyzdnoch... ja mam PCO a na spermiogram sme este neboli tak zatial problem spociva len vo mne..... a vy?

monucka
27. jún 2012

@labanka To je mi velmi luto, ze sa ti stalo co sa stalo...
Tak my uz tiez skusame vise roka a na tabletkach som teraz 11 mesiacov. Zatial to boh vie ako nepomaha ☹ ale nestracam nadej. U nas je problem iba vo mne. ☹ Manzel je v poriadku.
A ty beres nieco?

labanka
27. jún 2012

@monucka od septembra minuleho roku beriem Metformin ty co?

monucka
27. jún 2012

@labanka tak metformin beriem aj ja 3x denne. Zo zaciatku mi z toho bolo zle, tak som brala iba 2x denne, ale teraz uz je v pohode. Taktiez beriem clomid. Mala som ho 6 cyklov, mesiac prestavka a teraz zas na 6 cyklov a potom uz IUI.
Co ti povedali dokedy mas brat metformin? Mne povedali, ze az kym neotehotniem. A co dalej? Nepovedali, ze co potom ak budete dlho skusat a nic?

labanka
27. jún 2012

@monucka nie nic mi nepovedali ...az kym neotehotniem... tak verim na zazrak lebo zazraky sa deju 🙂 ved babo samo o sebe je zazrak.....ja to chcem riesit vsetko prirodzenou cestou ....tak mi Boh pomahaj.... 😉
inac ma napadlo, ake davky beries Metforminu? ja mam 2000 na den

monucka
27. jún 2012

@labanka tak to mas pravdu 🙂
Ja verim, ze sa podari 😀 a drzim strasne velmi moc palce
A inac s menzesom problemy nemas? Pomaha ti iba metformin, aby si ho mala kazdy mesiac?

monucka
27. jún 2012

@labanka ja mam 1500 na den. 500 je tabletka a berem 3x za den (furt pri jedle)

nienna
1. júl 2012

prosím vás, je tu niekto zo západného alebo stredného slovenska kto berie alebo bral Metformin????? hladám niekoho kto ho predpisuje, lebo zatiaľ viem iba o doktoroch na východe a to je pre mňa dosť ďaleko 😒

mili78
3. júl 2012

ahojte...dnes v Reflexe na Markíze bola téma PCO...hovoril tam doc. Války aj Dr. Lattákova z Iscaru...aj v zajtrajsom Reflexe bude nieco o neplodnosti...ak máte moznost pozrite si 😉