Kde kúpim náhradné poťahy na športovú časť Concord Fusion?

Zodpovedané
13. dec 2023

Ahoj,

hľadám poťahy na kočík Concord Fusion. Chcela by som náhradné poťahy na športový, keď ich dcérka ušpiní. Každý predáva celý kočík a nikto nechce predať športovú časť. Ja mám 3-kombináciu, tak nepotrebujem ďalšiu.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

kočík Concord Fusion sa už veľmi dlho nepredáva. Zároveň sa samostatný poťah sedadla nepredával zvlášť ako náhradný diel či príslušenstvo, takže Ti neporadím.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally