Inglesina Vittoria s podvozkom Comfort

Inglesina Vittoria je elegantný kočík retro typu na hojdavej konštrukcii s neotočnými kolesami. Nadstavby možno nasadiť na elegantnejší podvozok Comfort s bezúdržbovými bielymi gumovými kolesami, alebo Ergo Bike s hrubšími nafukovacími kolesami. V ponuke je obvykle v hlbokej verzii, nájdeš ho však aj v trojkombinácii. Jednou z možností je tiež zakúpiť samostatný podvozok a nadstavby vrátane športového sedadla a autosedačky, čím si kočík vyskladáš podľa potreby.

Konštrukcia Comfort je vhodnejšia do mesta, vďaka odpruženiu zvládne aj nerovné povrchy. Výšku kožou potiahnutej rukoväte u tohto typu nie je možné nastaviť. V spodnej časti nájdeš priestranný chrómový nákupný košík.

Elegantnú hlbokú vaničku možno prenášať za úchyty skryté v bočných vreckách. Vetraný matrac možno pre staršie bábätko aj napolohovať. S dokúpiteľným auto kitom sa vanička dá využívať aj v aute namiesto autosedačky. Dokúpiteľné športové sedadlo môžeš na konštrukciu nakliknúť v akomkoľvek smere. Dá sa plne polohovať až do úplného, 180 stupňového ľahu. Pomocou adaptérov možno na konštrukciu pripojiť aj autosedačku. Ku kočíku štandardne patrí aj zladená prebaľovacia taška, ktorú možno pripnúť na háčiky na rukoväti. Na dokúpenie je v ponuke množstvo ďalšieho doplnkového príslušenstva vrátane stojanu na vaničku či letného poťahu sedadla.

Parametre

Typ
hlboký, športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, podvozok
Hmotnosť (v kg)
14,6
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
101 × 55,5 × 99,5
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
81 × 55,5 × 40
Pôvod značky
Taliansko
Materiál podvozku
oceľ
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.