Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mutsy 4Rider Lightweight

Kde kúpim použitý?

2 inzeráty v bazári
od 50 €

Popis

Mutsy 4Rider Lightweight je variabilný kočík s minimalistickou odpruženou konštrukciou v tvare L s ľahšími penovými kolesami. Vyšiel aj vo verzii s nafukovacími terénnejšími kolesami s výraznou tyčou v strede 4Rider Single Spoke.

Športové sedadlo môžeš plne polohovať. Typ polohovania je veľmi špecifický - po zatlačení mechanizmu na boku sedadla ho treba druhou rukou prispôsobiť, čím sa upravuje aj hĺbka sedenia. Hlboká korba moderného dizajnu má podľa verzie jedno či dve vrecká na drobnosti. Obe nadstavby dokážeš z konštrukcie odňať aj jednou rukou vďaka pamäťovým tlačidlám. Ku modelu 4Rider je dostupná aj dvojitá nadstavba pre súrodencov Duoseat s kratšími 41cm opierkami chrbta. Čiastočne nakloniť sa v dvojverzii dá iba zadné korýtkové sedadlo.

Kočík možno zakúpiť v sete, alebo ho vyskladať kúpou podvozku a želaných nadstávb s prípadnými doplnkami. Na výber sú dva typy konštrukcie: Lightweight Standard s penovou rúčkou či vyššia Lightweight Next s koženkovou rúčkou. Až 16 farieb nadstávb je zoskupených v štýlových kolekciách Cargo, Team a Active podľa prevedenia materiálu. Okrem klasických nadstávb sú v ponuke aj ďalšie dokúpiteľné rozšírenia: druhý zadný nákupný košík, sedadlo Funseat imitujúce trojkolku spojené s veľkým zadným košom Beach Bag, originálny prídavný stupienok pre staršieho súrodenca či hojdací stojan Babysitter Chassis, s ktorým zo športového sedadla vytvoríš hojdacie kresielko. Samozrejmosťou sú aj voliteľné doplnky ako fusaky, podložky, luxusná pláštenka, slnečník, prebaľovacia taška alebo ruksak.

Parametre

Značka
Mutsy
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, viackombi, súrodenecký (tandem), podvozok
Hmotnosť (v kg)
14,3
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
100 × 62 × 76
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
100 × 62 × 30
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík