Autosedačka Lorelli Lyra Isofix

2 skúsenosti

Autosedačka Lorelli Lyra Isofix - obsah sa pripravuje

Hodnotenia a skúsenosti s autosedačkou Lorelli Lyra Isofix

Máš skúsenosť s autosedačkou Lorelli Lyra Isofix?
jaond19  11. feb 2023

Kompromis medzi cenou a kvalitou

Zatial po 4 mesiacoch pouzivania ju hodnotím tak na 7/10b. Otáčanie je síce fajn, ale občas to ide ťažko. V protismere jazdy sú len 2 polohy (nazvem to "pololah a mensí lah"), co zatial nevadí, syn je malý, ale ked bude vacsí (cca od 1 roka), bude mu ten pololah dost vadit (podla predoslych skuseností s 2 detmi), v smere jazdy su polohy 3 a vsetko práveze dost na sedenie, malý sklon k spánku na moj vkus... Pri zapojení na isofix ma sedacka trochu vôlu (mame Octaviu) - neviem ci to tak má byt, je to nasa prva sedacka na isofix. Zapojenie pásu Top Tether mi lezie trochu na nervy, ak chcem sedacku otacat, tak to musim odpojit - "super" vymyslené). Co sa tyka polstrovania, je fajn, pride mi dost kvalitné. Rozne pridavne vankusiky su tiez super, daju sa odoberat ako dieta rastie... Co ma vsak prekvapilo, ze mi do sedacky vosiel 7rocný syn (stihlejsia postava,135cm).
jaond19  27. dec 2022

Taký stred, kompromis medzi cenou a kvalitou

Autosedačku sme dostali - preto neviem ci by som si ju zvolila ako vlastný výber. Otáčanie je síce fajn, ale občas to ide ťažko. V protismere jazdy sú len 2 polohy, obe dost ležmo, co zatial nevadí, syn je na sedenie zatial malý (7m a 8kg) ale ked bude vacsí, bude mu to lezanie dost vadit (podla predoslych skuseností s 2 detmi), v smere jazdy su polohy myslim 3 a vsetko práveze dost na sedenie, malý sklon k spánku na moj vkus... Pri zapojení na isofix ma sedacka trochu vôlu (mame Octaviu) - neviem ci to tak má byt, je to nasa prva sedacka na isofix. Zapojenie pásu Top Tether je pre mna zatial spanielska dedina - neviem to ani s návodom (moja chyba - musím sa s niekym poradit). Co sa tyka polstrovania, je to taka klasika, neohúri, ani nesklame. Rozne pridavne vankusiky su vsak super, daju sa odoberat ako dieta rastie... Co ma vsak prekvapilo, ze mi do sedacky vosiel 7rocný syn (135cm). Tak zvazujem ze ju este nechám jemu na nejaký ten rok a synovi kúpim takú, kde je v protismere a aj po smere jazdy volba viacerých poloh - od skoro lahu az po sedenie.