Babyfriendly Hotel Atrium High Tatras

Prekrásne prostredie Vysokých Tatier a k tomu služby dokonale prispôsobené pre rodinnú dovolenku – to je jedinečná kombinácia, ktorú ponúka rodinný hotel Atrium. Užijete si tatranskú prírodu a perfektné služby do posledného detailu prispôsobené najmenším hosťom.

Rodinná dovolenka v Tatrách s dokonalým animačným programom a priestormi, v ktorých sa vaše deti zabavia za akéhokoľvek počasia. Ak túžite po oddychu a nekonečných možnostiach zábavy pre deti, ste na správnom mieste – v rodinnom Hoteli Atrium v Novom Smokovci.

Prepracovaný koncept služieb pre rodiny, ale aj nadštandardné zázemie pre firmy. Služby prepracované do každého detailu, to je hlavnou charakteristikou hotela Atrium.
Atrium Hotel v Novom Smokovci je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku alebo pracovnú cestu v príjemnom horskom prostredí Vysokých Tatier.

V hoteli je pre ubytovaných aj neubytovaných hostí k dispozícii:
🟢 Kulinárske štúdio Foodie s ponukou zážitkových kurzov varenia pod vedením šéfkuchára (špeciálne kurzy pre deti, rodiny aj skupinky),
🟢 Súkromné kino Mediatro, kde si môžete vychutnať film, rozprávku či športový prenos
Umelecké štúdio ArtClub, profesionálne vybavené kreatívne dielne pre organizovanie rôznych kurzov na profesionálnej aj amatérskej úrovni,
🟢 MiniME - najväčší detský kútik vo Vysokých Tatrách so stálym odborným personálom,
🟢 3 relaxačné zóny 4 Elements pre dokonalé uvoľnenie vášho tela aj mysle,
🟢 Masážne miestnosti Day Spa,
🟢 Vodný svet 4Elements Aqua s bazénmi, tobogánmi, relaxačnou časťou aj pool barom
Vitálny wellness svet so saunami, vírivkou a tepidáriami.

Vytvorili sme špeciálne pobytové balíky s množstvom doplnkových služieb, ktoré máte u nás v cene pobytu. Doprajte si komfort a zážitky na jednom mieste.

Vnútorný detský svet MiniMe - Detský svet Skalka a Ozvenky

Výnimočný vnútorný detský svet MiniMe sa rozkladá na ploche celkovo až 100 m2. Tu sa sa môžu vaše deti bezstarostne hrať, behať, skákať, maľovať či rozvíjať svoje schopnosti v príjemnej a priateľskej atmosfére. Nachádza sa priamo v hoteli a je otvorený denne od 9:00 - 21:00.

Súčasťou služieb v MiniMe sú aktívne animácie, maľovanie na tvár a ďalšie aktivity, ktoré sú samozrejme bezplatné a zabezbečené skúseným odborným personálom.

Vďaka personálu je MiniMe ideálnym miestom, kde môžu deti tráviť čas aj bez sprievodu svojich rodičov (platí pre deti od 4 rokov, mladšie deti musia byť v sprievode dospelej osoby).

Vstup do detského sveta MiniMe je pre hotelových hostí neobmedzený a zdarma.

Hotelová kinosála MediaTro

Priamo v hoteli nájdete aj výnimočnú kinosálu MediaTro. Kino v hoteli je našou pýchou. Moderný dizajn, gaučové sedenie ako v obývačke, špičkový zvuk a veľké plátno. Doprajte si neopakovateľný zážitok. Užite si súkromie, pohodlie a servis, aký v bežnom kine nenájdete.

SÚKROMNÁ KINOSÁLA MEDIATRO PONÚKA:

• Premietanie pre hotelových hostí počas pobytov
  • Súkromné premietanie filmov pre uzavretú spoločnosť
  • Rodinné a detské oslavy s občerstvením a projekciou v priestoroch kina
  • Sledovanie športových podujatí
  • Vystúpenia rôznych umelcov (stand up, detské vystúpenia, prednášky)
  • Tlačové a video konferencie a nadštandardné firemné prezentácie na veľkom plátne s top ozvučením

Sledujte filmy, rozprávky alebo športové prenosy v útulnej kinosále priamo v hoteli.

Zážitkové kurzy varenia Foodie

Predstavujeme vám jedinečné kulinárske štúdio Foodie. Moderné priestory a prepracovaný koncept zážitkových kurzov varenia pre deti aj dospelých. Vyskúšajte nadštandard v službách, a tak trochu netradičnú formu voľnočasovej aktivity počas pobytu u nás. Počas našich kurzov sa naučíte nové triky, získate zručnosti a dozviete zaujímavé informácie od profesionálneho šéfkuchára. Prijmite kulinársku výzvu Foodie a odneste si certifikát Foodie chef.

Vnimočným prvkom v koncepte babyfriendly sú špeciálne kurzy varenia pre deti. Všetko je premyslené do najmenšieho detailu. Kuchynský pult je vybavený vysúvacím pódiom, vďaka ktorému si varenie môžu plnohodnotne užiť aj tí najmenší. Vo Foodie môžu deti rozvíjať kreativitu, osvojovať si zručnosti z kuchyne, a to všetko hravo a hlavne bezpečne.

Každý malý kuchár na začiatku dostane kuchársku zásteru s čapicou a odnesie si od nás pamätný certifikát spolu so všetkými receptami. Medzi najobľúbenejšie detské kurzy patria kreslené hravé palacinky, pizza kurz či pečenie koláčikov.

Game Zone

Ďalším výnimočným priestorom v hoteli je miestnosť/herňa s názvom Game Zone. Môžete si tu zmerať sily v stolnom futbale, air-hockey alebo si zahrať niektorú z hier na hracej konzole X-box One. Herňa sa nachádza hneď vedľa nového Wine, Coffee & Tea baru, kde nájdete 2 zrekonštruované bowlingové dráhy. Môžete tak spojiť posedenie pri kávičke či drinku a mať svoje deti na blízku.

GameZone ponúka zábavu pre všetky vekové kategórie. Priestory Game Zone využívame aj v rámci animačných aktivít pre ubytovaných hostí. Rôzne súťaže a turnaje.

Kamaráti z Trinity

Výnimočným robí koncept babyfiendly v hoteloch Trinity šestica postavičiek, ktoré žijú na všetkých hoteloch. Každému hotelu prislúchajú práve dvaja, ktorí sú svojimi vlastnosťami charakteristickí pre polohu hotela. V hoteli Atrium žijú Skalko a Ozvenka.

Všetky babyfriendly služby v hoteli nesú hravé motívy týchto postavičiek. Vítajú ich pri príchode do hotela a hneď na privítanie darujú deťom prekvapenie (omaľovánku a prívesok na krk s menom). Netradičné kamarátstvo sa u nás začína už na recepcii.

Kamarátov stretnú aj na večeri či raňajkách, kde sa deti predháňajú, ktoré sa pochváli koľko spapalo zeleniny, sľubujú že zjedia všetko mäsko. Veď Skalko aj Ozvenka sú ich veľký vzor. Večer si s nimi zatancujú na minidskotéke alebo dokonca na koncerte.

Všetky aktivity a priestory sú počas dňa aktívne využívane aj v rámci animácii a sprievodného programu. V hoteli je vám k dispozícii najlepší a najprofesionálnejší tím animátorov na Slovensku. Označenie na žltých tričkách „Animation team by Trinity“ je zárukou, že každý animátor patrí do rodiny Trinity, a že je ten najlepší z najlepších.

Rezervujte si svoj pobyt TU:

Hodnotenia a skúsenosti s Babyfriendly hotelom Atrium High Tatras

Máš skúsenosť s Babyfriendly hotelom Atrium High Tatras?
tratatundra  14. okt 2022

Pobyt, ktorý zanechal dojem

Náš pobyt v Hoteli Átrium sme si užili všetci. Okrem spoločnosti Kamarátov z Trinity dokonalý dojem dotvoril úžasný detský kútik Mini Me, ktorý deti milujú a dospelí ešte viac. Deti je totiž možné v ňom nechať “na pospas” animátorom. Vymakaný animačný program je obrovskou devízou a priestor zabaviť sa majú malí aj veľkí. K tomu sa pridáva výborné jedlo a milá obsluha v reštaurácii, za ktorou však pokrivkávala tá v bare. Z menu si vyberú aj fajnovky, či veční diéteri a jednotku s hviezdičkou dostáva krupička na raňajky. Čerešničkou na torte sú novučičké apartmány. Jediný mínus vidím v ultrapomalých malokapacitných výťahoch. Aktuálne však prebiehajú v hoteli práce na novom - veľkokapacitnom. Deti si užili vodný svet a počas pracovných dní “mimo sezóny” sme ho mali len pre seba.
Dodnes, hoci uplynulo už niekoľko týždňov, sú na dennom poriadku debaty o Skalkovi a Ozvenke, a to je dôkaz, že výlet do Hotela Átrium stál za to!
  • Nové apartmány.
  • Animačný program.
  • Detský kútik s množstvom atrakcií, kde je možné deti nechať pod dozorom animátorov.
  • Chutné jedlo.
  • Zrekonštruovaná reštaurácia.
  • Vonkajšie ihrisko.
  • Vodný svet s tobogánom, vírivkou aj malým detským bazénom.
  • Wellness, sauny a masáže.
  • Pomalé výťahy.
januska131  30. sep 2022

Ak hľadáte babyfriendly, tu ste správne.

Hľadali sme narýchlo ubytovanie v Tatrách, ktoré bude blízko električky a bude babyfriendly.
Priznávam sa, že som si vybrala tento hotel, lebo som si pamätala krupičnú kašu zo Sitna, tak som verila, že bude aj tu. A bola a bola výborná. Našej dcére sa veľmi páčil detský kútik s domčekom aj skakaci hrad, nepačili sa jej postavičky, ktoré to pochopili a vždy z ďialky zakývali. Pre deti so staršími deťmi ideálne miesto pre oddych rodičov, celý deň majú deti o program postarané.
A veľké plus, veľmi pohodlná posteľ a schodíky pre dieťa pri recepcii.
  • Milá obsluha v detskom kútiku
  • Perfektný skákaci hrad
  • Krupičná kaša
  • Málo výťahov
  • Arogantný čašník
romco11  14. júl 2022

Spokojnosť

Nebol som s deťmi, takže viem hodnotiť len za seba.
Pobyt bol príjemný. Prerobené priestory sú veľmi pekné. Jedlo super a kuchár úplný týpek, ktorý chápal, že chcem riadnu porciu. Sem tam je vidieť, že hotel už stojí dlho a poznačila ho doba minulá. Personál vemľmi milý ale sem tam spomalený. Jediné mínus bol barman v bowling bare, ktorý vyzeral, že sa ešte v živote nezasmial. Trochu príliš vážny človek na mieste, kde sa ľudia zabávajú.
  • jedlo
  • milý personál
  • tobogán, ktorý meria čas
  • veľká posteľ
  • pomalší personál
  • barman v bowling bare
mcevel  13. júl 2022

Top hotel v jakem jsem zatim byl

Musim rict, ze tohle byl zatim jeden z top hotelu, v jakem jsem mel moznost byt. Vyzvdihnout musim personal a jeho starost o hosty, vstricnost. Jidlo bylo uplne skvele, kuchar si zaslouzi velkou gratulaci k tomu, co se mu kazdy den povedlo naservirovat;)
  • Profesionalita a pece o hosty ze strany personalu je uplne super
  • Pokoje prostorne, ciste, dokonce s balkonem do prirody
  • Wellness rozsahle a dobre vyresene
  • Kvalita jidla a velky vyber jidel
  • Mozna bych ocenil klasicky plavecky bazen, protoze jsem si chtel fakt zaplavat, ale chapu ze vsechno se tam proste nevejde
sisapapp  12. júl 2022

Príjemný hotel v krásnom prostredí.

Hotel Atrium ma nesklamal. Stále sa zlepšuje ako služby tak interiér. Je to cítiť a aj vidieť. Služby sú na výbornej úrovni. Jedlo je lahodné, a to prostredie v akom sa hotel nachádza je nádherné. Výlety si tu užije naozaj každý, čerstvý vzduch a, keď je náhodou škaredo môžete sa pekne vy saunovať alebo vy blázniť v bazéne, kde nechýba tobogan. Za mňa odporúčam.😉👍
  • dobrá kuchyňa
  • dobrá poloha hotela
  • vhodný pre rodiny s deťmi
  • veľa aktivít pre deti - animátori a akcie cez víkend
  • ihrisko pri hotely
  • izby sú menšie
  • postupne sa rekonštruuje a opravuje ( čo je fajn, len je dosť vidieť rozdieľ )
nancy666  12. júl 2022

Skvelý už roky

Boli sme tu niekoľkokrát. Ešte dokonca aj pred érou kamarátov z Trinity. Vždy bolo super, je tam bowling, vynovený wellness a tento je dokonca zložený z 2 časti. Personál ústretový, Skalko s ozvenkou vysmiati, jedlo výborne. Vždy sa sem radi vrátime.
Ako apartmán je síce len jedna izba ak to správne viem lebo vždy sme boli v tej istej :) všetky baby-veci k dispozícii.
  • Vonkajšie ihrisko
  • Vlek a požičovňa lyži v blizkosti
  • Bowling
  • Mediatro
  • Foodie
  • ArtClub
  • MiniMe
  • Výťahy- je ich malo a stále sa na ne čaká
2 ľudia považujú za užitočné
lostakova  12. júl 2022

Bezva hotel pro rodiny i firmy

Spojila jsem firemní akci s rodinnou dovolenou a pobyt jsem si užila na maximum já i moje děti. Pokoj byl útulný, k dispozici jsme měli dvě koupelny. Na výběr bylo ze spousty chutně vypadajících jídel, takže jsme ochutnávali a ochutnávali. Děti strávily hromadu času v bazénu a v dětském koutku, já si zahrála bowling. Krásná příroda nedaleko... prostě paráda!
  • Neomezený vstup do bazénu
  • Dětský koutek s dohledem, kde mohou být děti i samy
  • Bowling
lenkaa222  12. júl 2022

Tatranský pobyt

Úžasný hotel určite odporúčame pre rodiny s menšími deťmi. Všetko pre deti zabezpečené animátori, akcie. Detský kútik je tiež super deti sa zabavia postrážia ich a rodičia si môžu oddýchnuť vo welnes. Taktiež bazén s tobogánom bola pre deti topka hlavne meranie rýchlosti akou prešli cez tobogánom, to bolo predbiehania :) A v neposlednom rade kuchyňa s chutným výberom jedál či pre deti alebo dospelých. Deti sa vždy tešili či už na raňajky alebo večere keďže ich tam navštívili kamaráti z Trinity :)
  • Animátori
  • Detské akcie
  • Detský kútik
  • Kamaráti z Trinity
  • Nezistili sme žiadne
xxxxxnnnnn  12. júl 2022

Príjemný hotel v príjemnom prostredí

V hoteli sme strávili dve noci a môžem povedať, že sme boli spokojní. Príjemný personál, veľké plus študentom, ktorí sa učili obsluhovať hostí. Výborná strava, super výber jedla, vírivka na jednotku. A počasie sme mali tiež vymodlené.
  • výber jedla
  • výborná kávička
  • bezlepkový úžasný chlieb
lenkapk2  12. júl 2022

Príjmne 3 dni

Pri príchode nás veľmi pekne privítali, milý a ochotný personál.Izby čistučke,ochotné pani upratovačky aj keď sme nežiadali o upratovanie zaklopali a opýtali sa či niečo nepotrebujeme.
Výborne jedlo,úžasný wellnes,zaujímavy animačný program
  • Čistota
  • Animačný program
  • Skvelé jedlo
  • Chýbaju presypacie hodiny vnútri v saunách,človek ak nemá hodinky nevie akú dobu trávi v saune.
mona333  12. júl 2022

Nezabudnuteľná dovolenka pre deti

Minulý rok sme boli v tomto hoteli s deťmi prvýkrát. Deti veľmi očaril a celý rok sa pýtajú,kedy sa tam vrátime. Páčilo sa im asi všetko čo hotel ponúka.
Z doteraz navštívených hotelov mal tento pre deti najlepší výber jedla.
  • skvele jedlo
  • zaujímavý program
  • dobrá poloha hotela
  • bazén nevhodný pre neplavcov