Miesta

Doprajte si zážitky, dobrodružstvá a spomienky. Vyskočte z kolotoča povinností a každodennosti, vezmite rozum do hrsti, nohy na plecia a objavujte spolu so svojou rodinkou miesta, ktoré za to stoja. Neviete, kam vyraziť? Nič to! Inšpirujte sa našimi tipmi na miesta, výlety, ubytovania, zábavné parky či iné aktivity, ktoré vás nakopnú k vytváraniu nezabudnuteľných spoločných momentov – v každom kúte Slovenska a za každého počasie.

Najnovšie články

Hodnotenia a skúsenosti so zaujímavým miestom

Máš skúsenosť so zaujímavým miestom?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia

nesvadbovo  16. nov 2022

Malý raj pre všetky dobrodružné deti

V Demänová rezorte sme si užili tri veľmi príjemné dni vďaka dokonalému počasiu. Dievčatá otestovali hádam každú preliezku, hojdačku či šmykľavku a trampolínu. Vonku si vytvorili malé blatovisko vďaka vodným pumpám, hladkali a kŕmili domáce zvieratká, prelozili rezort odhora až dole. Rezort bol cez týždeň takmer prázdny a mali sme veľmi príjemný pocit malého rodinného penziónu s bonusom všetkého, čo vie ponúknuť väčší komplex.
Celý areál je postavený v jednotnom škandinávskom minimalistickom štýle a ponúka kopec možností pre kvalitne strávený čas v každom ročnom období - bazény v lete, lyžiarsky svah v zime a celoročne obrovské exteriérové ihrisko.
Jedinou slabinou je nedostatok možností pre interiérové vyžitie v prípade, že vám počasie nepraje a veľmi obmedzený čas vo wellness zóne pre pobyt s deťmi.

timea5  20. okt 2022

Ubytovanie v apartmane Relax

My sme boli v rezorte uz viac krat.Stale bolo super a lepsi rezort sme este nenasli ale ma aj par negativ .Najviac by som odporucala ubytovanie v relaxe kedze je najblisie ku vsetkemu a nemusite chodit cez ziadne chodby a pouzivat vytahy.Aj pre rodicov s kocikom to ma vyhodu ,aj pre starsie deticky ktore mozu ist same na ihrisko a vy si kludne sedite na teraske a mate ich na ociach.

tratatundra  14. okt 2022

Pobyt, ktorý zanechal dojem

Náš pobyt v Hoteli Átrium sme si užili všetci. Okrem spoločnosti Kamarátov z Trinity dokonalý dojem dotvoril úžasný detský kútik Mini Me, ktorý deti milujú a dospelí ešte viac. Deti je totiž možné v ňom nechať “na pospas” animátorom. Vymakaný animačný program je obrovskou devízou a priestor zabaviť sa majú malí aj veľkí. K tomu sa pridáva výborné jedlo a milá obsluha v reštaurácii, za ktorou však pokrivkávala tá v bare. Z menu si vyberú aj fajnovky, či veční diéteri a jednotku s hviezdičkou dostáva krupička na raňajky. Čerešničkou na torte sú novučičké apartmány. Jediný mínus vidím v ultrapomalých malokapacitných výťahoch. Aktuálne však prebiehajú v hoteli práce na novom - veľkokapacitnom. Deti si užili vodný svet a počas pracovných dní “mimo sezóny” sme ho mali len pre seba.
Dodnes, hoci uplynulo už niekoľko týždňov, sú na dennom poriadku debaty o Skalkovi a Ozvenke, a to je dôkaz, že výlet do Hotela Átrium stál za to!

januska131  30. sep 2022

Ak hľadáte babyfriendly, tu ste správne.

Hľadali sme narýchlo ubytovanie v Tatrách, ktoré bude blízko električky a bude babyfriendly.
Priznávam sa, že som si vybrala tento hotel, lebo som si pamätala krupičnú kašu zo Sitna, tak som verila, že bude aj tu. A bola a bola výborná. Našej dcére sa veľmi páčil detský kútik s domčekom aj skakaci hrad, nepačili sa jej postavičky, ktoré to pochopili a vždy z ďialky zakývali. Pre deti so staršími deťmi ideálne miesto pre oddych rodičov, celý deň majú deti o program postarané.
A veľké plus, veľmi pohodlná posteľ a schodíky pre dieťa pri recepcii.

lenuska30  20. sep 2022

Odporúčam😊

V Demänova rezort sme boli minule leto s manželom a 2 deťmi.. veľmi sa nám tam páčilo, decká sa mali kde vyhrať, vyskakat.... My dávame 10 bodov z 10 😉😉😉

ivet213  19. sep 2022

Hroza

Uz nikdy v zivote nenavstivime tento rezort boli sme ubytovany v mezonete ktory nemal klimu moje deti vracali od prehriatia susede prislo pre dieta dokonca zachranka lebo klima neexistuje….
Na staznost ziadna reakcia …
restauracia s barierovym pristupom s kociarom pekne po schodoch…
Vecera Pivo kola si restika uctuje zvlast …
Jedina vyhoda ze sa mali kde deti vyblbnut ale co z toho ked vecer nemohli zaspat kedze sme mali na izbe 31stupnov …. (A ano vetrali sme)

monikaaa7  11. sep 2022

Demänová rezort

Rezort nás veľmi milo prekvapil. Ubytovanie v modernom a čistom apartmáne, ktorý mal kuchyňu a terasu, sa nám páčilo. Pobyt sme mali s polopenziou. Reštaurácie boli zariadené moderným štýlom, vybavené detskými kútikmi, stoličkami a aj detským jedlom. Strava bola veľmi bohatá a nám chutila. Prvý dojem bol perfektný – deti síce nevedeli, čo skôr a len híkali. Našťastie druhý deň už mali predstavu, čo sa kde dá robiť a už si našli nejakú tú svoju postupnosť. Z atrakcií spomeniem Fun park, ktorý majú ubytovaní hostia v cene (ostatní si môžu vstup zakúpiť), kde sa deti vyšantili do sýtosti. Mini ZOO nás veľmi potešila a vodné kaskády mali veľký úspech. Animácie potešia. Využitie väčšiny atrakcii je viazané najmä na dobré počasie a teda väčšie interiérové ihrisko tu chýba. Nie som si úplne istá, ako veľmi by sa deti zabavili, ak by nám počasie nevyšlo. Fitness centrum bolo menšie, no mňa pekvapilo, že ho otvárajú až o 12tej. Wellness ponúka sauny, výrivky, detský bazén a odpočivárne. Chýbal mi klasický bazén pre dospelých a nie ideálny vstup pre deti len do 17-tej, čo by bolo možno fajn zvážiť najmä v prázdninovom období, keď je rezort plný rodín s deťmi. Demänová rezort ponúkal všetko, čo dobrý baby friendly rezort má mať, teda aspoň z môjho pohľadu. Za dobrý nápad považujem aj informačné kartičky v ktorých sme mali karty od izby. V nich sa totiž nachádzali informácie o tom, kedy sa aké jedlo podáva, kedy sa dá navštíviť wellness a fitko, ako sa pripojiť na wifi, informácie o tom, čo máme v cene, či potrebné telefónne čísla. V rezorte sme sa stretli s mnohými národnosťami a jazykmi.
Demänová rezort odporúčame všetkým rodinám a my už teraz zvažujeme zimný pobyt, keďže v areáli sa nachádza aj detská zjazdovka dlhá 450 m a klzisko, no a do Jasnej je to len na skok.

mamelka  31. aug 2022

Pobyt pre rodiny s atrakciami

V rámci testovania som mala možnosť ubytovania na 3dni (2 noci) v apartmáne LUX, čo pre nás bolo označenie budovy ,,N,,. Budova je vyššie, čiže musíte rátať s kopčekom. Pre niekoho možno už prístup s mínusom, nám osobne nevadil, keďže milujeme prechádzky. Čiže ak sa chcete ubytovať a nechodiť do kopca, určite pozerajte, kde sa váš apartmán nachádza a či predsa len nechcete ísť niekde nižšie. Ale ako som písala, toto pre nás nebol problém. S naším kočíkom sa dostaneme všade 😄.
Ubytovanie v LUX bolo pre nás ako 5člennú rodinu naozaj krásne priestranné. Dolné poschodie tvorila malá kuchynka so všetkým, čo potrebujete, obývačka, TV (netflix a youtube k dispozícii), veľká kúpeľňa s WC, umývadlom. Určite by bola dole dobrá vaňa, keďže apartmán má na poschodi ďalší sprchový kút a 10mesačnú lepšie okúpem vo vani. Samozrejme za príplatok má rezort vaničku v ponuke.
Na poschodie sa dostanete schodiskom, ktoré je pre 1-3r deti určite moc strmé.
Na poschodí boli spálne s pohodlnými posteľami, a dostatok skríň ako úložný priestor. Uteráky, osušky boli taktiež pekne pripravené.
Rezort je naozaj veľký a plný atrakcií. Určite by som vyzdvihla 3D bludisko, nafukovací hrad, trampolíny, či bungee trampolína, ktorá sa nachádza v areáli, ale žiaľ za poplatok. Nezisťovala som prečo sa platí za túto trampolínu. Veľa mamičiek mi napísalo počas testovania, že boli prekvapené, že sa táto atrakcia musí platiť. Možno by bolo fajn aspoň 1x sprístupniť deťom túto atrakciu v rámci pobytu.
Lezeckú stenu za nepriaznivého počasia určite neodporúčam, keďže žinenky sú hneď mokré a pri dopade, ako vytvoria deti jamu sa nazbiera voda a majú hneď mokré nohy. Určite by padlo dobre, ak by mohla byť lezecká stena využitá aj za daždivého počasia. Taktiež tu treba rátať s príplatkom 1h/4€.
Keďže sme vychytali v deň príchodu zlé počasie a taktiež aj druhý deň doobeda nebolo pekne, tak by sme uvítali vnútorný bazén, kde môžu ísť detičky mladšie ako 3r, vnútorné ihrisko by taktiež potešilo, ale viem,že už na ňom pracujete, tak sa naozaj teším.
Detské ihriská boli pre našu 10mesačnú, ale aj naše dve staršie 9 a 12r úplne super. No najviac si naozaj užili auquapark.
Reštaurácii sme nemali čo vytknúť, možno len to,že veľa rodín chodí s kočíkom a ten výťah by bol super. Naša Mária počas stravovania v reštaurácii nespala, takže sme mohli nechať kočík dole na prízemí a usadiť ju do stoličky. Nám jedlo chutilo, výber bol bohatý, našli sme si to, na čo sme mali chuť. Čo sme si ale všimli, že veľa ľudí v rámci,,voľnosti,, si nabralo veľa jedla a čašníci veľa krát odnášali aj plné taniere jedla, čo by sa mohlo troška obmedziť. Už len možno ako tip z jednej reštaurácie kam chodíme, že keď na tanieri navážia 100g jedla tak si to musí hosť zaplatiť. Ono toto netreba brať ako buzeráciu, ale je to aj úcta voči kuchárom a čašníkom.
Program pre deti s animátormi je naozaj bohatý, myslia na menšie detičky, ale aj na staršie či dospelých.
Páči sa mi mini ZOO,kde sme mali možnosť kŕmiť zvieratká a aj si ich pohladkať.
Zamestnanci na recepcii, v reštaurácii, animátori boli naozaj milí. Ked išiel niekto okolo pozdravil.

katka1323  28. aug 2022

Pre deti az od 3 rokov

Prvy dojem po prichode do rezortu ma milo prekvapil. Vela detskych atrakcii, pekne prostredie. Problem nastal vsak vtedy ked sme sli do bazenov. Cesta je strkova/kamenista a ked idete aj s kocikom je takmer nemozne tadial prejst, kolesa sa zabaraju do nich takze nakoniec sme kocik museli preniest na rukach (nieje to zrovna mala vzdialenost). Vchadza sa cez 1 turnuket co dost brzdi premavku nakolko cez neho ludia aj vchadzaju aj vychadzaju a to nehovorim o tom ze pokial chcete prejst kocikom musite poprosit personal.
Bohuzial sme zazili aj situaciu ked zrazu prisiel velky vietor a vsetci ludia utekali sa schovat pred burkou. Viete si asi predstavit aka sora ludi bola pred turniketom a ako to pomaly slo. Takze sme stihli aj pekne zmoknut.
Co sa tyka bazenov je super ze detsky bazen je kryty, no ten druhy “plavecky” sa tak nazvat poriadne ani neda nakolko cez polku je velka nafukovacka a v tej druhej polke su sutaze pre deti, takze ako dospela osoba si vonku nezaplavate.
Welness, bola som v tom ze pri pobyte mame neobmedzeny vstup nakolko sa nikde nepisalo o tom ze je to obmedzene. Prisli sme tam 16.45 a az tam sme sa dozvedeli ze tam mozme byt len 15 min nakolko od 17je zona bez plaviek a dieta tam uz byt potom nemoze. Tymto sme si vlastne minuli nas jediny volny vstup ktory mal byt 90min. (kedze je len jednorazovy a to sme nevedeli). Druhy den pobytu by sme si welness museli uz zaplatit.
Na pobyte sme boli aj s 2 mesacnym a s tym nas do welnesu ani nepustili.
Vecera prvy den pobytu bola hotova katastrofa, totalny chaos. Plno ludi, ktory nemali kde sediet, nikto to tam neriadil. Na volne miesto sme cakali vyse 20min! Ocenujem druhy den ze ranajky boli uz hore aj dole. Co sa tyka jedla bolo chutne a bolo ozaj z coho si vybrat.
Izby boli pekne, ciste a utulne. Ocenujem vybavenie izby - kuchynka s chladnickou aj mikrovlnkou taktiez ako bonus na izbach ventilator.
Personal bol velmi mily a ochotny.
Bohaty program pre deti no v pripade nepriazniveho pocasia tu nemate moc co robit.
Zhrnula by som to asi takto: pekny rezort pre rodiny s detmi od 3 rokov ( pre mensie deti rozhodne neodporucam) ale treba si vsak vycihnut pocasie. Ak cakate celodenne kupanie odprucam si skor priplatit aquapark tu poblizku.

susesi  14. aug 2022

NEZABUDNI !!!

V tomto rezorte si pri odchode 2x prezrite ci ste nieco nezabudli v izbe, pretoze sa k svojim veciam uz nedostanete.!!!Ja som zabudla v skrini 4 ks siat a tim hotela nebol ochotni skontrolovat izbu aj napriek k tomu, ze som volala hned vecer. Bud je spokojna chyzna alebo dalsi klient?! To uz nezistim, ale dalo sa tomu predist lepsim manazmentom!

Madonan - kontaktná ZOO

nexellka1  10. aug 2022

Za nás velké sklamanie, NEODPORUCAME!

My sme boli v Bojnickach včera, aj sme navštívili kontaktu ZOO.
Boli sme komplet rodinka 2+2 deti..
No za nás VELKÉ sklamanie 👎👎👎
Areál je velmi malý, zvierat tam nebolo velmi (len ozaj také základně, co sa dá vidiet aj bezne inde) ,
vstupne 5€, no vsetky atrakcie v areáli spoplatnene..
Prednedavnom sme boli v Ekoparku v Piestanoch a tam sa nám ommoho viac pacilo..
Vela atrakcí pre deti, aj ovela viac zvieratok (ako napr. korytnacky, morske prasiatka, papagaje, plameniaky a vela dalších inych)

Madonan za nás nie..
Neodporucame 👎

kvicko123  25. júl 2022

Spokojnosť AŽ NA...

Akurát sme sa vrátili z tohto týždenného pobytu. Takže
JEDLO: uuplne že TOP, obrovsky výber, chutne a kvalitné jedlá, v reštaurácii veľmi milý personál, trošku Full (ale je sezóna takže chápem).
UBYTOVANIE: všetko krásne,čisté,nové...boli sme v Limbe v Decku. Klima nieje, ale chatky nahriate niesu.
Vyžitie pre deti taktiez super až na 2 malé bazény na tak obrovský detský rezort je bieda (masaker,deti ako sardinky pri teplom počasí)..jeden je po členky a druhý 1,2m (3/4 je zatrepana skákacia šmýkacka a v 1/4 cvičia aerobik). Ale počuli sme,že sa ide ešte jeden veľký bazén do dvoch rokov dostavat..takže super.
Animátori super,snaživí... chválim. Wellnes pecka...aj keď v plavkách len do 17stej,aspoň keby do 20tej.

ALE!!!!!!!

aj napriek všetkým pozitívam sa tu už pravdepodobne nevrátime...dôvod???
TURNIKETY... čisté PSYCHO. Ubytovani hostia sa s deťmi trepu naokolo aj 300m...Turnikety sú na opačnej strane od chatiek...všetko treba obchádzať...tvoria sa rady, ľudia nervózni, nefunguje to poriadne, raz sa otvorí raz nie,je to na karticky, ktoré vlacite so sebou aj k bazenu...nedajbože niečo zabudnete na izbe...trikrát si rozmyslite či sa budete vracať. Je to ale dosť zavádzajúce...nakoľko je uvedené...že všetko máte pod nosom (nasvedčuju tomu aj obrázky). Vzdušnou čiarou k bazenu sme mali asi 40m ...no reálne kým sa tam dotrepete ste spotení ako myši. Deti prehriate,nervózne už v polovici cesty!!!
Je to VEEEEEELKA škoda...toľko sťažnosti a vedenie to má na háku. Každý druhý tam nadával...Úprimne už dlho som sa nenapocuvala toľko nadávok ako pri tých Turniketoch 🙄
Keby nebolo tých katastrofálnych vstupoch sme tam každý rok...

dominika_c  21. júl 2022

Miesto plné zábavy, kde sú deti vítané? Vitajte v Demänová rezort!

Ak hľadáte miesto, kde si to deti dosýta užijú, ste na správnej adrese. S príchodom detí sa naše preferencie na pobyty zmenili. Preto, ak si chcem užiť dovolenku a dopriať deťom zážitky, presne takéto miesto s ponukou zábavy, kde je všetko "pod jednou strechou”, je ideálnym riešením. Zábavné atrakcie, animácie, bazény, ale aj kvalitné gastronomické prevádzky v podobe reštaurácie Pinus, indickej reštaurácie Safran či vlastnej pekárne. Oceňujem hlavne to, že rezortu Demänová sa podaril husársky kúsok, a to spojiť výhody a pohodlie hotelového rezortu s výhodami a súkromím apartmánov. A to všetko zasadené do krásneho prostredia Demänovskej doliny.

moulinkaa  15. júl 2022

Milý personál, nádherné prostředí

V hotelu jsme prožili pohodové dny. Každý si tu vybere svou zábavu :) Bazény jsou fajn, minigolf, hřiště, posezení venku, foodie, procházky po okolí... Personál je milý a ochotný, za mne nemám co vytknout. Prožila jsem tu krásné nezapomenutelné dny :)

romco11  14. júl 2022

Spokojnosť

Nebol som s deťmi, takže viem hodnotiť len za seba.
Pobyt bol príjemný. Prerobené priestory sú veľmi pekné. Jedlo super a kuchár úplný týpek, ktorý chápal, že chcem riadnu porciu. Sem tam je vidieť, že hotel už stojí dlho a poznačila ho doba minulá. Personál vemľmi milý ale sem tam spomalený. Jediné mínus bol barman v bowling bare, ktorý vyzeral, že sa ešte v živote nezasmial. Trochu príliš vážny človek na mieste, kde sa ľudia zabávajú.

mcevel  13. júl 2022

Top hotel v jakem jsem zatim byl

Musim rict, ze tohle byl zatim jeden z top hotelu, v jakem jsem mel moznost byt. Vyzvdihnout musim personal a jeho starost o hosty, vstricnost. Jidlo bylo uplne skvele, kuchar si zaslouzi velkou gratulaci k tomu, co se mu kazdy den povedlo naservirovat;)

sisapapp  12. júl 2022

Úžasný hotel v srdci Banskoštiavnických hôr

Najlepší hotel z celej siete Trinity Hotels & Resorts. Foodie, Kino, detský kútik a svet MiniMe, perfektný animačný program pre deti, golf. Vnútorný aj vonkajší bazén, tobogany pre malých, aj väčších, welnews, super masáže, najlepšia kuchaňa, možnosť loptvých hier - basketbal, tenis ... Proste paráda. A to prostredie je proste rozprávkové. Blízko sa dá lyžovať a je to kúsok od Banskej Štiavnice, ktorú milujem.

sisapapp  12. júl 2022

Príjemný hotel v krásnom prostredí.

Hotel Atrium ma nesklamal. Stále sa zlepšuje ako služby tak interiér. Je to cítiť a aj vidieť. Služby sú na výbornej úrovni. Jedlo je lahodné, a to prostredie v akom sa hotel nachádza je nádherné. Výlety si tu užije naozaj každý, čerstvý vzduch a, keď je náhodou škaredo môžete sa pekne vy saunovať alebo vy blázniť v bazéne, kde nechýba tobogan. Za mňa odporúčam.😉👍

nancy666  12. júl 2022

Môj Trinity miláčik

Hotel poznam ešte spred kamarátov z Trinity. Vyzerá síce staršie zvonku, ale zvnútra už nie. Najlepsi manažéri a zamestnanci recepcie. Vonkajší bazén má taký výhľad že máte pocit že ste v Dubaji, milujem ho úplne. Vonkajšie prostredie je krásne, trávnik makkucky, dajú sa prenajať take vlastne kobky akoby pri bazéne. Tobogany mame obsmykane asi miliardukrat :) minule bol však pokazený časomerač tak snáď už bude opravený. Mame tu dokonca obľúbenú plavčíčku, asi to bude dobre miesto na prácu lebo dlhodobo stretávame tých istých vysmiatych zamestnancov. Vždy ochotne poradia aj s výletom či požičaním alebo uschovanim bicykla. Mohla by som písať litánie a veru veľmi veľa nedostatkov by som nenašla :) aspoň raz ročne bez sitna to akoby ani nebol rok :)

BabyFriendly hotel s aquaparkom Senec Lake & Aqua Resort

nancy666  12. júl 2022

Pri aquaparku s vlastnou plážou

Je tu aj biliard, niekoľko bazénov, vstupy do aquaparku a wellnessu. Masaze a animácie perfektneee, jedlo ako vždy super, vždy tu bolo dosť miesta na spadnutie si či už vonku alebo vnutri. Je to najkongresovejsi z Trinity hotelov si myslím a tym aj personál najmenej akoby nastavený na dovolenku, skôr na pracovne cesty. Nicmenej veľmi to tu mame radi a mame asi rekord v počte zdedených lievancov :)))