Bonky.sk

10 skúseností

Predajca oblečenia a módnych doplnkov.

Najnovšie články

Hodnotenia a skúsenosti s e-shopom bonky.sk

Máš skúsenosť s e-shopom bonky.sk?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia
1_dominika_1  26. jan 2023

Podvodníci..

Tiež som si objednala už minulý rok, doteraz nič neprišlo. Potom som našla skupinu na FB ( https://www.facebook.com/groups/291977182705516... ). Píše tam veľa oklamaných ľudí a tiež aj poradia ako pokračovať. Ja som požiadala banku o zrušenie platby a teraz čakám na schválenie mojej požiadavky a či vôbec vrátia peniaze.
petase  25. jan 2023

Klamári, nechápem, že ešte môžu predávať tovar

Všetko je fejk, objednávajú priamo z Aliexpress a ani si nedajú tú námahu to prebaliť. Človek si ešte zaplatí aj clo. Už nikdy viac!! Reklamácia nemožná
  • Kvalita vôbec nezodpovedá popisu
chcemvediet  25. jan 2023

POWERBANKY

Pridávam novú skúsenosť s nižšie uvedeným nákupom 3 ks Powerbánk. Nákup bol uskutočnený a vyplatený (137€) ešte 29.11.2022. Tovar konečne došiel. ALE...objednané boli v kapacite 80000mAh. Došli totálne fake haraburdy, bez akéhokoľvek označenia kapacity i voltáže, značky. Mali mať kvalitné kovové telo...je bakelitové. Jediná možnosť zistenia kapacity...nabitie mobilu 100% nabitou Pwr.bankou. Pri jej vybití na 0%, mobil nabila o 35%!! Reklamoval som, 2x vypísaný Rekl. Formulár mi v závere zamrzol bez potvrdenia odoslania. Aj to je možnosť, ako vybabrať s klientmi. 😡
😂Vraj im mám poslať foto, ako nereagovalo tlačítko "pokračovať". Ešte to nevzdávam. 🤔🤨😇
tienda  25. jan 2023

Nikdy viac

Neodporúčam tovar objednaný od novembra 2022 doteraz neprišiel. Našťastie si najprv stránky overujem s malo hodnotným tovarom tak sa mi s reklamáciami neoplatí zaoberať a človeku to zoberie len zdravie. Radšej si priplatím a viem že mám tovar o aký stojím.
anetta85  24. jan 2023

NIKDY VIAC!!!

Mamina raz si objednala tovar,.. po viac ako 2 mesiacoch čakania sa mi s tým priznala, a takto som to poriešila..písala som reklamácie, vydierala ich s políciou atď a tak nakoniec vrátili peniaze na účet ...
basakata  24. jan 2023

Zlá skúsenosť s obchodom Bonky

Okrem toho, že je dlhý čas doručenia, čo by bol v tomto prípade najmenší problém, tovar absolútne nezodpovedá obrázkom, nekvalitný materiál, úplne iné prevedenie aj zle ušité no totálna katastrofa .... absolútne neodporúčam
  • nekvalitný materiál
  • zlé prevedenie
  • nekvalitné šitie
chcemvediet  7. jan 2023

Powerbanky

28.11.22 som objednávala podľa info pri tovare, ihneď dostupný tovar-pawerbanky, zaplatila do 24 hodín 140€. Prišli mi potešujúce maily...tovar je už zabalený a ihneď po príchode peňazí na ich účet (čo bolo na druhý deň ráno) mi bude ihneď odoslaný. Malo to byť k Vianociam. Viac, ako po troch týždňoch ma zase potešili mailom, že tovar bol už odoslaný. Po mojich viacnásobných reklamáciach...majú na to 40 dní, ...ale... vraj do troch mesiacov zvykne tovar prísť. 😳 Pri platbe kartou došlo k problémom, kreditku som musela zablokovať. Dúfam, že tovar dôjde, lebo netuším, ako by som sa dostala k vráteniu už zaslaných peňazí. Prosím, ak to niekto už dokázal, môze dať info. NIKDY VIAC!
jaroslavbu  22. dec 2022

Nedodané solárne svietidlá

14. novembra som objednal a zaplatil solárne svietidlo v hodnote 50,18 euro. Podľa katalógu na internete mal byť tovar na sklade. Do dnešného dňa som nedostal tovar a na môj e-mail ani odpoveď. Mám obavu, či nejde o nejakých podvodníkov.
bertak  18. nov 2022

Podvodníci

Objednala som a zaplatila za tovar 26,09.2022. Doteraz mi tovar neprišiel. Na maily odpovedajú nepravdivé veci, že tovar je už v preprave, že už je odoslaný a potom napíšu, že dodacia lehota je až jeden rok. Prosím nič si neobjednávajte!!!!!!!!
3 ľudia považujú za užitočné
martina_hudakova  5. feb 2022

Podvodná stránka.

Neodporúčam odtiaľto nakupovať, pánska bunda mi prišla po 2 mesiacoch z Číny, takže musela som ešte doplatiť ďalšie 2 eurá. Bunda prišla malá a po mailovej komunikácii som mala vypísať reklamačný formulár, kde musíte uviesť, že veľkosť nezodpovedá tabuľke. A keďže veľkosť zodpovedá tabuľke, len vy ste netrafili tú správnu veľkosť, tak ste prehrali. Dokonca vyžadujú do reklamácie priložiť fotku výrobku, na ktorom bude priložený meter, aby bolo vidieť rozmer.