Bonky.sk

Predajca oblečenia a módnych doplnkov.

Hodnotenia a skúsenosti s e-shopom bonky.sk

Máš skúsenosť s e-shopom bonky.sk?
sensei  21. aug 2023

Superlove.sk

Je to podvod, odstúpiť od zmluvy prakticky nemožné,hoci ponúkajú túto možnosť ale skúsenosti sú negatívne. Klamú ťa, že môžeš podať odstúpenie od zmluvy na ich tlačive ale ťa odbiju. No proste faloš.Vrátiš produkt nepoužitý, ale rozbalený, lebo je normálne, že chceš vidieť, čo si zaplatil a po vrátení v dobe ťa odmietnu. To sa stáva len v tomto eshop. No Nie, Nie.

PODVODNÍCI !!! : BONKY, FINLANDO, SHOPEE, Lafinestra a iní

Veľa objednavam cez net, tak ma po vybornych skusenostiach nenapadlo preverit recenzie na "BONKY"!!!. Namiesto peknych eleg.siat, ktore boli vyobrazene, prisla jedna nenositelna handra a zo siedmych piercingov mi prislo len 5, aj to nie take ako som objednala podla fotiek.
Telefon zdvihne len automat .
Reklamacia samozrejme "NEBOLA UZNANÁ"

Šaty žial, vobec nezodpovedaju ani zdaleka kvalite, stryhu, pouziteho materialu ako je vyobrazene na fotke!
Tkanina je vhodna len na lacny detsky karnevalovy kostym, stryh je "lacno" zmeneny,
zle usité, švy ťahajú a sú nevhodne vytočené rôznymi smermi, saty nie su dlzky ako na fotke; nazberanie nepekne odstáva a su priesvitné, co material na fotke rozhodne nie je! Material je podobný ako ked kupite tkane polyesterove velke vreco kapustových hláv, len saty su utkane s troska jemnejsich motuzov. CISTA HANBA (vid. foto)
danka2708  25. júl 2023

Podvodníci

Podvodníci, s akými som sa na internete ešte nestretla. Peniaze si vypýtajú pre istotu vopred a tovar už nečakajte. Najskôrsa vyhovárajú na meškanie, potom Vám oznámia, ze doba dodania môže byťaj 365 dní (neuveriteľné), a ked po roku žiadate vrátiť peniaze, tak odpíšu, že neunávajú reklamáciu a vraj sa mám kontaktovať s dopravcom.
  • Nedodajú objednaný tovar,iba vypýtajú peniaze vopred.
frankiett  2. máj 2023

Power banka

Objednal som si u nich Power banku. Ale veľmi zlý obchod asi na všetko. Komunikácia a polročné naťahovanie sa. Je to organizovaná banda podvodníkov. Tovar som zaplatil, nedostal a ked mali prísť peniaze z reklamácie, tak sa vyhovorili na nejakého dodávatela, ktorému údajne zaplatili ale tovar neprišiel. Ale to predsa nie je chyba zákazníka, aj keby to bola pravda! A už sa im na to nedá odpovedať. !!! Nekupujte u týchto podvodníkov.
  • Zle vo všetkých smeroch.
bradacka  9. feb 2023

Lehota na vybavenie

Pripojím sa, objednávka urobená 15.12.2022, dnes je 9.2.2023 a stále nič, na moju urgenciu mi odpísali, že tovar je na ceste, tak teraz neviem, či to nosia na pleciach z Číny alebo kade. Najlepšie na tom je, že píšu, že ak je uhradená platba okamžite, tak dostane zákazník darček. Jupíí ako sa teším, takže vrele odporúčam nakupovať u nich. Čakám kedy a či vôbec niečo niekedy príde, krásna lehota 180 dní ktorú spomínajú vo "výnimočných prípadoch" sa dúfam nenaplní. Pekný deň.
1_dominika_1  26. jan 2023

Podvodníci..

Tiež som si objednala už minulý rok, doteraz nič neprišlo. Potom som našla skupinu na FB ( https://www.facebook.com/groups/291977182705516... ). Píše tam veľa oklamaných ľudí a tiež aj poradia ako pokračovať. Ja som požiadala banku o zrušenie platby a teraz čakám na schválenie mojej požiadavky a či vôbec vrátia peniaze.
petase  25. jan 2023

Klamári, nechápem, že ešte môžu predávať tovar

Všetko je fejk, objednávajú priamo z Aliexpress a ani si nedajú tú námahu to prebaliť. Človek si ešte zaplatí aj clo. Už nikdy viac!! Reklamácia nemožná
  • Kvalita vôbec nezodpovedá popisu
chcemvediet  25. jan 2023

POWERBANKY

Pridávam novú skúsenosť s nižšie uvedeným nákupom 3 ks Powerbánk. Nákup bol uskutočnený a vyplatený (137€) ešte 29.11.2022. Tovar konečne došiel. ALE...objednané boli v kapacite 80000mAh. Došli totálne fake haraburdy, bez akéhokoľvek označenia kapacity i voltáže, značky. Mali mať kvalitné kovové telo...je bakelitové. Jediná možnosť zistenia kapacity...nabitie mobilu 100% nabitou Pwr.bankou. Pri jej vybití na 0%, mobil nabila o 35%!! Reklamoval som, 2x vypísaný Rekl. Formulár mi v závere zamrzol bez potvrdenia odoslania. Aj to je možnosť, ako vybabrať s klientmi. 😡
😂Vraj im mám poslať foto, ako nereagovalo tlačítko "pokračovať". Ešte to nevzdávam. 🤔🤨😇
tienda  25. jan 2023

Nikdy viac

Neodporúčam tovar objednaný od novembra 2022 doteraz neprišiel. Našťastie si najprv stránky overujem s malo hodnotným tovarom tak sa mi s reklamáciami neoplatí zaoberať a človeku to zoberie len zdravie. Radšej si priplatím a viem že mám tovar o aký stojím.
anetta85  24. jan 2023

NIKDY VIAC!!!

Mamina raz si objednala tovar,.. po viac ako 2 mesiacoch čakania sa mi s tým priznala, a takto som to poriešila..písala som reklamácie, vydierala ich s políciou atď a tak nakoniec vrátili peniaze na účet ...
basakata  24. jan 2023

Zlá skúsenosť s obchodom Bonky

Okrem toho, že je dlhý čas doručenia, čo by bol v tomto prípade najmenší problém, tovar absolútne nezodpovedá obrázkom, nekvalitný materiál, úplne iné prevedenie aj zle ušité no totálna katastrofa .... absolútne neodporúčam
  • nekvalitný materiál
  • zlé prevedenie
  • nekvalitné šitie
chcemvediet  7. jan 2023

Powerbanky

28.11.22 som objednávala podľa info pri tovare, ihneď dostupný tovar-pawerbanky, zaplatila do 24 hodín 140€. Prišli mi potešujúce maily...tovar je už zabalený a ihneď po príchode peňazí na ich účet (čo bolo na druhý deň ráno) mi bude ihneď odoslaný. Malo to byť k Vianociam. Viac, ako po troch týždňoch ma zase potešili mailom, že tovar bol už odoslaný. Po mojich viacnásobných reklamáciach...majú na to 40 dní, ...ale... vraj do troch mesiacov zvykne tovar prísť. 😳 Pri platbe kartou došlo k problémom, kreditku som musela zablokovať. Dúfam, že tovar dôjde, lebo netuším, ako by som sa dostala k vráteniu už zaslaných peňazí. Prosím, ak to niekto už dokázal, môze dať info. NIKDY VIAC!
jaroslavbu  22. dec 2022

Nedodané solárne svietidlá

14. novembra som objednal a zaplatil solárne svietidlo v hodnote 50,18 euro. Podľa katalógu na internete mal byť tovar na sklade. Do dnešného dňa som nedostal tovar a na môj e-mail ani odpoveď. Mám obavu, či nejde o nejakých podvodníkov.
bertak  18. nov 2022

Podvodníci

Objednala som a zaplatila za tovar 26,09.2022. Doteraz mi tovar neprišiel. Na maily odpovedajú nepravdivé veci, že tovar je už v preprave, že už je odoslaný a potom napíšu, že dodacia lehota je až jeden rok. Prosím nič si neobjednávajte!!!!!!!!
3 ľudia považujú za užitočné
martina_hudakova  5. feb 2022

Podvodná stránka.

Neodporúčam odtiaľto nakupovať, pánska bunda mi prišla po 2 mesiacoch z Číny, takže musela som ešte doplatiť ďalšie 2 eurá. Bunda prišla malá a po mailovej komunikácii som mala vypísať reklamačný formulár, kde musíte uviesť, že veľkosť nezodpovedá tabuľke. A keďže veľkosť zodpovedá tabuľke, len vy ste netrafili tú správnu veľkosť, tak ste prehrali. Dokonca vyžadujú do reklamácie priložiť fotku výrobku, na ktorom bude priložený meter, aby bolo vidieť rozmer.