Hodnotenia a skúsenosti so službami

Máš skúsenosť so službami?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia

bejbi777  27. sep 2022

Nádherná pamiatka

S CEWE fotoknihou mám pozitívnu skúsenosť, vytvorila som rodinnú knihu plnú krásnych fotografií. Kedže nemám veľa času, ocenila som softwér CEWE, ktorý mi veľmi uľahčil prácu a zoradenie fotiek podľa dátumu. Máte radi farebné pozadia s množstvami avatarov, nápisov, klipartov a podobne? Alebo máte radi minimalizmus a stačí vám na prednej obálke nápis a v albume iba fotky? Oboje je možné a existuje tam ešte nekonečne veľa možností medzi tým.
Ja som si zvolila matný premium papier ktorý sa mi veľmi páči a väzbu lay-flat, lebo si knihu dokážu pozerať aj naše detičky samé bez toho, aby sa im neustále zatvárala. Určite je to prekrásny darček pre rodinných príslušníkov a my ju určite starým rodičom dáme spraviť ako vianočný darček.

bubiadany  23. sep 2022

Naša prvá CEWE fotokniha

Testovanie CEWE produktu-fotokniha bola moja prvá skúsenosť, doteraz som fotoknihy vždy len plánovala a nikdy sa k tomu nedostala.
Zostavenie fotoknihy je úplne jednoduché. CEWE ponúka množstvo možností - výber veľkosti knihy, voľba väzby, druh papiera.
Ak plánujete fotoknihu darovať, treba počítať s 10dňovým dodaním.
Softvér je veľmi jednoduchý, prehľadný. Ponúka rôzne možnosti - voľby rámikov, klipartov, rôzne pozadia...softvér dokonca ponúka možnosť automatického zostavenia fotoknihy.

mamelka  20. sep 2022

Fotokniha plná spomienok

V cewe som mala možnosť vytvoriť fotoknihy. Softvér je naozaj jednoduchý, máte veľa možností klipartov, pozadia. Kto si to chce zjednodušiť, tak softvér vám vytvorí sám fotoknihu, len tu treba dať pozor, aby vám neorezal fotky. Fotoknihy som mala hotové do 10 pracovných dni, čo naozaj chválim.
Pri výbere fotoknihy máte na výber rozmer, či chcete mäkkú alebo tvrdú väzbu, zvolíte si typ papiera. Za mňa bol a určite bude aj v budúcnosti matný Premium.
Čo môžem ešte odporučiť je fotka na plátno, keď sa chce niekto vyhrať môže si spraviť koláž a mať viacero fotiek na jednom plátne, taktiež popis sa dá pridať.
Cewe ponúka naozaj bohatý výber produktov, môžete takto obdarovať rodinu a svojich najbližších.
Určite to neboli moje posledné fotoknihy. Ja ani nemám čo vytknúť. Fotoknihy sú naozaj krásne spracované.

tweety18  18. sep 2022

Naša fotokniha

Fotoknihy sa snažím robiť za každý rok. Za mňa sú fotoknihy super, poukladáme si všetko v PC, notebooku alebo v telefóne a domov príde hotové dielo 😉. V tejto CEWE fotoknihe sú fotky za rok 2021. Chválim CEWE program na výrobu fotokníh, je prehľadný, dobre sa mi s ním robilo. Taktiež je super, že si môžete vybrať z rôznych druhov papiera a počtu strán. Rýchlosť výroby CEWE fotoknihy je tiež super, mala som ju na 6. deň od odoslania. CEWE fotokniha má krásne sýte farby, nemôžem jej nič vytknúť. Za mňa najkvalitnejšia fotokniha akú máme.

melani19  16. sep 2022

Moja Milovaná rodinka od samého začiatku ( po maďarsky)

Najprv som chcela spraviť fotoknihu o celej mojej rodine. Ale času bolo málo a pri 2 deťoch duplom:)
Tak som sa rozhodla spraviť knihu o mojej rodinke ( manžel, ja a naše dcérky) .
Ako sme sa spoznali, výlety, tehotenstvá, oslavy, deti, Vianoce, narodeniny, svadba, atď.
Fotenie milujem od malička. Aj sa tým živým popri materskej.
Tak celá kniha bola pre mňa zábavou a vypnutie od všetkého.

Celkový dojem za mňa na jednotku. Mám jednu knižku, ktorú mám z inej stránky a porovnanie za mňa vyhráva Cewe.
Stačí si stiahnuť aplikáciu a už to ide.
Najlepšie je, že si vašu knihu odložíte a pokračujete kľudne aj o pár dní, tam kde ste prestali.
Je tam kopec možnosti na výber: pozadie, fotky, umiestnenie, dá sa vybrať ak pridávate narodeniny ( pozadie, rámik, prilepiť motiv, ).
Vysvetlenie tam bolo a bolo to potom ľahké.
Knižku mám v maďarčine tak bude troška iná :).
Vybrala som si lesklé strany. A musím uznať, že sú nádherné.
Nemám čo vytknúť, môžem len ODPORUČIŤ, určite Vás nesklame.
Odporúčam ale viac krát po sebe pozrieť všetky strany. Či už text, alebo umiestnenie obrázkov. ( našťastie, vám aj vyskakuje ak dávate zle a môže Vám to odrezať s fotiek) . Ja som si jednu nevšimla a odrezala troška :). Nabudúce si dám pozor.
Veľké Ďakujem za túto možnosť a budem túto fotoknihu odporúčať mojim rodinkám na foteniach u mňa.

Ďakujeme celá rodinka a neobjednávame naposledy :). A teraz Vám pridám pár fotiek ❤️.

Moonty.sk

marsia_b  12. sep 2022

Podvodný obchod

Chcem sa podelit o zlu skusenost so strankou na fb ...MOONTY.sk akoze predavaju tricka s vtipnymi napismi..objedala som si teda jedno kedze tam boli aj pozitivne komentare a nikde na nete som na nich zlu recenziu nenasla...vyplatila som na nimi zadany ucet 15.99€ viem viem mala som radsej na dobierku "teraz to uz viem" nie nezrujinuje ma to len ma to nastvalo...xy krat som ich mailom kontaktovala dokonca sukromnu spravu na messenger pisala no bez odozvy..totalna ignoracia z ich strany...ked som im dala koment pod jeden prispevok zmazali ho...tak som dala komenty pod viac prispevkov a uz ma blokli...Nic si odtial neobjednavajte bo ani tovar ani peniaze nikdy neuvidite!!!!

Balík v hodnote 100 € pre bábätko od Union zdravotnej poisťovne

barbie77  5. sep 2022

Benefit ktory potesi

S benefitom sme skutocne dostali co slubil. Na polroka zapozicanie monitora dychu pre babo, zlava na nakup veci pre babatko. No ktoreho rodica by to nepotesilo.

barbie77  5. sep 2022

Dentalna hygiena

Ja som doposial vyuzila prispevok na dentalnu hygienu. Vzdy bol vyplateny bez problemov. Trosku ma zarazila potreba preventivnej prehliadky u vseobecneho lekara, ale na druhej strane vas to aspon donuti absolvovat ju.

janadz  3. sep 2022

Benefit 100€ na zuby...

Ja som využila benefit 100€ na zuby... bez problémov mi bol vyplatený, už tretí rok ho využívam. Ale odkedy sa ráta aj preventívna prehl. u vseobecného lekára som z toho sklamaná. Moj člen rodiny, ako príslušník policajneho zboru mal vyplatenie benefitu zamietnuté, lebo vraj nemal preventívu vykonanú. Pričom policajti majú preventívu absolvovanú a evidovanú vo svojom systeme, ktorý Unoin zdravotná poisť.nerešpektuje. To je vyjadrenie vseob. lekara.Nemá to tak byť, je tu niekde chyba. Cíti sa diskriminovaný, len dúfam, že sa to rýchlo napraví zo strany Vás - poisťovne.
-- z mojej strany je to za 5 hviezdičiek a z jeho strany za 0.

Vrátenie doplatkov za lieky a dietetické potraviny bez obmedzenia deťom do 18 rokov od Union zdravotnej poisťovne

evka1247  3. sep 2022

Vrátenie doplatkov za lieky pre deti

Som veľmi spokojná s týmto benefitom.Navyse je to veľmi jednoduché, cez aplikáciu som požiadala vrátenie doplatkov najprv za jednu dcéru, potom za druhú a o pár dní boli peniaze na účte.Za mňa super, jednoduché.

annasofia1211  2. sep 2022

Benefit na zuby

Tento benefit využívame cela rodinka
Som maximalne spokojná
No prijala by som tam možnosť prenesenia nevyužitej sumy z benefitu do nasledujúceho obdobia Popripade na iného príslušníka z mojej rodiny
Ďakujem 😉👍🏻

suzitok  2. sep 2022

Benefit na zuby

Benefit na zuby som vyuzila opakovane, som spokojna s jednoduchostou zadavania ziadosti, okamzitu spatnu vazbu mailom od poistovne, rychle posudenie ziadosti.
Za minus povazujem dlhe cakanie na preplatenie, kde poistovna dodrzala takmer celych 90dni.

Balík v hodnote 100 € pre bábätko od Union zdravotnej poisťovne

veronikalubko  2. sep 2022

Veľmi potešilo ❤️

Úžasná skúsenosť s ktorou sa musím podeliť :)
Pre bábätko koľko sľúbili, toľko dali plus maličkosti s tým spojené. Na základe nákupu na internetovom obchode zľava 40 eur plus na ďalší nákup s kódom ďalších 10 eur ❤️Odporúčam Unión zdravotnú poisťovňu ❤️

Booho.sk

adrianadeutschova  31. aug 2022

Zlodeji

Kupila, zaplatila na stránke BOOHO a doteraz ani tovar, ani peniaze.Určite na všetky statusy dám túto skúsenosť, nech nikto od nich neobjednava a nepríde o peniaze😡
Škoda, že som skôr nezisťovala recenzie

petuska2504  31. aug 2022

Spokojnosť na jednotku

Ja som dala spraviť už dve foroknihy jednu mojím svokrovcom a jednu nám všetci sme spokojny väzba,farby a dodanie na jednotku. Taktiež je super,že si môžete vybrať z rôznych druhov rozloženia fotiek na jednotlivé strany, písmo a mnoho ďalšieho. CEWE je proste Topka.

ls1997  30. aug 2022

Fotokniha

Invia.sk

florian99  30. aug 2022

Negatívna skúsenosť s cestovnou spoločnosťou Invia.

Dobrý deň prajem, týmto by som chcel upozorniť verejnosť o nekalých praktikách cestovnej spoločnosti Invia. Negatívna skúsenosť sa týkala žiadosti o storno zájazdu pričom sme do Cestovnej spoločnosti Invia volali niekoľko krát a jeden zo zamestancov nám povedal že eviduje na zájazde už úplne iné mená. Keď ma prepojili s kompetentnejšou osobou bola pani zaskočená a na otázku prečo sú pri našom zájazde evidované cudzie mená nevedela odpovedať a bola ticho. Keď som volal viac dní po sebe samozrejeme som to nechcel nechať tak tak mi už skladali telefón. PENIAZE NÁM NEVRÁTILI!

nicinka0  13. aug 2022

Dokonala

Spravili sme si knižky pri narodený našich detí v stvorcovom formáte. Za nás dokonalosť, co sa týka, farieb, papiera, väzby.. Prvorodeneho knihu mame už 10ty rok a stálosť farieb je mega...daju sa vložiť aj popisky aj pozadie, ktoré utvrdi atmosféru. Keď chceme kvalitu a nie kvantitu.. Dáme jednoznačne cez cewe.

18zuzulicek  13. aug 2022

CEWE kniha na jednotku

Úžasný nápad ako si zvečniť spomienky z dovolenky, oslavy, či obyčajných dní s rodinou.

zuzsiv  12. aug 2022

Už netlacim foto

Fotoknihu som si začala robiť každý rok, takže už netlacim foto a nezakladám do fotoalbumu, ale celý rok mám v 1knihe, na obal dám len top fotku a rok