Fisher-Price Chodítko Psík

Poďme sa prejsť, zlato! Učte sa s chodítkom Smart Stages™ šteniatkom – dokonalým kamarátom pre vaše rastúce dieťa, ktorý ponúka vzrušujúce praktické aktivity pre malé sediace deti a veľa povzbudzujúcich fráz a podpory pre tieto prvé malé kroky. Ako deti rastú a chodia, šteňa im predstaví abecedu, tvary, farby, počítanie a dokonca aj anglické slová!
Smart Stages ponúka 3 fázy hravého učenia:

• Náuka: Hravé pesničky a frázy zoznámia vaše dieťa okrem iného s abecedou, farbami, číslami a anglickými slovami!
  • Hrubá motorika: Veľký tréning pre malé svaly, keď malé deti sedia, naťahujú sa a interagujú s aktivitami a potom sa dvíhajú, aby sa postavili, a kráčajú za chodítkom.
  • Zvedavosť a údiv: Keď deti objavujú, ako aktivovať hudbu a frázy stlačením tlačidiel alebo posunutím chodítka, vidia, že ich činy môžu vyvolať zábavné veci – hej, to je príčina a účinok!
  • Hovoria slovenský, česky, poľsky, maďarsky a anglicky.
  • Nastavenie jazyka: Pre výber jazyka stlačte tlačidlo s označením zemegule, držte 4s a vyberte jazyk.
  • Batéria: 2× AA (nie sú súčasťou balenia).
  • Vhodné pre deti od 6 mesiacov.
Kde kúpim Chodítko Psík od Fisher-Price?

Hodnotenia a skúsenosti s Fisher-Price Chodítkom Psík

Máš skúsenosť s Fisher-Price Chodítkom Psík?
tehulkaaa1986  18. dec 2022

Naučila sa chodiť 🤗

Pri chodítku od Fhisher price sa moja dcerka naucila sama chodit presne na rok 🤗
  • Zaujme to dieta
  • Super melodie
  • Predna cast uplne na vyhratie
neluska83  28. júl 2022

Veľká spokojnosť

Pokiaľ malý ešte nevedel chodiť, zabával sa s prednou hracou časťou, potom zas pomohol s prvými krôčikmi, takže super 😘
lae20  25. máj 2022

Za nás top pomocník

Veľmi pomohol aj dcére aj synovi pri prvých krokoch. Za nás top pomocník. A hlavne zabavil na dlhšiu dobu
zofia80  14. mar 2022

Super pomôcka

Super pomôcka k prvým krôčikom a vďaka rôznym aktivitám, ktoré ponúka to bola obľúbená hračka na niekoľko ďalších mesiacov, keď už nebola potrebná len ako opora :)
majovka18  4. feb 2022

Super pomocník

Veľmi stabilné a zaujímavé chodítko, pokiaľ dcérka nechodila, tak sa hrala s prednou stranou, potom sa veľmi rýchlo naučila chodiť pomocou chodítka 👌
  • Stabilné
  • Pestré,
  • Zaujímavé
natalll  4. feb 2022

Odporúčam využili sme ho

Psíka odporúčam synček mal radosť
  • Super cena
lenik888  4. feb 2022

Pomocník pri chôdzi

Toto mile chodítko nám zakúpila svokra pre synčeka.
Malého velmi zaujalo hlavne farebné prevedenie a zvuky.
Bolo mu skutočne veľmi nápomocné pri prvých krokoch.
  • Krásne pestré farebné prevedenie
  • Zvuky
  • Opora pri chôdzi
  • Hravá forma prvých krokov
  • Jazyk
goldmolly  3. feb 2022

Skvelá hračka na dlhé obdobie

Toto chodítko dostala dcérka od starých rodičov na Vianoce, keď mala polroka. Už vtedy ju začali zaujímať jednotlivé aktivity, ktoré na ňom sú. Najprv sa s ním hrala na brušku, potom sa pridŕžala, keď sa snažila postaviť a neskôr s ním pekne chodila. Za mňa teda super hračka, ktorá čaká na jej súrodenca.
  • využitie na dlhé obdobie
  • zaujímavé aktivity
  • chodítko je pevné, kolieska sa nerozchádzajú
dendag  3. feb 2022

Hodnotím v celku pozitívne

Dostali sme ho ako darček malý zatiaľ nechodí tak uvidíme ako mu to pôjde neskôr s chodítkom ale rád sa s ním hrá
  • Zaujímavé aktivity
  • Voľba jazyka
  • Veľmi pekné prevedenie
  • Možnosť prepínania úrovní
  • Neviem, či máme pokazený kus ale stačí sa ho jemne dotknúť a hneď začne rozprávať Ideme na to... A podobne... takže keď si aj chce malý niečo postláčať, nikdy sa nám nepodarí vypočuť si pesničku lebo vždy zahrá Ideme na to....🙄
  • Plus ešte mne osobne prekáža, že svetlá svietia naozaj príliš jasne a keď malý na to pozerá z blízka určite to nie je moc príjemné
kkatkka07  2. feb 2022

Podnetná hračka

Hračku/ chodítko hodnotím pozitívne. Deti veľmi zaujala keďže je interaktívna. Ako chodítko je nestabilná,dokáže sa prevrátiť. Celkovo však hodnotím pozitívne.
  • veľmi zaujala
  • funguje ako opora pre bábätko
  • zaujme funkciami
  • dokáže sa prevrátiť
  • jazyk
nika_mihoo  28. jan 2022

Chodítko psík

Máme zatiaľ dobrú skúsenosť dieťa sa stým vie pekne pohrať aj keď máme návštevu tak vždy sa stým niekto hrá malého zaujali svetielka a zvuky ktoré to vydáva nevýhodou je že rýchlo prišiel na to ako sa mení jazyk.
  • Rýchlo sa naučil chodiť
  • Pomáha na motoriku dieťaťa a strašne ho zaujali svetielka
  • Nastavenie jazyku