Hodnotenia a skúsenosti s hračkami Fisher-Price

Máš skúsenosť s hračkami Fisher-Price?

Fisher-Price Veselý hovoriaci fotoaparát

poleva  1. jan 2023

Fotoaparat fisher price

Tak toto bola ozaj vydarena hračka ,za pomerne nízku cenu, deti sa s fotoaparatom vedeli vyhrať,hrali sa na malych fotografov

Fisher-Price Nočník 4 v 1

poleva  31. dec 2022

Hrajuce nočníky

Kedže môžme napísať recenziu na akýkoľvek výrobok,tak napíšem na hrajúce nočníky od fisher price , s ktorými sa chlapci odučili hravo od plienok zábavnou formou..Nebrali to ako nútené zlo, ale rýchlo pochopili, že hravo a so smiechom sa da odučiť od plienok

Fisher-Price Nový Hovoriaci hrniec SK

betka81  19. dec 2022

Fisher price hracky

Fisher price hracky tvoria súčasť našej rodiny od narodenia našej prvej dcery a hračky su takpovediac nezničitelne,mame telefon s riekankami a roznymi pesnickami,mame korytnacku na vkladanie tvarov,taktiez hrajuci hrniec, senzoricke kocky a to nehovorim ako nas zachranilo kresielko fisherprice. Niektore hračky sme s deťmi darovali školke abysa tam mali s čím hrat a niektore sme odlozili a dobre ze sme tak spravili teraz slúžia aj nasim rocnym dvojcatam a to ani nevravim ze niektore mame aj 11 rokov hrane a stale funkcne a mozu rozvíjat myslenie,starat sa o zabavu aj nasim drobcom. S hrackami sme velmi spokojny a urcite odporucame😊👏👍

veronikalubko  19. dec 2022

Úžasný produkt

Nikdy nebudem ľutovať túto kúpu, úžasný darček pre nášho synčeka.
Zahrá sa, naučí sa nové slová, má 3 úrovne učenia takže za mňa jednotka na trhu pre maličké detičky a len odporúčam!

Kresielko Zvieratká v džungli Fisher-Price®

kalmak  19. dec 2022

Lahucko skladatelne, prenosne, zabavi

V provom rade bolo pre nas dolezite, aby sa lehatko dalo lahko prenasat. Je jednoduche, ma kvalitnu konstrukciu, farebene a babo zabavi. Takisto v pripade potreby vie babo hojdat. Jednoznacne odporucam

Fisher-Price Hovoriaci psík

nene_mamina  19. dec 2022

Hrazdička, knižka, psík, vláčik

Mali sme viac hračiek z Fischer Price. Najskôr hrazdičku, potom pribudla knižka a vláčik a zakrátko psík. So všetkými sme si so synom užili zábavu. Najviac si obľúbil psíka, ktorý mu vydržal najdlhšie. Teraz bude mať sestričku. Verím že rovnakú zábavu si užije aj ona.

Fisher-Price Uno pre najmenších

mercy13  18. dec 2022

Super hračka

Môj malý ho dostal na mikuláša, je to hračka,ktorú kradne aj moja 4,5 ročná 😂 milujú ho stláčat a vkladať karty. Za mňa super hračka.

barbara24  18. dec 2022

Spokojnosť

Využival 2 roky syn, teraz sme posunuli synovcovi
Vedel sa s ním zabaviť, zaujalo ho to

Fisher-Price Hudobná vkladačka slimák

renca1992  18. dec 2022

Parádna hračka

Dcérke sa páčil a je super že z kocok ide stavať vež

Učíme sa riekanky Fisher-Price

lozarpemo  18. dec 2022

Zaujímavá podnetná hračka

Knižka dcérku veľmi zaujala, rada si ju prezerá. Oceňujem "nezničieľné" tvrdé strany, milý hlas, veselé piesne. Odporúčam.

Fisher-Price Ťahací telefón

sendyle  18. dec 2022

Kamarat na ihrisko aj do postele 🤣

Moja mala ked toto dostala tak sa z toho tesila, ze aj stym spavala a to hovorim bez srandy. Musel nas telefon sprevadzat pri vsetkom pri papani, kuoani, hrani, vyletoch a nakoniec aj snou spinkal. Semtam ju chyti nostalgia a vyberie si to a par dni ma znova take ako kedysi. 🙂 U nas vsetkymi 10timi odporucam 👍

Fisher-Price Chodítko Psík

tehulkaaa1986  18. dec 2022

Naučila sa chodiť 🤗

Pri chodítku od Fhisher price sa moja dcerka naucila sama chodit presne na rok 🤗

Fisher-Price Ťahací telefón

tehulkaaa1986  18. dec 2022

Konečne sa hrá sama 🤗

Od kedy kupil moj brat mojej dcerke ,ine nerobi ako to taha po dome za snurocku,dava si sluchadko k uchu a vytaca si cisielka.....vie sa stym pekne vyhrat

Fisher-Price Nový Hovoriaci hrniec SK

hermionia  18. dec 2022

Hrniec

Veľmi pekný hrniec s ktorým je spokojné aj moje druhé dieťa, vkladanie dielikov je super.

U nás veľká spokojnosť s hračkami Fisher-Price a Barbie

Ako dieťa som milovala Barbie a teraz ich miluje moja dcérka. Stále dokupujeme nové Barbie. Z Fisher-Price hračiek u nás vyhráva jednoznačne hrací vláčik s postavičkami (psík, mačka, opička). Úspech má aj detský tablet od Fisher-Price.

Fisher-Price Krúžky na tyči

Super hra pre najmenších

Úplná topka u nás bola táto hračka pre najmenších. Deti pri nej vysedeli a dookola skladali. Odporúčam ♥️😊

Fisher - Price Tablet je super

Tento tablet má u nás stále úspech už druhý rok. Deti si pri ňom spievajú. Napodobňujú melódie, aj zvuky zvierat. Odporúčam ♥️😊

Fisher-Price psíkov ovládač

sisa22x  18. dec 2022

Spokojnosť

Výborná hračka na doma či do auta na cesty. Dieťa sa učí farby a čísla :) podedila aj druhá dcérka :)

Fisher-Price Emoji chytrý telefón SK

dooodka  18. dec 2022

Vždy a stále s nami

Tento telefón dostal prvý syn od Mikuláša ako pól ročný a odvtedyje s nami, denno denne využilvaná hráčska, ako jedna z mála zvukových hračiek, ktoré zaujali. Jej čaro objavil už aj mladší syn a tak isto denne hraná hračka.

Fisher-Price Little People® Sit with Me School Bus

dadka_bb  18. dec 2022

Bus

Pre vsetkych milovnikov wheels on the bus na hudobnom kanali. Zlty autobus je topka . Super