Fisher-Price psíkov ovládač

Nielen, že si vaše dieťatko s touto interaktívnou hračkou z radu Smej sa a poznávaj užije veľa zábavy, ale tiež sa naučí niečo nové! Hračka je vybavená tlačidlami, ktoré deti môžu stláčať a prehrávať hudbu, ktorú si zamilujú.

Vlastnosti:

• Po stlačení spínača sa rozsvieti obrazovka a spustia sa pesničky, ktoré učia deti zábavnou formou základné čísla, písmenka, farby, protiklady a ďalšie.
  • Je to skvelý spôsob, ako nenútene získať nové zručnosti a znalosti.
  • Navyše dizajn diaľkového ovládania robí hru reálnejšiou.
  • Hračka hovorí slovensky.
  • Vhodné pre deti od 6 do 36 mesiacov.
  • Rozmery: 20 × 11 × 5 cm

Hodnotenia a skúsenosti s Fisher-Price psíkovým ovládačom

Máš skúsenosť s Fisher-Price psíkovým ovládačom?
sisa22x  18. dec 2022

Spokojnosť

Výborná hračka na doma či do auta na cesty. Dieťa sa učí farby a čísla :) podedila aj druhá dcérka :)
mima1988m  18. dec 2022

Spokojnost

Ovladac je super na ucenie aj zahranie. U nas bol oblubeny doma aj na cesty.
sporttip  18. dec 2022

Hovoriaci ovládač

Výborná hračka ktorá zábaví nielen na cestách. Rôzne melódie, svietiace efekty a samozrejme krásny dizajn psíka Fisher-Price
sisi208  19. okt 2022

Skvelá hračka

Toto bola veľmi obľúbená hračka aj u syna aj u dcérky
  • odporúčam krásne melódie, dizajn
  • jedine negatívum bolo, že sa nám ošúchali čísla
janduska  19. okt 2022

Pre všetky deti, ktoré milujú ovládače

U nás veľmi dlho obľúbená hračka, najskôr kvôli zvukom, neskôr sa dcérka hrala, že je to mobil a telefonovala s ním :slight_smile: a vlastne aj teraz kedykoľvek si ho vytiahne a hrá sa :thumbsup:
  • Design
  • Cenovo dostupná hračka
00kvetinka00  19. okt 2022

Ovladac

Kedze mam doma male sidlo ktore tento ovladac zboznuje a zial dcerka chodi na rehabilitacie kde ju vieme ovladacom zabavit na potrebny cas. Mame doma zatial "len" 3ks
1 plne nefunkcny
1 polofunkcny (uz v nom cosi hrka a chrci)
1 zatial funkcny 😅

Uz pokukujem po dalsich do zasoby aby nenastala situacia ze z nicoho nic prestanu hrat.
  • Pekne melodie
  • Lahko ovladatelny
  • Pevny (absolvoval zopar padov nikd, nepraskol vonkajsi obal)
  • Dlha vidrz bateri
  • Pozor na pady (zopar padov ... zacne chrcat a ochvilu odide do ovladacoveho neba)
  • Osuchaju sa pri hre cislice
kamowa  19. okt 2022

Skvela hracka pre chlapcov i dievcata

Vydrzal u nas roky, zaujal vzdy obe pohlavia a vozili sme ho stale v kociku, neskor nosili v kabelke. Jednoznacne odporucam!
  • zaujimava hracka pre chlapcov i dievcata
  • dlha zivotnost
  • dieta sa s nim zahra viac rokov
fialkadanka  19. okt 2022

Super hračka

Tento telefón prežil dve deti, chlapcov a stále funguje :) má veľa funkcií, dieťatko sa s ním prebaví, odporúčame
  • - odolnosť
  • - funkcie
cherry25  19. okt 2022

Perfektny ovladac

Psikov ovladac dostala dcerka este ako male dieta, teraz uz ma 6 rokov a stale je schopna sa s nim zahrat velmi ho ma rada.
  • Prijatelna cena
  • Dlhe vyuzitie
tinsssss  19. okt 2022

Nesmrteľná hračka

Vážené dámy, páni. Toto je 3310 medzi hračkami. Ovládač, ktorý u nás od začiatku funguje ako telefón, vydržal už všetko. Máme ho od malička a teda má tvrdý život, ale on ide. A keby len ide. On ide, stále funguje, hra, svieti... Jednoducho paráda 😍 naozaj odporúčam, dcérku naučil aj pekne počítať.
  • Páčia sa mi rytmické melódie aj textacie piesní
  • Odolný materiál
  • Jedinou nevýhodou je asi iba vyššia hmotnosť
lechtivka  19. okt 2022

Náš hlavný DJ 🤷‍♀️

Tak tento telefón využívame od mala, momentálne slúži ako DJ pre barbie😂 pustíme pesničku a barbiny tancujú a skáču po gauči 🤷‍♀️
katarina_012  7. sep 2022

Psíkov ovládač Fisher-Price si deti rýchlo obľúbia

Ovládač má kopu zvukov, dcérka sa s ním rada hráva. Jediná vec pri ktorej dokázala sedieť v autosedačke bez plaču. Problém nastal, keď vyrástla a chcela po mne pustiť konkrétny zvuk. Keď som to konečne našla, išlo stále dookola: "Dnes bude veľmi chladno Brrrr" a "Zajtra nás čaká horúci deň UAAA". Teraz mám ďalšie bábo a predpokladám, že o chvíľu preberie štafetu a budú sa o telefónik biť :-)
  • prežil mnoho pádov a stále ide
kimmi17  28. júl 2022

Odporúčam

Dcéra s tým zabávala od polroka , všetky pády zvládol , multifunkčná kreatívna hračka .
monaona  27. júl 2022

Nerozbitná hračka

Nerozbitná hračka (naozaj niekoľko X krát spadla a funguje), ku ktorej sa syn stále vracia. Krásne veselé zvuky, ktoré po čase pozná celá rodina :) hlavne veľa ľahko stlačiteľných gombíkov čo náš drobec má v obľube.
  • Nerozbitná hračka
  • Rozmanité veselé zvuky
sandulienka5  27. júl 2022

Odolný ovládač

Jedna z top hračiek syna. Stláča gombíky, počúva, natriasasa pri tom. Bola xy hodená o zem a stále funguje 😀
  • Odolnosť voči pádom
blondie333  27. júl 2022

Perfektné :)

Máme doma 8mesačného chlapčeka, túto hračku absolutne miluje :) ovládač niekoľko krát hodil z výšky na zem a stále funguje, takže chválim odolné vyhotovenie😅 široká škála zvukov, ktoré vydávajú tlačidlá ho fascinujú a pohrá sa s ním naozaj dlho, oproti iným hračkám :) za nás super hračka👌🏻
lenula6  27. júl 2022

Super hračka

Melódie na ovládači sú veľmi chytľavé, čo sa prenáša aj na nás rodičov, keď prepíname na tom normálnom, spievame si ich 😁
Ovládač je farebný, staršia dcérka sa s ním hrala často, všade si ho brala a všetko ním ,, prepínala" a aj teraz ho občas ukradne mladšiemu bratovi.
A synček si tiež prepína dookola, len jemu je ešte veľký do ručičiek.
Táto hračka má u nás využitie, neleží zapadnutá prachom.
  • Chytľavé melódie
  • Pekná farebnosť
  • Veľký do malých detských ručičiek
ja_bb  16. jún 2022

Laska na prvy pohlad

Pri uvideni ovladaca u kamarata mu ho nechcel ani vratit, tolko tlacitok a este to aj hovorí? No paráda, + - poznal z normalneho ovladaca,takze bola to dlho hracka,ktora bola casto v ruke :) Mal svoju oblubenu hlasku,tak stukal a hladal ju. Prijemne do ruky, farebne, nelutujem,ze ho mal.Aj tak sa sice necitil ako pri dospelackych veciach,ale neskoncil v sufliku,ako niektoré ine hracky.
  • Co gombik, to nejaka hlaska.
  • Farebnost
  • Farba sa trochu osuchala casom,ale tomu sa asi neda vyhnut pri mnohych veciach.