Fisher-Price Uno pre najmenších

4 skúsenosti

Do rodinného herného večera sa teraz môže zapojiť aj najmenší člen vašej domácnosti s UNO kartami od Fisher-Price®! Karty UNO™ v detskej veľkosti majú 5 kariet pre malých hráčov, ktoré je možné zasunúť do čítačky a spustiť tak zábavnú hudbu, zvuky a frázy predstavujúce čísla, farby a predmety z každej karty.

Vlastnosti:

• Praktický krúžok na spojenie kariet vám pomôže ľahko vziať obľúbenú „hru“ vášho drobčeka kamkoľvek!
  • Pomocou tlačidla s obrázkom zemegule vyberte jazyk: češtinu, poľštinu, maďarčinu, slovenčinu alebo angličtinu.
  • Pre výber jazyka opakovane stlačte tlačidlo s označením zemegule, držte 4s a zvoľte jazyk
  • Napájanie: 3× AAA/R03 batérie (sú súčasťou balenia).
  • Rozmery: 15,94 × 9,63 cm (D x Š).
  • Vhodné pre deti od 6 mesiacov.
Kde kúpim Fisher-Price Uno pre najmenších?

Hodnotenia a skúsenosti s Fisher-Price Uno pre najmenších

Máš skúsenosť s Fisher-Price Uno pre najmenších?
mercy13  18. dec 2022

Super hračka

Môj malý ho dostal na mikuláša, je to hračka,ktorú kradne aj moja 4,5 ročná 😂 milujú ho stláčat a vkladať karty. Za mňa super hračka.
  • Zaujala aj väčšiu dcérku,takže kľudne aj pre 3ročné deti.
jane1987  27. júl 2022

Zaujímavá hračka pre malého neposeda

Uno pre najmenších som kúpila dúfajúc, že syn sa konečne na chvíľu s niečím zabaví a obsedí aspoň 5 minút na jednom mieste 🙂
No a čuduj sa svete, zabralo to. Stláčanie, farebné svetielka, hudba, rátanie, vkladanie kariet, to všetko ho baví a trénuje si tým hlavne jemnú motoriku a prvé slovíčka.
  • Kompaktné rozmery vhodné na cesty
  • Viac možností hry
  • Slovenský jazyk
vewik  27. júl 2022

Veselá hračka

Svieti a vydáva veselé zvuky...určite zaujme a poteší najmenších...
  • Slovenský jazyk
  • Baterky súčasťou balenia
esterrr  26. júl 2022

Super

Velmi mila hracka,dokonca spadla niekolko x a nerozbila sa🤗 kedze vydava zvuky,zaujme naozaj aj malicke deti,pekne, farebne,
  • Farebne
  • Naucne