Fisher-Price Uspávačik Ježko

Ježko je roztomilý plyšový kamarát, ktorý zabezpečí, že sa vaše dieťatko bude cítiť spokojne a spoločne si budete môcť užiť toľko potrebný a ničím nerušený spánok. Dieťatko si zamiluje jeho peknú tváričku, hebký kožúšok, mäkké pichliače, jemnú hudbu a vibrácie.

Hodnotenia a skúsenosti s uspávačikom Ježkom Fisher-Price

Máš skúsenosť s uspávačikom Ježkom Fisher-Price?
valeria198655  18. dec 2022

Uspávací ježko

Synček dostal uspávajuceho ježka keď mal 10 mesiacov dnes už má skoro 2 roky a stále sa ešte rád počúva príjemné melódie a jemnú vybraciu ktorú ježko vydáva keď bol menší hneď sa ukľudnil keď sme mu ho dali do postieľky.
lucyivo  15. aug 2022

Uspavačik

Skvely pomocník pri uspávani bábätká. Používame v postieľke aj v kočíku. Dá sa nastaviť hlasitosť, vibrovanie s melódiu alebo aj len vibrácie bez melódie. Príjemný mateial, ktorý sa dá v prípade znečistenia oprať.
  • Dve úrovne hlasitosti
  • Vibrácie bez melódie
  • Vibrácie s melódiou
  • Pratelny materiál
  • Dlhá výdrž batérii
silviadok  28. júl 2022

Ježko

Syn každý večer pri ňom zaspáva, je roztomilý,jemný na dotyk a má super melódie
zuzu4444  26. júl 2022

Uspávací ježko

Milý, roztomily ježko, ktorý hraje príjemné melódie, vydáva šumy lesa prírody, a vybruje.
Má jemnu kožušinku.
Za nás super. Malý ho má rád, rád s ním spinká.
  • Super
  • Nič
mmrkwa  26. júl 2022

Fajn hracka

Jezka som kupila na zaklade recenzii, ktore boli pathviezdi kove. Melodie su z anglickych piesni. Hraju 10min s vibraciou a 10min bez vibracie, daju sa nastavit aj kratke melodie, ale to na uspavanie vobec nie je. V ramci tych kratkych melodii su aj ine zvuky. Za tu cenu som ocakavala, ze hracka obsahuje aj biely sum, ale neobsahuje, su to skutocne take “kolotocove” melodie. Synka to neuspava:) tie vibracie su fajn na novy senzoricky zazitok.
  • Jemny plys
  • Bez bieleho sumu
blueprincess  30. máj 2022

Kamarát ježko

Hebký kamoš, ktorého sme používali asi do 2 rokov v postielke. Dieťa nám krásne zabavilo a uspalo bez plaču
  • Hebké
  • Vibruje
  • Nastavitelna hlasitosť
  • Nie su
mpetka  26. máj 2022

Uspávačik

Ježko nám pomohol pri uspávaní synceka ktory nerád spal. Pekne melodie,hepka a velmi rozkošná hračka :)
  • Krasna hračka,mekučká
  • Kratky interval
simka297  25. máj 2022

Ježko ako super uspávačik

Malý ho mal rád, spinkaval s ním v postieľke až kým sa nevybili baterky, dali sa nastaviť rôzne dĺžky hrania a hlasitosť
nika_mihoo  25. máj 2022

Ježko

Najskôr ho dostala staršia dcéra ktorá snim každý večer zastávala a teraz ho zdedil mladší syn ktorý pri ňom zaspáva 😊
  • Hra nepretržite 15 minút
  • Rýchle vybíjanie batérie...
1994lenka  21. apr 2022

Veľká spokojnosť

Môj synček to dostal ako darček na Vianoce a sme veľmi spokojní aj ho to ukľudní aj sa s tým vie zahrať
  • Zvuk
  • Krátky interval
dubaj18  21. apr 2022

Jezko

Jezko je krasny aj prakticky, ale lepsi by bol keby moze rodic zapnut a vypnut hudbu podla vlastneho uvazenia a nemusi stale mackat ked skonci interval
  • Vsetko super
  • Keby je interval hudby dlhsi alebo on/off system
katus97  20. apr 2022

Ok

Ježko je krásny vzhľadovo, aj hudba je upokojujúca :)
Jediné mínus je,ze hra krátko a stále sa musí mackat.
Ale aj tak je za mňa spokojnosť :).
  • Krásny vzhľad
  • Upokojujúca hudba
  • Krátko hrá, musí sa mackat.
alesiana  20. apr 2022

Ježko je dokonalý

Zakaždym som hladala niečo pekne praktické nie moc veľké a práve tento ježko ma uplne potešil a naplnil moje očakavania je to dokonala hračka nie len pri spanie
petrasolar  13. mar 2022

Upokojujúci ježko s melódiami

Máme takéhoto roztomilého ježka 😍😍😍 samozrejme nesmie chýbať pri každom zaspávaní