Fisher-Price Veselý hovoriaci fotoaparát

Hovoriaci farebný fotoaparát pre deti už od 6 mesiacov, ktorý zahrá až 4 pesničky a naučí vaše dieťa rozeznávať farby a vyjadriť pocity. Učí tiež čísla, pozdravy a ďalšie. Gulička objektívu je na búchanie a otáčanie, točiace sa krúžky a tlačidlá na prepínanie.

Hodnotenia a skúsenosti s Fisher-Price Veselým hovoriacim fotoaparátom

Máš skúsenosť s Fisher-Price Veselým hovoriacim fotoaparátom?
poleva  1. jan 2023

Fotoaparat fisher price

Tak toto bola ozaj vydarena hračka ,za pomerne nízku cenu, deti sa s fotoaparatom vedeli vyhrať,hrali sa na malych fotografov
  • Zabava pre najmensich
dominikakkk  19. okt 2022

Fisher-Price Veselý hovoriaci fotoaparát

Fotoaparát máme už dlhšie, super hračka, chlapci sa s ním často hrajú. Je veselý, pekne farebne prevedený. Vrelo odporúčam.
  • farebné prevedenie
  • hlasitosť melódii
  • veľkosť fotoaparátu
veronikalubko  8. sep 2022

Zabavy aj dospelého😄 Super!!!!

Raz som v krabici hľadala malému hračku, keď tu ma mňa z krabice začalo niečo hrať, prvotný sok 😄 keďže už sa mi to stalo so psíkom od Fisher Price, na moje prekvapenie to vydalo zvuk fotoaparátu a to ste mali vidieť ako som vyskočila ako namydleny blesk, malý ten plný smiechu, že mama robí Blbosti. Za ten zážitok a ze maličký sa stým rad hra, je to umná hračka medzi Top 10 od Fisher Price ❤️😄
  • Hlasitost
  • Množstvo zvukov
  • Hudba
  • Skvelý pomocník pri varení
333levica  28. júl 2022

Odporúčam

Tak tento parádny fotoaparát máme už veľmi dlho a sme s ním veľmi spokojní. Zábavný, vtipný a veselý..... Za chvíľu poputuje rozveseliť bábätko do inej rodiny. Ďakujeme Fisher za nápadité a veselé hovoriace hračky
salsa82  26. júl 2022

Farebný fotoaparát

Fotoaparát sme kúpili najstarsiemu synovi v Nórsku. Teraz už má 12 rokov a foťák medzičasom prešiel ďalšími našimi deťmi, synovcami a teraz sa z neho teší susedovie chlapček. Dokonca im ani jednému nevadilo, že nehovoril po slovensky. Je to takmer nezničiteľná hračka, ktorá dokáže deti zabaviť na dlhšie obdobie.
mamelka  26. júl 2022

1.hračka od fisher price

Tento fotoaparát som kupile 1.dcérke na Vianoce. Máme ho od roku 2010 a stále funguje. Všetky tri dcérky sa s ním veľmi radi hrali a -aktuálne Mária ešte hrá
marpado  26. máj 2022

Fisher price fotoaparat

Fisher price fotoaparat dieta sa s nim hra vydava zvuky smiechu,brblania a stukania a vie odfotit druheho ked povie fotak usmev smeje sa aj dieta,telefon so zvukmi abecedy a hudby vie zaujat dieta na carovnu chvilu😉mali sme aj hrazdicku so zvieratkami bola super.. Fisher price odporúčam