GERBER mliečna kaša pšenično-ovsená banán a malina 200 g

GERBER mliečna kaša banán a malina je lahodný obilno-mliečny príkrm pre vaše bábätko. Kaša je vyrobená zo starostlivo vybraných obilnín, pšenice a ovsa. Okrem toho pri výrobe nepridali cukor¹ ani arómy. Kaša je určená pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca.

Vďaka sušeným malinovým kúskom a banánovým vločkám má mliečna kaša jemnú, sladkastú chuť a poteší maškrtný jazýček každého malého jedáka. Kaša je pre bábätko ideálnou pochúťkou na uľahčenie prechodu na pevnú stravu. Pomáha rozvíjať žuvacie a prehĺtacie schopnosti a pripravuje malých stravníkov na širšiu škálu potravín. Instantné kaše sa tiež ľahko pripravujú, stačí pridať len vodu.

Vlastnosti:

• Celozrnné obilniny.
  • 0 % pridaného cukru¹.
  • Jemná textúra vhodná pri zavádzaní gluténu do stravy³.
  • Vitamíny a minerálne látky.
  • Zinok prispieva k normálnemu rastu.
  • Jednoduchá príprava.

GERBER kaše
GERBER kaše kombinujú vysoké nároky na kvalitu starostlivo vybraných obilnín ovsa a pšenice a jemnú chuť ovocia pre potešenie všetkých malých brušiek i maškrtných jazýčkov. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu obsahujú tiež rad vitamínov a minerálnych látok, ktoré napomáhajú správnemu rozvoju detského organizmu.

Miska plná dobrôt obsahuje 22 g celozrnných obilnín, vitamíny a minerálne látky pre správny rozvoj detského organizmu. V detskej kaši nájdete vápnik² a vitamín D² pre správny rast a vývin kostí, zinok a vitamín C pre imunitný systém vášho dieťaťa. Kaša obsahuje taktiež železo, ktoré prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí.

¹ Obsahuje prírodné cukry.

² Obsah vitamínu D v zhode s požiadavkami príslušnej legislatívy.

³ Zdroj: https://a0893052e1.cbaul-cdnwnd.com/ccf53c0c8de...

#test_gerber2

Hodnotenia a skúsenosti s GERBER mliečnou kašou pšenično-ovsenou banán a malina 200 g

Máš skúsenosť s GERBER mliečnou kašou pšenično-ovsenou banán a malina 200 g?
dianeckaa  4. júl 2024 Overená recenzia

Pšenično ovsená kaša gerber

Malý miluje kaše gerber a táto je jeho obľúbená 🥰.
  • Výborná chuť
  • Super konzistencia
saskia1997  4. júl 2024 Overená recenzia

Mliečna kaša Gerber banán malina mala úspech

Testovali sme mliečnu kašu banán a malina a malá sa šla doslova zblázniť 😂. Nestíhala som naberať lyžičky, čo pýtala tak rýchlo papať, takže slečna hodnotí na 5* . Ja som ocenila, že má kaša super konzistenciu a nerobia sa hrčky 😊.
  • Konzistencia bez hrčiek
doodka  4. júl 2024 Overená recenzia

Príjemná chuť

Na moje prekvapenie je kaša veľmi chutná, nič výrazné. Cítiť jemne tóny malín a banánu v pozadí. Môjmu synovi veľmi chutila, oproti čisto banánovej, ktorá je na môj vkus extrémne sladká. Táto však nie. Veľmi jednoduchá príprava, ľahko rozpustná, žiadne hrudky. Určite sa k nej vrátime. Mali sme aj iné kaše, ale tu ma fakt prekvapila tá jemnosť, nič extrémne výrazné, takže za nás 5 z 5 ⭐️.
  • Jemnosť
  • Dobrá rozpustnosť
  • Lahodná chuť
  • Za tú cenu v obchode je malé balenie
lilcookie  1. júl 2024 Overená recenzia

Náš TOP favorit

Túto kašičku doma milujeme všetci. Pridávame si k nej ešte čerstvé ovocie. Je super ako rýchle a zdravé raňajky.
Maličkému synčekovi taktiež veľmi chutila.
  • Jednoduchá príprava
hubka51  30. jún 2024 Overená recenzia

Mňam

Kašu ochutnal nielen 8 mesačný synček, ale aj 11 ročná dcéra. Obidvaja vyzerali, že sú nadmerne spokojní. Veľké plus je, že neobsahuje cukor. Má príjemnú mliečno-ovocnú chuť a vôňu.
  • Bez cukru
  • Príjemná chuť
  • Pekná vôňa
  • Malé balenie
julik104  28. jún 2024 Overená recenzia

Príjemná kaša na večer

Malému určite chutila, no o dosť menej ako hrušková. Príjemná konzistencia a chuť.
  • Chutná.
  • Rýchlo pripravená.
  • Dobrá konzistencia.
elisabethka  26. jún 2024 Overená recenzia

Kaša Gerber

Kašu sme zobrali so sebou na vikend k prastarkej. Má krémovú konzistenciu a prijemnú chuť. Ale nestalo sa, že by dcérka zjedla plnú porciu. Preto u nás poslúži ako menšia desiata, či olovrant. Neviem, či je taká sýta alebo dcérke až tak nezachutila ako keksiková. Mne osobne prišla chutná.
  • Jemná chuť
  • Kvalitné zloženie
  • Dcérke asi nesadla chuťovo
mirikal  25. jún 2024 Overená recenzia

Mňamka

Keďže máme doma ovocníčka, túto kašu si veľmi obľúbil. Radi ju kombinujeme aj s detskou výživou a ovocím. Škoda, že sme tieto kaše spoznali až pri treťom dieťati, ušetrí nám kopec času s prípravou a prechádzame aj tomu, že nám večera ostane na stole, keďže tieto kaše nás syn zje stále.
  • Skvelý nový obal. Krabica pekne stojí na polici.
  • Rýchlosť prípravy
  • Príprava z vody a nie z mlieka
  • Veľký výber príchutí
lucinami  24. jún 2024 Overená recenzia

Výborná Gerber kaša

Bola to 1. ochutená kaša, ktorú moja polročná dcérka ochutnala a až teraz som videla, že moje dieťa vie otvárať ústa dokorán😁. Nesmierne jej chutila. Kaša krásne vonia, je úplne jemnučká, na jej prípravu som však použila menej lyžíc prášku, keďže husté mi ešte nepapká. Kaša sa veľmi ľahko pripravuje a ozaj je super aj na cesty, na návštevu. Stačí trošku odobrať do malej dózičky a na návšteve šup-šup rýchlo urobiť skvelé papaníčko.
  • Jemnosť kaše
  • Vôňa kaše
  • Ľahká príprava, jednoduchý postup rozrobenia zreteľne napísaný na krabici
  • Praktický obal na uskladnenie
barbora237  24. jún 2024 Overená recenzia

Chutná Gerber kaša

Gerber kaše poznáme už dlhší čas. Drobec má kaše veľmi rád a to je znamenie, že je z našej rodiny, pretože kaše jeme takmer každý deň. Táto mliečna kaša má veľmi sympatické zloženie a keďže je chuťovo veľmi príjemná, stala sa večerným favoritom. Určite ju budeme kupovať aj naďalej. 🤗
  • Jemná textúra
  • Nehrudkuje
  • Variabilnosť
teri512  24. jún 2024 Overená recenzia

Kaša Gerber

Kaše som malému zaviedla na večeru a najviac mu chutila táto príchuť malina banán.
smajcii  22. jún 2024 Overená recenzia

Malina & banán

Táto kaša je vďaka malinám chuťovo málinko výraznejšia než hruškovo-banánová verzia. Ľahko sa pripravuje, nerobia sa v nej hrčky a dcérke chutila. Opätovne však musím povedať, že po jej zjedení má malá reakciu okolo pusinky, po pár minútach však zmizne. Balenie sa dá po otvorení znovu uzavrieť a ľahko skladovať. Na prípravu je potrebných 150 ml vody a 6-7 lyžíc prášku, ja však dávam lyžíc iba 5 a úplne to stačí na hustú kašu :-)
  • - ľahká príprava
  • - praktický a skladovateľný obal
  • - jemná textúra
  • - pekne vonia po malinách
  • - je bez pridaného cukru
  • - chutí
  • - priaznivá cena
  • - na jej prípravu stačí použiť menej lyžíc prášku, tým pádom je v balení aj viac než 4 porcie :-)
  • - reakcia na tváričke
baruska666  11. jún 2024 Overená recenzia

Gerber kasa

Táto príchuť 10mesačnej dcérke veľmi chutí. Kaša krásne voni, samozrejme som ju ochutnala aj ja. Príchuť malín je veľmi jemná, príjemná. Je to super voľba na večeru.
  • Dostupnosť
golanyova  31. máj 2024 Overená recenzia

Gerber mliečna kaša pšenično-ovsená banán a malina

Gerber kaše veľmi chutia nášmu 15 mesačnému Riškovi, rád si na nich pochutnáva na ľahkú večeru a pšenično-ovsená banán a malina je jeho obľúbená.
  • chutná a lahodná