Kocikforbaby

2 skúsenosti

Sme firma, ktorá sa zaoberá predajom detských kočíkov rôznych popredných značiek. Máme mnohoročné skúsenosti. Poskytujeme veľmi odborný a profesionálny servis.

Hodnotenia a skúsenosti s predajňou Kocikforbaby

Máš skúsenosť s predajňou Kocikforbaby?
19nanana89  29. máj 2022

Maximálna spokojnosť

Dobrý deň, pred rokom sme si cez Kocikforbaby objednali kočík. Som maximálne spokojná s kočíkom Roan Bloom ktorý je úplne úžasný a hlavne priestranný. Veľa kočíkov má malú vaničku a celkovo sú veľkosťou ako pre bábiky ale tento je úplne super. A čo sa týka predajcu tiež musím napísať že super prístup. Majiteľ mi po objednávke zavolal a podrobne rozobral objednávku. Veľmi milý človek a ešte aj kočík doviezli sľúbený termín až k nám domov. Takže za mňa 100%spokojnosť
natalia0703  10. máj 2022

Úžasný ľudský prístup

Chcela by som sa podeliť o svoju skúsenosť s touto predajňou. Nakoľko ani niesom z Košíc, ale z Prešova tak len čo som zavolala bol pán na telefóne neskutočne milý a ochotný mi pomôcť. Potrebovala som opraviť koleso na kočiari, ktorý bol kupovaný pred rokmi v Poľsku, v Prešove má odbili ,že také kolesá mi nevedia zohnať ani mi pomôcť 🤦 Majiteľ tejto predajne mi kázal poslať foto kolesa a následne na to mi zavolal,že to bude najskôr prasknutá duša a že mi môže poslať jednu, čo má doma, aby som nemusela kupovať nové kolesa alebo kočiar. Vyskúšali sme vymeniť a kočiar funguje ďalej 🙂 Musím vyzdvihnúť jeho ľudský prístup, ktorý sa v dnešnej dobe už len tak nevidí a veľmi pekne ďakujem 🙏