Hodnotenia a skúsenosti s ostatnými produktami

Máš skúsenosť s ostatnými produktami?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia

finlando.sk

finlando  22. nov 2022

Dodaný tovar úplne niečo iné ako objednaný

Tiež som naletela a objednala som si z tejto stránky v domnienke, že nakupujem na Slovensku, uvádzali 5 ks na sklade, odosielajú ihneď po zaplatení.
Po zaplatení už písali že dodacia lehota je od 5 do 40 pracovných dní, môže sa predĺžiť na 60, až vtedy mi došlo že to bude asi z Číny.
Po troch mesiacoch mi prišiel balíček, ešte som zaplatila 2 eura poplatok a zistila som, že mi poslali niečo úplne iné ako som si objednala. Reklamáciu mi zamietli.

leonella.cz

mooovena  15. nov 2022

Podvod

Na stránke leonella.cz som si objednala zimnu bundu. Dopadla som tak, že nemám ani bundu ani peniaze. Dajte si pozor je to podvodíčka, nereaguje ani na maily a telefon je vypnutý. Funguje aj cez stránku facebook, ten blokuje tak aby sa nemohli pridávať negatívne komenty. Nedajte sa oklamať prídete o peniaze!!!!!!

Web: http://www.leonella.cz

bioland.sk

bioman  7. nov 2022

Bio ovocie zelenina, mäso pre najmenších

Na www.bioland.sk vždy dostanem tu najlepšiu kvalitu pre nás aj deti.. rýchle dodanie chladiarenským autom až domov dobré ceny v porovnani s inými..

suprisimo.sk

tamibaby  2. nov 2022

Nikdy viac

Niekoľko mesačná mailova slušná komunikácia ako mám ešte čakať a bla bla. Po pol roku karnevalová maska pre dcéru stále neprišla. Tovar dávno vyplatený. Poslali mi aj reklamačný formulár do mailu. Ktorý, keď som vypĺňala, tak pri druhom bode ma vždy z neho vyhodilo a musela som ho na novo otvárať a tak dookola. Poslali mi ho aj druhý krát a znova mi robilo to isté. Už na to kašlem, 20€ už neuvidím. Z tejto stránky viac nakupovať nebudem.

Expandery na precvičenie celého tela Fitshaker

sabusik321  14. jún 2022

Vždy po ruke :)

“Čaro expanderov” som objavila vďaka Fitshakeru.Mám doma dlhé (na precvičenie celého tela) aj krátke (skôr na spodnú čast tela)
Je to pomôcka, ktorá spestrí Váš tréning, zintenzívni a vy si zamakáte ešte viac.
3 rôzne farby - 3 rôzne odpory:
-pri dlhých od 13kg po 31 kg
-pri krátkych od 27 kg po 54 kg
So mnou už čo to precestovali :)

Kocikforbaby

19nanana89  29. máj 2022

Maximálna spokojnosť

Dobrý deň, pred rokom sme si cez Kocikforbaby objednali kočík. Som maximálne spokojná s kočíkom Roan Bloom ktorý je úplne úžasný a hlavne priestranný. Veľa kočíkov má malú vaničku a celkovo sú veľkosťou ako pre bábiky ale tento je úplne super. A čo sa týka predajcu tiež musím napísať že super prístup. Majiteľ mi po objednávke zavolal a podrobne rozobral objednávku. Veľmi milý človek a ešte aj kočík doviezli sľúbený termín až k nám domov. Takže za mňa 100%spokojnosť

Kocikforbaby

natalia0703  10. máj 2022

Úžasný ľudský prístup

Chcela by som sa podeliť o svoju skúsenosť s touto predajňou. Nakoľko ani niesom z Košíc, ale z Prešova tak len čo som zavolala bol pán na telefóne neskutočne milý a ochotný mi pomôcť. Potrebovala som opraviť koleso na kočiari, ktorý bol kupovaný pred rokmi v Poľsku, v Prešove má odbili ,že také kolesá mi nevedia zohnať ani mi pomôcť 🤦 Majiteľ tejto predajne mi kázal poslať foto kolesa a následne na to mi zavolal,že to bude najskôr prasknutá duša a že mi môže poslať jednu, čo má doma, aby som nemusela kupovať nové kolesa alebo kočiar. Vyskúšali sme vymeniť a kočiar funguje ďalej 🙂 Musím vyzdvihnúť jeho ľudský prístup, ktorý sa v dnešnej dobe už len tak nevidí a veľmi pekne ďakujem 🙏

Detské outdoorové nohavice APLINE PRO PLATAN 4

konik_testuje  3. máj 2022

Do prírody ako vyšité

Detské outdoorové nohavice APLINE PRO PLATAN 4 spájajú funkčnosť, pohodlie, kvalitu a skvele padnúci strih. Oceňujeme možnosť zúženia nohavíc v páse za pomoci gumičky na vnútornej strane nohavíc a vodeodolnú úpravu. Do premenlivého jarného počasia sú absolútne ideálne a nie je im čo vytknúť.

petrah3  19. apr 2022

Kvalitná trampolína s certifikátom bezpečnosti

Perfektná trampolína pre celú rodinu. Má nosnosť 150 kg, takže ju môžu využívať aj dospelí. Čo je dôležité pre rodičov - výrobcovia pri jej navrhovaní naozaj dbali na bezpečnosť detí, ktoré trampolínu využívajú - nielen použitými materiálmi, ale napr. aj umiestnením bezpečnostnej siete za pružiny.

zoizoi  16. apr 2022

Trampolína Marimex pre malých aj veľkých

Trampolínu Marimex 305cm ako rodina určite odporúčame. Po úkladnom testovaní ju hodnotíme, ako veľmi bezpečnú, stabilnú a kvalitnú. Super sa na nej skáče. Vhodná pre deti aj dospelých, nakoľko nosnosť je až do 150kg. Pekný dizajn. :)

Detské tričko s modernou potlačou a krátkym rukávom ALPINE PRO AZERO

Niet mu čo vytknúť

Tričko je z príjemného materiálu, ktorý drží tvar. Má sýtu farbu a pekný motív.

Detské softshellové nohavice ALPINE PRO DANO

Kvalita a funkčnosť

Nohavice DANO sa osvedčili v nepriaznivom počasí. Majú vodeodolnú úpravu, dážď si teda deti vyslovene užívali. Dokonca ani po nájazde na mláky po špinavej vode nezostalo na nohaviciach ani stopy. Krásne sedia a majú veľmi pekný polopriliehavý strih. Pôsobia miestami až elegantne pri iných outdoorových detských nohaviciach.
Súčasťou je opasok, ktorý sa jednoducho uťahuje a zvládne to aj dieťa.

Detská softshellová bunda ALPINE PRO VEZTO

Softhellka do každého počasia

Krásna cyklámenovo-ružová potlač so žltými detailami a žltou podšívkou sú originálne a naozaj šik. WINDBARRIER softshell je navyše nepremokavý, paropriepustný, vetruodolný a hrejivý. Dieťaťu dopbraje komfort, aký potrebuje, zahreje, ale pre deti, ktoré sa ľahko spotia, disponuje skvelou vychytávkou - zipsami v podpazuší, vďaka ktorým sa môže dieťa trochu ochladiť. Reflexné prvky sú už len príjemným bonusom, ktoré oceníte najmä počas jesenných a zimných prechádzok, kedy je už popoludní skoro tma. Bunda prešla aj zaťažkávacou skúškou, kedy v predpovedi počasia sľubovali jasnú oblohu a nás zastihol dážď. Kvapky elegantne stekali z bundy a tak s kapucňou na hlave ostalo dieťa v teple a v suchu. V aute stačilo bundu jednoducho utrieť papierovou vreckovkou.

Detské tričko s krátkym rukávom ALPINE PRO PLANETO

Tričko ako lusk

Tričko je z príjemného materiálu, ktorý drží tvar. Má sýtu farbu a pekný motív.

Detská outdoorová obuv s membránou ALPINE PRO CERMO

konik_testuje  5. apr 2022

Do slnečných i daždivých dní

Oku lahodiaci dizajn a naozaj pekné, hoci možno neočakávané farebné kombinácie. Podrážky aj medzipodrážky sú dostatočne ohybné a tak je chôdza v nich pohodlná. Nohy sa ani počas teplejších dní v topánkach nepotili a neboli studené ani pri teplotách do 10 °C. Zvládli dokonca aj behanie v dažďom zmáčanej tráve tak, že vodu k nohám neprepustili. V podstate sme v bláznivom aprílovom počasí nenašli poveternostné podmienky, do ktorých by sa nehodili.

Detská fleecová mikina ALPINE PRO KALAHO

konik_testuje  5. apr 2022

Hebučká ako plyšová hračka, teplá ako kožúšok

Na chladné rána v teplejšie dni, aj ako vrstva pod bundu v tie chladnejšie, poslúžila na jednotku. Oceňujeme jemnosť materiálu, predĺžené úchyty na jazdci zipsu, vďaka ktorým je aj pre malé detské ručičky zapínanie jednoduché a tiež vysoký golier, vďaka ktorému majú deti krk stále v teplúčku. Mikinu tiež nepodfúkne vďaka gumovým lemom na rukávoch aj v spodnej časti mikiny. Majú veľmi pekné sýte farby.

Detská outdoorová bunda ALPINE PRO BRIGO

Do dažďa a do vetra

Detská outdoorová bunda BRIGO prekvapila. Pôsobí na prvý pohľad ako bežná ľahká jarná budnička. Avšak svojimi vlastnosťami prekvapila. Zdolala dážď aj veterné počasie a pri správnom navrstvení v nej nebola zima ani pri cca 8 °C. Materiál je navyše absolútne nenáročný na údržbu a nečistoty z neho ide jednoducho utrieť navlhčenou utierkou.

Detská outdoorová obuv ALPINE PRO MOLLO

konik_testuje  5. apr 2022

Kvalita, ktorá za to stojí

Na prvý pohľad originálny dizajn v kontrastnej farebnej kombinácii zaujme okamžite. Topánočky sú ohybné a pohodlné. Vhodné do každého počasia. Malí lenivci ocenia uťahovanie gumových šnúrok za pomoci zarážky. Mamičky budú určite nadšené z PTX membrány, ktorá zabraňuje premočeniu a je aj vetruodolná.

mirkavmirka  24. mar 2022

Najlepšie trampolíny

Naše deti milujú trampolíny a preto nesmie v kritériách chýbať pevnosť, bezpečnosť, ľahké zatváranie otváranie, čo práve trampolíny značky marimex majú🙏👌🏻🔝 naša už doslúžila tak ideme na väčšiu 🤗

jarka382  18. mar 2022

Kvalitna trampolina

Tanpolinu mame uz 5 rokov a stale je bez vaznych poskodeni. Malu chybicku ma, pokazil sa zips na sietke. Zmesti sa na nu aj 8 deti. 🙂