Kresielko Zvieratká v džungli Fisher-Price®

Fisher-Price® Kresielko od bábätka po batoľa môžete najskôr použiť ako upokojujúcu hojdačku pre batoľatá, alebo nehybné sedátko s dvomi zvieratkami nad hlavou, na ktoré môže dieťatko siahať. Potom, ako vaše dieťatko rastie, môžete odstrániť hrazdičku s hračkami a zmeniť sedadlo na kresielko pre batoľatá.

• Kreslo má hlboké, pohodlné sedadlo, nastaviteľnú opierku, ponúka upokojujúce vibrácie a farebný podsedák.
  • Kresielko dbá na rozvoj bábätka.
  • Zábavné zvieratká podnecujú vaše dieťatko, aby na ne siahalo a plieskalo do nich, a rozvíja sa tým jeho hrubá motorika.
  • Dieťa si tým posilňuje svoje malé svaly!
  • Mäkké látky, žiarivé farby a zábavné klikanie podnecujú hmatové, zrakové a sluchové zmysly.

Maximálna nosnosť: 18 kg.
Batéria nie je súčasťou balenia.

Vhodné pre deti od narodenia do veku batoľaťa.

Kde kúpim kresielko Zvieratká v džungli od Fisher-Price®?

Hodnotenia a skúsenosti s kresielkom Zvieratká v džungli Fisher-Price®

Máš skúsenosť s kresielkom Zvieratká v džungli Fisher-Price®?
kalmak  19. dec 2022

Lahucko skladatelne, prenosne, zabavi

V provom rade bolo pre nas dolezite, aby sa lehatko dalo lahko prenasat. Je jednoduche, ma kvalitnu konstrukciu, farebene a babo zabavi. Takisto v pripade potreby vie babo hojdat. Jednoznacne odporucam
ek1205  22. apr 2022

Perfektné kresielko

Výborné kresielko. Pri pozeraní tv super pomocník škriatok nezdrhne vďaka popruhom 😃 pohojda sa alebo len tak poleňoší. Za mňa super 👍
  • Poťah sa dá prať
  • Krásne farby
  • Popruhy na pripútanie
  • Pohodlné
mizsula  21. apr 2022

Kresielko

Kresielko máme doma...Dobra cena,kvalita ešte lepšia...Nečakala som ,ale som milo prekvapená...Doporučujem
vladuskaa  20. apr 2022

Odporucam

Dcérka sa v tom super cítila určite odporúčam
13natalka16  20. apr 2022

Super hračka a pomôcka pre mamičky

Kresielko sme využívali takmer od začiatku. Zo začiatku bez zavesených zvieratiek. Dcérka len tak ležkala a pozorovala svet okolo, neskôr sa zvedavo načahovala za zavesenými zvieratkami. Vďaka kresielku som mohla i niečo porobiť, nakolko dcérka mala zábavku a pekne v bezpečí sedkala.
lulupulu  20. apr 2022

Odporúčam

Mame už dlho, obe deťúrence na kresielko nedajú dopustit
anna284  13. mar 2022

Hojdacie kreslo

Kresielko odporúčam
Melódie a krásne farby
Veľmi pomohlo aj na upokojenie a napokon krásne zaspinkal v ňom
veronikalubko  28. jan 2022

Veľmi spokojná

Nikdy som nečakala, že pre maličké bábätko to bude tak úžasný pocit a zážitok z "jazdy" ( hojdania) neskutočne spojenie, zároveň čas pre mamičku, keď sa dieťatko hojda ❤️za mňa TOP produkt! ❤️✔️
  • Všetko funguje ako ma! 👍🏻