Odličovacie tampóny so sieťkou na pranie Ebelin, 10 ks

Ekologické a jemné odličovanie pleti! Odličovacie tampóny so sieťkou na pranie značky ebelin je súprava sieťky a 10 znovu použiteľných tampónikov na odličovanie a následné čistenie pleti. Tampóny sú vyrobené z mäkkého bambusového materiálu s prímesou bavlny, ktorý je veľmi jemný a príjemný na používanie. Používať ich môžete samostatne alebo s čistiacimi produktami. Pomocou čistiacich tampónov značky ebelin možno dôkladne očistiť oblasť tváre a očí, odstrániť odumreté bunky pokožky.

Kde kúpim odličovacie tampóny so sieťkou na pranie Ebelin, 10 ks

Hodnotenia a skúsenosti s odličovacími tampónmi so sieťkou na pranie Ebelin, 10 ks

Máš skúsenosť s odličovacími tampónmi so sieťkou na pranie Ebelin, 10 ks?
tinibini  31. máj 2023 Overená recenzia

Som nadšená

Úprimne ma teší ako trh napreduje, čo sa týka udržateľnosti. Veľmi sa mi páči, že môžem už aj odličovacie tampóny používať v takejto ekologickej forme a nekupovať neustále jednorazové. Výborný produkt, ktorý ocení každá žena, ktorá sa maľuje a záleží jej na životnom prostredí.
  • Opätovné použitie
  • Šetrenie prírody
  • Hebkosť materiálu
niki810  30. máj 2023 Overená recenzia

Prateľné odličovacie tampóny

Tieto prateľné odličovacie tampóny používam už dlhšiu dobu. Sú super, že sa dajú oprať aj pri teplote 60 stupňov, sú ekologické a chránime s nimi aj prírodu. V balení je aj sieťka na pranie.
  • Ekologické
  • Prijemné na dotyk
  • Neškriabu na pleti, sú velmi jemné
  • Po praní trocha zmenia tvar

Praktická a ekologická vychytávka

Tampóny sú super pomocník. Dokúpila som si v dmke aj stojan, kde mám uložené tie čisté a do sieťky zavesenej v kúpelni dávam tie použité. Potom ich so sieťkou vyperiem naraz viaceré v práčke. Ak sa mi chce a mám potrebu, aby boli pekné rovné, vyžehlím si ich. Ak nie, svoj účel splnia aj so zvlnenými okrajmi.
  • praktické
  • ekologické
  • jemné
  • dostatočne veľké a tak ich nespotrebujem na jedno odlíčenie toľko
  • trošku stratia tvar - zvlnia sa
jordynka  28. máj 2023 Overená recenzia

Odličovacie tampóny

Najväčšiu radosť mi spôsobili tieto tampóny. Keďže sme rodina, ktorá dosť dbá na životné prostredie a nemáme veľmi radi jednorázové veci, tampónom sme sa veľmi potešili. Už dlhšie som po nich pokukovala, no vždy bolo niečo iné dôležitejšie vložiť do nákupného košíka s tým, že veď raz ich určite kúpim - kroky k zlepšeniu životného prostredia robíme postupne, ale dôkladne. Zo všetkých produktov nám tampóny naozaj urobili najväčšiu radosť!
  • - pekné balenie v sieťke
  • - jemné a mäkké na dotyk, čo je veľmi dôležité pri odličovaní
  • - šetrnosť k životnému prostrediu
  • - pranie v sieťke
  • - pranie až na 60 stupňoch
  • - mohlo by byť väčšie balenie
  • - pranie bez aviváže - vnímam to preto ako nedostatok, pretože ja ich plánujem prať spolu s uterákmi, čo si neviem predstaviť bez voňavej aviváže
teyus_ka  28. máj 2023 Overená recenzia

Odličovacie tampóny

Je to moja prvá skúsenosť s prateľnými tampónmi, ale už teraz viem, že jednorazové už nekúpim. Tieto sú velmi prijemne na dotyk, dajú sa prať až na 60 stupňov. Súčasťou balenia je aj vrecúško na pranie, čo je velmi praktické.
  • Prijemné na dotyk
  • Neškriabu na pleti, sú velmi jemné
  • Ekologické
lllinda  27. máj 2023 Overená recenzia

Praktické a ekologické

Tampóny na odličovanie používame všetky tri baby doma. Vyčistía či už jemné líčenie len vodou alebo makeup v kombinacii s odličovacou penou. Sieťka na pranie je veľmi praktická. Ideálne aj na dovolenky, ušetrí viac miesta v kufri ako balenie klasických vatových tampóny.
  • Praktická sieťka na pranie súčasťou balenia
  • Šetrí životné prostredie aj miesto v kufri
  • Jemný a príjemný materiál
whitebubble  26. máj 2023 Overená recenzia

Tampóny na čistenie pleti

Podľa mňa sa oplatí mať 2 balíky. V jednom vrecúšku budete mať čisté tampóny a v druhom tie, ktoré treba oprať. Nedráždia pokožku. Ak preferujete odličovanie tampónmi, myslím, že sa oplatí investovať. Sú pratelné na 60 stupňov .
  • Jemné k pokožke
  • Dobrý materiál
  • Pratelné na 60tke
  • Nevadilo by keby boli väčšiet

Šikovná, praktická a nápomocná vec

Odličovacie tampóny, ktoré sa dajú opäť použiť po opratí sú za mňa veľké pozitívum. Sú mäkké, jemné a praktické vrecko dopĺňa dobrý pocit z tohto produktu . Ja môžem odporučiť.
  • Mäkké
  • Viacnásobné použitie
  • Praktické balenie
  • Príjemné na dotyk
zajinkakoni  24. máj 2023 Overená recenzia

Odličovacie tampóny

Predtým som odmietala tento produkt, prišlo mi to nehygienické. Po testovaní som zmenila názor. Zanechávajú pleť oveľa vláčnejšiu ako jednorazové tampóny. V mojom veku je to veľmi dôležité. Po použití jednorazového mi pleť zostala veľmi suchá, bolo to veľmi cítiť a bolo to nepríjemné. Tu mi vadí iba počet kusov, ak si chcem dopriať kľud napr. na dvojtýždňovej dovolenke a neprať tampóny, treba si dokúpiť viac kusov.
  • Opakované použitie
  • Málo ks v balení
bambucad  21. máj 2023 Overená recenzia

Ekologické odličovacie tampóny Ebelin

Je to pre mňa prvá skúsenosť s takýmito odlič. tampónikmi, keďže používam a uprednostňujem jednorazové. Sú príjemne mäkké, jemé k pleti, výhodné balenie 10ks, ktoré mi vydrží na 5 dní, ak každý deň použijem 2 ks. Perú sa v sieťke, ktorá sa predáva spolu s tampónmi. Po prvom aj druhom vypraní stále dobrá kvalita materiálu. Mám ich ale krátko, takže neviem posúdiť koľko praní vydržia.
  • Príjemný materiál
  • Jemné na čistenie pleti
danielaj  14. máj 2023 Overená recenzia

Odličovacie tampóny

Perfektné tampóny, sú jemné, ale pleť vyčistiť výborne. Dobre sa perú, plusom je aj pribalená sieťka na pranie.
  • Jemné
  • Skvele vyčistia pleť
  • Opakované použitie
menet  24. apr 2023

Odličovacie tampóny

Využívam tieto prateľné tampóny. Skvele s nimi vyčistím pleť a šetrím aj životné prostredie
  • Opakové využitie
  • skvele vyčistia pleť