Kozmetika a hygiena

Svet kozmetiky a hygieny je blízky takmer každej žene. Okrem širokej ponuky dekoratívnej kozmetiky či kozmetických produktov pre starostlivosť o pleť a telo tu nájdete aj čistiace a pracie prostriedky. Vydajte sa na virtuálny nákup a vyberte si to pravé nielen pre vašu pleť a telo, ale aj pre dokonale čistú a voňavú domácnosť. Pretože tu nájdete všetko, čo potrebujete.

Najnovšie články

Hodnotenia a skúsenosti s kozmetikou a hygienou

Máš skúsenosť s kozmetikou a hygienou?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia

Absorpčné nohavičky Perties

27zuzu  12. sep 2023

CALY a BATHORY

Mam tieto dvoje co sa tyka priepustnosti oboje sú dobré. Caly su nižie a strih mi nesadol, sú hrubé a veľmi dlho schnú. po druhom praní v rukách sa rozlepili a jemná gumená vrstva sa rozpadáva .Bathory su v poriadku sedia dobre sú hrubšie tiež dlho schnú ale nepretečú.

Absorpčné nohavičky Perties

mishel137  10. sep 2023 Overená recenzia

Nohavičky na noc

Pred Perties som si kúpila nohavičky od Saforelle, ktoré som nosila cez deň, no chcela som si kúpiť aj nejaké nohavičky na noc. Narazila som teda na tento obchod a bola som rada, koľko druhov nohavičiek majú k dispozicii. Kúpila som si LADA nohavičky - plus k tomu aj pracie plátky. Na týchto nohavičkách ma zaujalo to, ako sa "vložka" tiahne od celá odpredu až dozadu - čo Saforelle nemali a u nich som sa bála, že pretečiem, keby som ich mala cez noc.
Keď prišli, preprala som ich a využila hneď v tú noc - a obstáli výborne! Som spokojná s nimi.
Čo sa týka doby schnutia, tak som sa nedivila, že to bude dlhšie trvať, aby vyschli úplne - minimálne 12 hodín som musela počkať, aby som ich mohla znovu nosiť

Zubná pasta Curaprox Be You Daydreamer

mamelka  2. sep 2023 Overená recenzia

Ostružina

Zubná pasta s príchuťou ostružiny. Páči sa mi, že CURAPROX ponúka bohatý výber príchutí. Naozaj si môžeme vybrať príchuť podľa seba, zložením sú zubne pasty stále rovnaké, len príchuť sa mení. Samozrejme Melón u mňa vedie, tej zostanem asi už navždy verná

Zubná pasta Curaprox Be You Explorer

mamelka  2. sep 2023 Overená recenzia

🍏 Jablková príchuť

Príjemná príchuť s jablkom a aloe vera
-ako všetky zubné pasty od Curaprox Be You neobsahuje agresívnu chémiu
-bez agresívneho penidla SLS
-vhodná aj pre deti od 6rokov

Jessa nature menštruačné nohavičky, 1 ks

blonde_bella  27. aug 2023

Nekomfortne

Mám aj inú značku a tie k telu prilnu oveľa lepšie...
Toto je dosť nekomfortne...nosím ich Max doma.

Detská zubná pasta a kefka Curaprox kids

fowi  19. aug 2023 Overená recenzia

Skúšame Curaprox

Testovali sme kefku, pastu, pohárik, nálepky, tetovačky a vymaľovánky. Presne pre 4r dieťa :). Tetovačky a nálepky “otestovala” ako prvé, vzápätí siahla po novučkej kefke, veľkostne vhodnej pre detské rúčky, a chutnej paste s jahodovou príchuťou, vhodnou od 2 rokov. Jemná pasta šetrná k zubnej sklovine obsahuje fluorid, čím prispieva k ochrane pred zubným kazom a xylitol potláčajúci vznik zubného povlaku. O tom, že toto detské kombo Curaproxu vyšlo, svedčí fakt, že dcérka už inú pastu nechce používať. Curaprox navyše povýšil umývanie zubov a starostlivosť o ne na úplne iný level rozprávkou o kazizúbkoch, kde sú zakomponované rôzne techniky čistenia zubov a tiež dôležitosť samotnej starostlivosti o zuby. Dieťa vtiahne do deja a rodičovi otvára nové možnosti rôznych príbehov (napr. rytieri vyháňajúci kazizúbkov z hradu v krajine Ústnej dutiny). Za nás veľká spokojnosť a určite bude Curaprox naďalej súčasťou našej dennej rutiny a rodiny.

Jessa nature menštruačné nohavičky, 1 ks

penelope10  18. aug 2023 Overená recenzia

Skvelá voľba

S menštruačnými nohavičkami som skúsenosť nemala. Toto bolo po prvý krát Čo sa týka nosenia, nemám čo vytknúť, sú príjemné, elastické, proste pohodlné. Možno by som privítala, ak by boli o čosi tenšie.

Detská zubná pasta a kefka Curaprox kids

luma1  16. aug 2023 Overená recenzia

Curaprox kefka, pasta + pohárik 🥰

Keďže moja malá nezbednica dbá o svoje zúbky naozaj zodpovedne, otestovala s veľkou radosťou zubnú pastu aj kefku. Mojej slečne dokonale vyhovovala pri paste chuť🤣🥰, vôna a naozaj po umytí zúbkov mala krásne, lesklé, očividne čisté zúbky👌, čo som zas ocenila ja. Kefky sú mäkkučké, no pri tlaku na zub sa zosilnia a krásne zúbky vyčistia. Pohárik chválim tiež všetkými desiatimi 🙏, konečne nemám kefky pohádzané po umývadle (lebo iný pohárik nikdy nebol vlastnoručne ozdobený pohárik, ten vlastnoručne polepený jej urobil takú radosť, že v ňom kefka po každom umytí zúbkov pristane 😊🥰). Veľmi sa z toho teším a značka curaprox sa stala neoddeliteľnou súčastou našej ( nielen ) kúpeľne 🤣, kedže sa u nás zúbky umývajú niekedy aj cestou do obývačky 🤦‍♀️😅.

Bi-Oil Ošetrujúci olej (prírodný)

Rovnaký efekt ako obľúbená klasika, avšak so 100% prírodným zložením

Človek by neveril, aký veľký prínos môže mať malá fľaštička, ktorú si len tak „keby niečo” vloží do batožiny, ktorú si berie na dovolenku. Bi-Oil bol môj parťák počas celého tehotenstva.

Natierala som si ním celé telo. A to nielen ako prevenciu proti striám. A za toto obdobie som si naň zvykla. A tak bol jasnou voľbou na ošetrenie slniečkom a chlorovou vodou skúšanej pleti celej rodiny.

Či človek chce, alebo nie, pokožku na dovolenke pred vplyvmi kúpania sa a slnenia na sto percent neuchráni. Domov sa často vraciame nielen so spálenou pokožkou, ale tiež so suchými miestami na pokožke. Preto sme sa každý večer poctivo mazali Bi-Oilom. Len tak, preventívne. Od hlavy po päty. A domov sme sa vrátili s pokožkou ako novorodenec.

Navyše, všetko vyššie uvedené sa odrazí (predovšetkým u žien) často aj na našej korune krásy. A preto som sa rozhodla skúsiť jeho účinok aj na vlasoch. Vlasy po týždni šantenia vo vode a slnenia, hoci značne vybledli, nestratili lesk a vytalitu a snáď po prvýkrát moje kroky nesmerovali z dovolenky priamo do kaderníckeho kresla. Po letnom období som sa často stretávala tiež s tým, že sa mi na tvári i rôzne na tele objavili pigmentové škvrny. Tento rok však mám pocit, že je pleť jednotnejšia a bez výraznejších pigmentových škvŕn, hoci som ju vôbec nešetrila, čo sa týka pobytu na slniečku. Navyše, Bi-Oil Natural je 100% prírodný a neupcháva póry.

Bi-Oil Ošetrujúci olej

Používame ho na telo, tvár a dokonca aj na vlasy.

Bi-Oil som po prvýkrát vyskúšala počas tehotenstva. Už vtedy ma presvedčil o svojich kvalitách. Viem, že problematika strií je veľmi obšírna a neexistuje zázračný produkt, ktorý by im dokázal úplne zabrániť. No určite existuje spôsob, ako minimalizovať následky, ktoré tehotenstvo na koži zanechá. Ja som si svoju pokožku natierala Bi-Oilom dvakrát denne od konca prvého trimestra a pokračovala aj po pôrode. Po pravidelnom používaní vylepšil vzhľad strií a môžem ho odporučiť všetkými desiatimi.

Na moju smolu som mala Bi-Oil zaškatuľkovaný ako „olej pre tehotné.“ Až po rokoch som sa k nemu vrátila a zistila, čo všetko v sebe skrýva tento všestranný pomocník.

Nie je to len bežný produkt na hydratáciu pokožky. Je to malý kúzelník, ktorý našej rodine slúži na viacerých úrovniach. Používame ho na telo, tvár a dokonca aj na vlasy.

Oceňujem jeho hydratačnú schopnosť. Moje obe dcérky majú často problémy so suchou pokožkou. Teraz v lete, kedy trávia veľa času na slniečku, v bazéne je pre mňa nenahraditeľný. Hydratuje hlboko a nie je mastný, čo je pre nás obrovské plus. Najlepšie na tom je, že sa rýchlo vstrebáva. Je vhodný aj ako starostlivosť po opaľovaní.

Najväčším prekvapením pre mňa je možnosť použiť ho aj na vlasy. Kým mňa trápi nadmerné mastenie, dcérky majú vlasy jemné, stále zauzlené a suché. Teraz počas leta, kedy sú namáhané slnkom, chlórom je to denno-denný boj. Odkedy používam Bi-Oil aj na ich vlasy ,je rozčesávanie bezproblémové, vlasy sa krásne lesknú a sú hydratované.

Bi-Oil sa stal neoddeliteľnou súčasťou nášho rodinného rituálu starostlivosti o pokožku. Používame ho všetci. Vďaka svojej všestrannosti nám nahradil mnoho iných produktov, čím šetrím miesto (napríklad na dovolenke) ale aj svoju peňaženku.

Detská zubná pasta a kefka Curaprox kids

dagi12  16. aug 2023 Overená recenzia

🌿🦷🦷🩷🩷🩷My sme pripravení a vy? 🩷🩷🩷🦷🦷🌿

Kefka bola mäkká, príjemná a pasta "chutila".
Kefka a pasta išli s nami všade, keďže syn má strojček a po každom jedle si umýva zuby.

Detská zubná pasta a kefka Curaprox kids

kkaciatko  16. aug 2023 Overená recenzia

Testovanie Curaprox kids

Čistenie zúbkov u nás prebehlo bez komplikácií a starší syn Danko si len chválil kefku aj pastu, že sú dobré 🤣. Mladší nevravel nič konkrétne, ale keďže nemal problém si umývať zuby, tak to beriem ako víťazstvo. My ostávame už len pri Curaprox a môžem ho vrelo odporučiť ďalej.

Detská zubná pasta a kefka Curaprox kids

idealoptik  15. aug 2023 Overená recenzia

Testovanie detskej kefky a pasty Curaprox

Skúsenosť s kefkami Curaprox máme už dlhé roky. Ja mám veľmi citlivé ďasná a problémom sú afty. Vďaka Curaprox 5460 som prestala trpieť na afty, pretože štetinky sú ultra jemné a vďaka tomu, že ich je veľa dostatočne vyčistia zuby. Deťom od prvého zúbku kupujem curaprox a začali sme s tou perfektnou, čo má aj stojanček. Prijala by som aj pri detských kefkách rôzne edície, tak ako pri "veľkáčskych" napr. edícia pikniková, krajina zázrakov, dovolenková... Jednoznačne odporúčam každému túto značku aj napriek vyššej cene, tu určite platí, že za kvalitu sa oplatí priplatiť.

Detská zubná pasta a kefka Curaprox kids

mamelka  15. aug 2023 Overená recenzia

Curaprox Kids balíček

Ja sa budem teraz asi stále opakovať,ale s curaprox sme naozaj spokojní. Na testovanie sme mali zubné pasty Kids minz a červený melón. Tie dve príchute sadli super pre naše dievčatá. Melánia radšej minz a Amália zas červený melón. Zubná Baby kefka zas super padla pre Máriu.
Kefky Kids sú naozaj prispôsobené veľkostne pre deti od 4r, keď majú deti už 20 zúbkov. Melánia používala curaprox pre dospelých, ale po testovaní jej viac vyhovuje Kids kefka. Vraj sa lepšie dostane aj k zadným zubom. Medzizubné kefky červené - dostať aj v iných veľkostiach. S držiakom sa najlepšie používajú.
Ďalej sme testovali omaľovánku, ktorú dievčatá hneď využili, plastový pohárik, na ktorý si dievčatá mohli nalepiť nálepky. No a penové príšerky - kazizúbkovia potešili najmladšiu 😊.🥰Mária sa s nimi veľmi rada hrá a kúpe. Zajtra vezmeme aj do bazéna 😊. Manžel prišiel na to,že aj na chrbte držia 🙈😂
Nemám čo vytknúť.

Detská zubná pasta a kefka Curaprox kids

kika9981  15. aug 2023 Overená recenzia

Testovanie detskej zubnej pasty a kefky curaprox kids

Som mamička 4 ročného synčeka Jurka Connora. Žiaľ už máme aj pár kazov, aj keď sa o zúbky riadne staráme a vyhýbame sladkému. Keď prišiel balíček, hneď sme čítali knižku. Veľmi sa mu páčil smraďoch a zubkožrút. Samozrejme hneď aj tetovačky, to bola najväčšia radosť. Kefka a pohárik boli v jeho obľúbenej farbe ( modrá). Hneď ju samozrejme musel otvoriť a vyskúšať. Pasta bola krásnej vône. Jurko si sám čistí zúbky a ja mamina mu ich dočistím. Kefka je akurát do rúčky. Má mäkké štetinky. Kefka a pasta s pohárikom si našli u nás miesto.

Detská zubná pasta a kefka Curaprox kids

Curaprox - správna voľba

Kefka a pasta od curaprox splnila moje očakávania 🤗.
Kefka je super do ruky, mäkká dobre sa s ňou čistí.
Pasta má príjemnú jahodovú chuť.
Odporúčam všetkými 10-timi 🦷

Detská zubná pasta a kefka Curaprox kids

lienka525  14. aug 2023 Overená recenzia

Testovanie curaprox

Nebudem klamať keď poviem, že Curaprox je naša najobľúbenejšia značka, čo sa týka zubných kefiek. Čo je pre nás nové sú zubné pasty a musím povedať, že u nás ostávajú, pretože prešli testom "chuti" u oboch detí. Dcérka mala jahodovú a syn skúšal melónovú, ktorá bola od 6 rokov. Ako veľké plus v balíku sa dcérka potešila poháriku a nálepkám, ktoré hneď použila. Pohárik olepila a samozrejme začala používať a vždy si vypláchne pusku a vypľuje vodu ako veľká slečna. A keďže je leto, obaja sa potešili tetovačkám.
Ostávame aj naďalej pri našej obľúbenej značke.

Detská zubná pasta a kefka Curaprox kids

Špičková kvalita Curaprox zo Švajčiarska 🇨🇭

Ich revírom sú zúbky🦷🦷, ich tempo je vražedné, ich súpermi sú CUKROŽRÚT, SPÁNKOVRT, DLHÁŇ, SVALOŠ, KAZOTOČ a SMRAĎOCH. Sú v nasadení vo dne v noci. Zubná pasta a kefka CURAPROX 🪥 👀
Testoval malý Branko, u nás nič nového, pretože ju používame už veľmi dlho, celá naša rodinka. Neviem si predstaviť inú značku, berieme ju ako našu každodennú súčasť v našom živote.
Milujeme CURAPROX 🪥🦷 a naše zúbky tiež 😉. Naše odporúčanie:
🦷 pravidelné čistenie malých perličiek
🦷 odkladanie si mliečných zúbkov do špeci krabičky
🦷 pravidelné 2x do roka kontroly u zubárky
🦷 dočisťovanie zúbkov mamičkou alebo ockom
🦷 čítanie knižky Veľké čistenie zúbkov v ZOO ( pre malých bojovníkov pri umývaní zúbkov)

Detská zubná pasta a kefka Curaprox kids

simeab  14. aug 2023 Overená recenzia

Patrik zbožňuje umývať si zúbky

Patrik má 4 roky a veľa detí si nechce umývať zúbky, ale on je opak, on si umýva rád. S kefkou je vo vani, pri rozprávke, keď pozerá tablet 🤣🤣. Curaprox kefky používame už veľmi dlho, sú mäkké a nedráždia ďasná, takže ich kupujeme aj sebe aj deťom. Pasta mu veľmi "chutila". nie je taká umelá a prifarbená, ako všetky tieto ovocné pasty.
Takže za nás odporúčame 👌👌👌

Detská zubná pasta a kefka Curaprox kids

Testovanie súpravy Curaprox

Prišiel milý čas napísania recenzie na súpravu Curaprox kids zubkej kefky a pasty. Sama som Curaprox fanúšik a nepoužívam iné kefky. Môj syn testoval kefku, pastu, pohárik aj tetovačky ... tešil sa vážne všetkému. Rád si umýva zúbky, nemá problém kedykoľvek, nielen ráno a večer. Hneď sme šli otestovať a testoval svedomito 😁, za nás spokojnosť. Kefka je mäkká, pohárik fajne sadne do detskej rúčky a pastu si pochvaľuje, že má dobrú chuť a neštípe 😁.