Kozmetika a hygiena

Svet kozmetiky a hygieny je blízky takmer každej žene. Okrem širokej ponuky dekoratívnej kozmetiky či kozmetických produktov pre starostlivosť o pleť a telo tu nájdete aj čistiace a pracie prostriedky. Vydajte sa na virtuálny nákup a vyberte si to pravé nielen pre vašu pleť a telo, ale aj pre dokonale čistú a voňavú domácnosť. Pretože tu nájdete všetko, čo potrebujete.

Nové články

Hodnotenia a skúsenosti s kozmetikou a hygienou

Máš skúsenosť s kozmetikou a hygienou?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia

veronikalubko  26. sep 2022

Silan Sensitive Baby

Dostali sme možnosť vyskúšať vzorky silanu a hneď v ten deň ako prišli, sme ich aj využili ❤️.
Za mňa najlepšia aviváž, ktorá sa znesie s detskou pokožkou ❤️.

tindes  26. sep 2022

Vyborna jemna avivaz

Perfektna verzia aj na citlivu pokozku a pre babatka,pouzivame zlaty a ked sa nam narodila mala,potrebovala som nieco ,co zmakcuje pradlo,ale zaroven nepodrazdi jemnu kozicku.. prala som v tom aj plienky a postelne pradlo a nadherne vonia aj po case po vybrati zo skrine 🥰👍

Koncentrovaná aviváž COCCOLINO Deluxe Heavenly Nectar 870 ml

bobkovci5  26. sep 2022

Topka!!

Tak coccolino spravilo jednu dobru vec a vyrobili avivaž ktora je fakt nadherna aj po tyždnoch je husta a intezivna avivaže coccolino rada pouzivam ale tieto deluxe uz o dost silnejsie a hustejšie za mna topka 😍

lucinka563  24. sep 2022

Príjemná vona

Príjemná vôňa, hebké oblecenie, mojej malej 5 rocnej Aviváž Silan Sensitive veľmi vonia, ma ju rada, odporúčame ❤️❤️❤️

Detská umývacia emulzia Alverde

Detská umývacia emulzia Alverde je vhodná pre detskú citlivý pokožku aj háklivé očká:-). Deti nefrflali, čo je dobré znamenie. Neodolala som a vyskúšala som aj ja.
Jediné, čo môžem vytknúť je malé balenie, uprednostňujem väčšie.

zuzanars  23. sep 2022

Návrat do detstva s bylinkovým šampónom Alverde

Tento bylinkový šampón Alverde mi pripomenul detstvo.
Jeho bylinková vôňa mne veľmi vyhovuje.

Olejový zázrak

Na olej na holenie Alverde Pro Climate som sa veľmi tešila.
Nevedela, som čo od neho čakať. Zaujala ma príjemná vôňa, jemná konzistencia, ale zasa naopak vadí mi mastná žiletka.

Prací gél Denkmit

Prací gél Denkmit ma nesklamal, mala som už česť ho vyskúšať. Za mňa je super aj jeho balenie. Myslím, že sa stane súčasťou našich pracích zvykov, pri dvoch deťoch sa toho neperieme.

tinibini  20. sep 2022

Príliš bylinkové

Šampón samotný je super. Má prírodné zloženie, dobre pení. Za mňa je ale vôňa extrémne rušivá, až príliš bylinková. Mala som pocit, že mám hlavu v kope byliniek.

Denkmit nature čistiaci prostriedok na kúpeľne

tinibini  20. sep 2022

Super

Čistiaci prostriedok perfektne odstraňuje vodný kameň. Bola som skeptická voči prírodnému prostriedku na vodný kameň, ale je úžasný.

lujzamisko  20. sep 2022

Emulzia

Na tento produkt som bola veľmi zvedavá. Syn má dosť citlivú pokožku na niektoré prípravky a tak s malou dušičkou som ho sprchovala. Ale poviem vám, že vôňa bola jemná, textúra tak akurát aj hustotou. Syn ostal bez reakcie, čo ma veľmi tešilo a jeho dlhé vlásky ostali veľmi jemné a ľahko sa aj česali. Odporúčam.

Moja láska

Perfektný produkt na holenie. Najmä "tam dolu". Ja som si ho úplne zamilovala. Pokožka zostala hladká a vôňa je top.

Pre deti aj dospelých

Umývacia emulzia a šampón v jednom. Pre tých najmenších ideálna kombinácia.

Voňavá bylinka

Príjemný šampón s bylinkovou vôňou. Jemne čistí pokožku hlavy.

Denkmit Pro Climate prostriedok na umývanie riadu nature Ultra

Boj proti mastnote

Ľahko odstránil odolnú mastnotu aj pri nižšej teplote vody. Navyše má zvláštnu vôňu, ktorá je pre mňa príjemná.

Výborný na farebnú bielizeň

Perfektný na farebnú bielizeň, aj bez použitia aviváže krásne voňala a bola čistá.

Denkmit nature čistiaci prostriedok na kúpeľne

Bojovník proti špine

Veľmi príjemná "zbraň" voči nečistote a vodnému kameňu v kúpeľni. Zanecháva ochranný film.

luma1  19. sep 2022

Olej

Tento olej mňa ako ženu moc neohúril, som zvyknutá na holiace peny, ale manžel si ho na holenie brady pochvaľuje 😊.

luma1  19. sep 2022

Perfektný prací gél 🙏

Tento prací gél ma veľmi milo prekvapil. Vonia úžasne, perie úžasne, pre mňa top. Odteraz prechádzam naň, moc ďakujem 🙏.

nikolasamolej  19. sep 2022

Alverde Baby

Príjemné voňavý aj pre citlivú pokožku. Mne vyhovuje aj hustota produktu.