Šampóny Milva

Milva šampóny premium boli vyvinuté špeciálne pre slovenský a český typ vlasov. Produkty Milva obsahujú tie najkvalitnejšie a najúčinnejšie prírodne zložky a špecializujú sa na kvalitné a inovatívne produkty, ktoré riešia konkrétne dermatologické problémy.

Testovať budeme šampóny na regeneráciu vlasov, proti ich vypadávaniu a na podporu ich rastu. Aj vďaka týmto prípravkom budú vaše vlasy žiariť a oslňovať:

Šampón s arganovým olejom a biokeratínom

Arganový olej v šampóne vyživuje rovnomerne každú časť suchých a poškodených vlasov, hydratuje ich a robí ich mäkkými, lesklými a hladkými. Zabezpečuje ich ochranu a lesk. Biokeratín upevňuje štruktúru vlasu, pomáha k jeho utesneniu a obnovuje hladinu prirodzeného keratínu, čím zabraňuje lámavosti vlasov. Má silné regeneračné účinky.

Šampón s makadámiovým olejom a chinínom

Makadámiový olej opäť oživí lámavé a rednúce vlasy. Zmäkčuje ich a vyživuje. Obnovuje prirodzenú vlhkosť vlasov a chráni ich proti nepriaznivým vplyvom prostredia. Chinín zastavuje vypadávanie vlasov a urýchľuje ich rast. Kombinácia makadámiového oleja a chinínu viditeľne zlepšuje celkový stav vlasov. Stávajú sa hustými, elastickými a zdravými.

Šampón s extraktom cesnaku a chinínu

Unikátna kombinácia extraktu cesnaku a chinínu podporuje stabilný rast vlasov a zastavuje vypadávanie. Natrvalo spevňuje korienky vlasov, utesňuje vlasy, robí ich objemnými, silnými a krásnymi. Zlepšuje samotnú štruktúru vlasu. Extrakt cesnaku odstraňuje škodlivé toxíny z pokožky vlasov a zlepšuje zdravie vlasov a vlasovej pokožky.

Šampón s extraktom cesnaku a babassu olejom

Extrakt cesnaku pomáha proti vypadávaniu, rednutiu a lámavosti vlasov. Odstraňuje škodlivé toxíny z pokožky hlavy a posilňuje prirodzený rast vlasov.

Vlasom bez života dodáva objem. Babassu olej má zloženie podobné sebumu, vlasy vyživuje, hydratuje a obnovuje pevnosť vlasu. Dlhodobo zachováva vlhkosť vo vlasoch a robí ich mäkkými a elastickými. Vysoký obsah lipidov zlepšuje stav suchých a zauzlených vlasov, obnovuje ich životaschopnosť a lesk.

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie mamičkami z Modrého koníka:

Najnovšie články