Hodnotenia a skúsenosti s testovaním

Máš skúsenosť s testovaním?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia

Fisher-Price Linkimals

domichrumi  10. jan 2022

Veselí kamaráti

Linkimals zvieratká sú veľkým lákadlom pre detičky. Najzaujímavejšie na nich je že spolu interagujú. Ak dieťa stlačí jedno zvieratko, to začne spievať a svietiť alebo vydáva rôzne zvuky a ostatné zvieratka sa k nemu pridajú. Hračky fungujú pekne samostatne ale aj spolu, čo je super a môžete si tak vyskladať celú rodinku linkimals :-)

Fisher-Price Linkimals

lenka9g  22. nov 2021

Poď sa hrať s Linkimals

Leňochod

Je najväčšia a najatraktívnejšia hračka spomedzi testovaných troch. Vladke, ale zo začiatku nebola pochuti. Leňochod pri speve pohybuje hlavou a rukami a nie vždy mu to je pri hre s Vladkou dovolené. Keď ho Vladka zoberie do rúk a snaží sa ho objímať vydáva hlasný rapkavý zub (kvôli nemožnosti pohybu rúk a hlavy) . Tohto zvuku sa najprv Vladka bála a mala rešpekt, potom si už zvykla a už jej nerobí žiaden problém. Ďalšia zlá prvotná skúsenosť s touto hračkou bola to, že si hneď všimla pohybujúce sa ruky a chcela ich preskúmať. Malý prstík si na chvíľu pricvikla do jeho záhybov, hneď ju ale, leňochod jeden, pustil a poučená touto príhodou už nepchá ruky tam, kde nepatria.

Leňochod krásne spieva rôzne pesničky, učí počítať, farby aj abecedu. Má dve tlačidlá, ktoré dieťa obsluhuje jedno je určené pre pesničky a druhé na učenie rôznych vecí. Obľúbil si ho aj starší syn, ktorý sa rapkavému zvuku veľmi smeje a leňochodovi robí naschvály. Dizajn je pekný, ruky leňochoda sú z látky, ostatné telo je tvrdé. V strede bruška sa nachádza veľký, farby meniaci kruh, ktorý bliká do rytmu piesní. Meria približne 24 cm. Reproduktor je v zadnej časti hračky a tak pekne a hlasno počuť hudbu a zvuky, ktoré vydáva. Má dva stupne hlasitosti. Cena leňochoda sa pohybuje okolo 35€

Los

Milá malá hračka. Pre malú rúčku dieťatka úplne sediaca. Nie je ťažká ani veľká, pre Vladku akurát. Znova krásne spieva, v tomto prípade sa obsluhuje len jedným tlačidlom, ktoré je umiestnené na brušku losa. Tlačidlo aj svieti všetkými farbami a bliká do rytmu. Telíčko sa skladá z tvrdého materiálu a látkové má len uši. Je vysoký 17cm. Reproduktor je opäť v zadnej časti losa a spievanie sa dá regulovať len jedným stupňom hlasitosti. Cena losa sa pohybuje okolo 14€.

Lama

Hlavne kvôli tejto hračke ma testovanie zaujalo a prihlásila som sa. Tyč, kde sa dajú navliekať kruhy sme doma nemali a už som to mala na zozname potrebných hračiek pre Vladku na rozvíjanie schopností. Som rada, že sa nám podarilo získať práve túto lamu. Pri navliekaní hrá pesničky, nabáda dieťa, aby neprestalo a sústredilo sa, pokrikmi: "navliekaj ďalej," alebo "pokračuj." Vladke táto činnost ide od ruky a po troch kruhoch už nemá čo robiť. Privítala by som viac kruhov a sýtejšie farby. Snažím sa, všade kde sa dá, ukazovať a pomenúvavať aj farby, pri tejto hračke to nerobím, kruhy sú priesvitné a farby nevýrazné. Spodok lamy bliká krásnymi farbami, tak ako u jej kamošov. Meria 25cm. Reproduktor je v spodnej časti hračky, má dve úroveň hlasu a je počutelne tichšia ako ostatné testované hračky. Cena lamy sa pohybuje okolo 27€


Veľmi ma prekvapilo a fakt som dovtedy vôbec netušila, že tieto zvieratká navzájom komunikujú a spolupracujú. Aké bolo moje prekvapenie keď sme si ráno pustili lenochoda a pri jeho pozdrave sa z kúta izby sa ozvalo: „Ahoj". Odpovedal a pozdravil sa mu losík, ktorého sme zabudli vypnúť večer predtým. Po tomto zistení, už zvieratká fičia nepretržite spolu. Spolu spievajú, odpovedajú si na svoje otázky a reagujú na seba. Zvieratká nie sú stále zosynchronizované, ak nejaký nereaguje na ostatné hračky, treba hračku vypnúť a zapnúť a už by to malo fičať. Taký je manuál k tomu priložený, prax je trocha iná. Ja som synchronizovala zvieratká aj pol hodinu.

Pre nás je to neoddeliteľná trojka. Hračky sa, samozrejme, dajú kúpiť aj samostatne, spolu však majú väčší šmrnc.

Fisher-Price sa môže chváliť kvalitnými hračkami za rozumné ceny. Hračky Linkimals k tomu rozhodne patria a určite nebudete sklamaní. Choďte smelo do toho.

Fisher-Price Linkimals

katarina414  22. nov 2021

Láska na dlhé mesiace

Hračky Linkimals sme získali vrámci testovania tu na MK. Už počas obdobia, keď sme ich testovali, sme zistili, že sú výnimočné. Odporúčam prečítať si moje príspevky, ktoré mám v profile stále zverejnené.
Ale teraz píšem svoj názor s odstupom času a môžem povedať, že je stále veľmi pozitívny. Jednoznačne sú to najobľúbenejšie hračky u nás doma. Naša malá ich prenáša z izby do izby a tancuje s nimi. Leňochod dostal aj meno. Volá sa Abece. Minule mu buchla hlavu o poličku a hovor:
- Joj, môj Abece, pofukame....
A nežné ho pohladkala.
Keď sa vrátime od hocikiaľ domov, už pri vyzúvaní topánok hovorí:
- Teším na Abece.
Čo dodať. 😉
A ja sa teším, že celkom dlho vydržia aj baterky a teším sa aj z toho, že máme tieto tri potvorky doma, lebo toľko radosti a úsmevu, čo vyčarili...

Fisher-Price Linkimals

galganka  22. nov 2021

Linkimals u nás

Po cca roku odkedy sme dostali Linkáčov môžem stále iba súhlasiť s recenziou, ktorú som napísala po testovaní. Všetky tri hračky bavia. Hlavne najmladšiu, ale aj starší dvaja si postláčajú gombíky a ovládajú tanceky a pesničky. Napočudovanie hračky stále frčia, aj napriek xyz pádom, občasnému neľudskému zachádzaniu a pod. Až pred pár dňami sa lame vybili baterky, ostatné idú stále na pôvodný pohon a to sú prakticky nonstop zapnuté. Leňochod ťapká, lame sa už toľko nestrácajú krúžky a sob s nami aj chodí na výlety.

Uvedomelé stravovanie s dmBio

petrah3  27. okt 2021

Testovanie kvality

Niet čo dodať, všetky produkty, ktoré sme doteraz v dm-ku kúpili, nám úplne vyhovovali chuťou, konzistenciou a väčšinou aj cenou, keďže kvalita niečo stojí. Je skvelé vedieť, že aj omáčky či zmesi na prípravu jedál môžu mať zloženie bez éčok a konzervantov. Moja rodina mi za to stojí!

Uvedomelé stravovanie s dmBio

liv1  24. okt 2021

Dm vždy niečím prekvapí

Produkty nám chutili, najviac asi čokoláda s celými lieskovými orieškami. Ale nezaostávajú ani ostatné produkty.
Som spokojná s kvalitou a zložením potravín.
Krekry so syrom a tekvicovými jadierkami - super na chrumkanie.
Kurkumovo-zázvorový shot - výborný namiesto kávy, a zároveň zdravý.
Omáčka na cestoviny, dmBio. Keď fakt nestíhate, stačí len prihriať. 😁👍
Sušené mango pre milovníkov sušeného ovocia.
Kešu oriešky, ktoré sú úžasne zdraviu prospešné.
Jablkový svieži nápoj s bublinkami.
Kokosová tyčinka - tu boli moje očakávania troška vačšie.
Mandlové mlieko - za mňa super. Hodí sa pomaly do všetkého.
Nátierka z lesného ovocia bola výborná.
A aj ďalšie produkty chválim 😊👍

Uvedomelé stravovanie s dmBio

janinkalc  24. okt 2021

DM bio testovanie

Testovanie dmBio výrobkov sme si veľmi užili. Niektoré výrobky sme poznali a niektoré boli u nás doma novinkou. V balíčku si každý člen domácnosti našiel niečo pre seba. Testovanie hodnotím na päť hviezdičiek, bola som veľmi spokojná.

Uvedomelé stravovanie s dmBio

5esicko  24. okt 2021

Produkty od dmBio = Potraviny, s ktorými to u nás žilo :-)

Produkty dmBio sú nám známe, niektoré kupujeme, iné začneme po skúsenosti z testovania. No a tie ostatné si u nás trvalé miesto v domácnosti nevyslúžili. Celkovo je kvalita týchto produktov vysoká, občas tak ako ich cena, ale ako sa vraví, za kvalitu sa oplatí priplatiť. ;-) Našim top produktom je dmBio nátierka z bobuľového ovocia, naopak, zázvorovo-kurkumový shot si moje chuťové poháriky nezískal, najmä pre svoju výraznú chuť zázvoru (Kto ho má rád - smelo do toho! ;-) ). V globále hodnotím tieto produkty veľmi kladne, rozhodne stoja za vyskúšanie. :-)

Uvedomelé stravovanie s dmBio

domi_ch  24. okt 2021

Testovala celá rodina

DmBio sú naozaj kvalitné produkty a oplatí sa ich skúsiť. Každá žena chodí do drogérie, a keď má možnosť si v tej drogérii ešte aj nakúpiť nejaké zdravé potraviny, tak niet o čom. 😊 Z testovacieho balíka sa mi najviac páčila paradajková omáčka s bylinkami, keďže pizza je u nás veľmi obľúbená a omáčku som použila ako základ na pizzu. A určite ju vyskúšam v budúcnosti aj s cestovinami. Najmenej sa mi pozdával zázvorovo-kurkumový shot. 😆 Ale neodsudzujem ho úplne, keďže je plný vitamínov. 😊🤷‍♀️
Tí, čo máte radi zázvor, určite treba skúsiť, hlavne takto na jeseň, kedy je každý vitamín dobrý. 💪

Uvedomelé stravovanie s dmBio

mravenek  24. okt 2021

Keď bio chutí alebo ako sme testovali zdravé dobroty

Balíček dmBio, ktorý nám dorazil domov bol skutočne pestrý. V našej päťčlennej rodine si v ňom našiel niečo každý. Najmladšia dcérka si pochutila na skvelej dmBio paradajkovej omáčke s bylinkami, ktorú sme nakombinovali so špagetami. Stredná dcérka bola spokojná s dmBio chrumkavými müsli s mliečnou čokoládou, ktoré sme si pripravili s bielym jogurtom a ovocím na raňajky. Najstaršia dcéra s chuťou vypila dmBio jablkovú šťavu s prírodnou minerálnou vodou. Manžel siahol po obľúbených dmBio kešu orechoch, ktoré majú vynikajúcu chuť. Ja som si spríjemnila náročné dni s tromi deťmi dmBio 7-dňovým zázvorovo-kurkumovým shotom a dmBio mliečnou čokoládou s celými lieskovcami. To boli ozaj dobroty, ktoré budem kupovať aj naďalej. Príjemne nás prekvapila dmBio zmes na prípravu falafelu, ktorý sme ochutnali prvý a určite nie poslednýkrát. :) Výrobky dmBio našu rodinu milo prekvapili. Pozitívne pri nich hodnotím najmä ozajstnú chuť toho, čo jem. Že kokos je krásne výrazný, čokoláda má plnú chuť, mango chutí ako čerstvé, bylinky v omáčke voňajú... Určite sme si medzi testovanými výrobkami našli svojich favoritov. Skúste aj vy!

Uvedomelé stravovanie s dmBio

babinska  23. okt 2021

Milujem dmBio produkty ❤️

Ako píšem v nadpise, dmBio produkty milujem. ❤️❤️❤️ Všetky testované produkty boli pre mňa úžasné a ostanem im verná tak ako doteraz. 🙂❤️
Jediný produkt, ktorý mne nechutil, keďže nemám rada vôbec zázvor (čo je môj osobný problém 🙂 )bol zázvorovo-kurkumový shot. 🙂

Uvedomelé stravovanie s dmBio

monda17  21. okt 2021

Naša BIO skúsenosť

Pochutili sme si na každom jednom kúsku z balíka, ak nie všetci na všetkom, tak vždy si každý našiel to najlepšie pre seba. Tento testovací balíček bol skrátka vyskladaný presne pre moju rodinu, nebolo v ňom nič, čo by sa u nás neminulo. Ďakujeme

Uvedomelé stravovanie s dmBio

gabriela1414  21. okt 2021

DmBio testovanie chuti mi veľmi chutí!

Bola a aj som fanúšik dm potravín a testované produkty ma očarili a nielen mňa, ale aj moje deti a muž si pochutnali. Predovšetkým musím vyzdvihnúť jeden TOP produkt, ktorým bol 7-dňový SHOT kurkuma-zázvor. Veľmi nám chutil a do budúcna ho budeme určite kupovať do zásob. Bola som spokojná aj s ostatnými produktmi okrem Falafel dm, tie ma, žiaľ, sklamali svojou chuťou. Od tohto výrobku reklamovaného a propagovaného som čakala viac.

Uvedomelé stravovanie s dmBio

adkacarnecka  28. sep 2021

DmBio 🤩❤️

S potravinami dmBio som nadmieru spokojná. Spĺňajú svoju funkciu a chutia vynikajúco, čo som bola veľmi milo prekvapená už po prvej ochutnávke. Od tej značky milujem vsetko!😜Môžem len odporučiť.

Detská strava babylove

renca1992  26. aug 2021

Ovocné kapsičky a čaj

Iné značky už nekupujem! Po neustálom končení kapsičiek od iných výrobcov v koši som myslela, že do dcéry ovocie nedostanem, ani domáce mi nechce. :-( No Babylove ma zachránilo, ochutnala som aj ja a kapsičky sú naozaj chutné a najviac ma teší zloženie. Čaj je tiež výborný. Od tejto značky som vlastne ešte nič zlé nekúpila. Myslím že výborný pomer ceny a kvality.

Šampóny Milva

tratatundra  24. aug 2021

Opäť krásne husté vlasy

Šampóny Milva sú proste geniálne. Po pôrode som vďaka nim získala opäť naspäť pekné zdravé vlasy. Za mňa veľký palec hore.

Opaľovacie prípravky sundance

lulliky1  18. aug 2021

Tyčinka na pery

Tyčinka je veľmi dobrá a pery ostávajú vláčne.

Opaľovacie prípravky sundance

lulliky1  18. aug 2021

Krém na opaľovanie pre mužov

Krém je veľmi dobrý a má skvelú vôňu.

Opaľovacie prípravky sundance

lulliky1  18. aug 2021

Gél po opaľovaní

Jednoducho fantastický. Top produkt.

Detská kozmetika babylove sensitive

lulliky1  18. aug 2021

Vlhčené utierky

Jemné vlhčené utierky s 99 % vody.