Hodnotenia a skúsenosti so školskými potrebami a tvorením

Máš skúsenosť so školskými potrebami a tvorením?

cecilia29  8. jan 2023

Kúzlo s Aquarellum Live

Sada Aquarellum Live očarí malých aj veľkých. Je to niečo, čo sme doposiaľ neskúšali. Vďaka dokonalému prepracovaniu farba "neprechádza za čiarku" a dokonale sa na prechodoch mieša, čo ocenia hlavne tí menší umelci. My veľkí zase zažijeme relax pri čarovaní s miešaním farieb a vytváraní kúzelných obrázkov. Toto testovanie som aj deťom závidela, keďže ma tu k slovu veľmi nepustili a dychtivo tvorili. Páčilo sa im, že aj pod ich rukami vzniká umelecké dielo.

albi81  5. jan 2023

Ako maľované…

Začnem pozitívne. Sada Aquarellum Live je, a to každopádne, dokonalým darčekom pre všetkých, čo radi maľujú.
Krásne sýte farby, prepracované obrázky a šablony ako lusk! S nimi proste obrázok vždy vyzerá dokonale. Veľmi nás bavilo miešanie farieb podľa návodu tak, aby sme dosiahli požadovaný odtieň. Samotné maľovanie je tak zábavné a má tiež pridanú hodnotu - deti sa rýchlo naučia, aké farby skombinovať a školia potom celú rodinu.
Ja sama som si pár obrázkov vyfarbila. Členitosť jednotlivých motívov je pokojne porovnateľná s antistresovými omaľovánkami - terapeutický efekt zaručený.
Čo ma ale vyviedlo zo slastného ZENu po domaľovaní bola appka, ktorá by mala obrázky oživiť. Žiaľ, niektoré proste naskenovať správne nešli a tak sme obišli s dlhým nosom.
Veď posúďte sami. Celkovo hodnotím ale sadu veľmi dobre a pokojne by som ju ako darček odporučila deťom od 5 rokov. Náš krpec sa s ňom tiež zabavil dosýtosti.

prdolatanacestach  2. jan 2023

Čarovné tvorenie

Úžasné čarovné omaľovavanky, ktoré zaujmú už obalom.
Osloví umelcov od 4rokov vyššie, pri použití aplikácie sa určite zabavia aj pubertiaci. U nás maľovanie nadchlo aj chlapcov od susedov a aj našu 12r pubertiačku. Jednoduché maľovanie, farby sa nerozpíjajú, držia okolo okrajov a ako bonus ožívajú v aplikácii. U nás sa chytali motýle, naháňali žaby a po poličkách cválali koníky. V aplikácii je možnosť zvieratká natáčať do strán, meniť farby, pozadie, jas. Odporúčam všetkými desiatimi, pre malých, veľkých, šikovných aj nešikovných 🤩
Počas sviatkov sme si aj vďaka tejto sade užili veľa kreatívnej zábavy. Ďakujeme za možnosť testovať a odporúčame (aj sme už odporúčali medzi kamarátmi) ďalej. 😃

zabinkalenka  31. dec 2022

Maliarska sada pre malých aj veľkých

Keď sme otvorili krabicu, dcérka (8r) povedala "WOW!" A počas maľovania každú chvíľu "Jéj, to je super!". Ja s ňou na úplne súhlasím.
Aquarellum je skvelá sada na odreagovanie sa. Vďaka originálnej technológii farba priľne len na vybrané miesta na šablóne a aj náš najmenší maliar (5r) dokázal vytvoriť krásne umelecké diela bez vychádzania za čiary.
Dcérke sa najviac páčila hra s farbami, ich miešanie a postupné nanášanie. Synček sa najviac vyšantil v aplikácii. Hotové obrazy sme tam naskenovali a zvieratká zrazu ožili. Mohol ich otáčať, umiestňovať kamkoľvek v domácnosti a fotiť.
Dcérka má o mesiac meniny, už si vyhliadla ďalšiu sadu :)

migrena  26. dec 2022

Veľmi milé prekvapenie

S touto sadou môže byť umelcom každé dieťa. Je to veľmi zaujímavá namotávka pre deti a ich rodičov, kde nejde len o ,,obyčajné,, maľovanie🙂.

Ergonomické školské aktovky a batohy BAAGL

konik_testuje  8. aug 2022

Spĺňa všetko, čo by podľa kritérií na kvalitnú školskú tašku mala mať

Za redakciu Modrého koníka môžeme sadu BAAGL Zippy Unicorn Universe – Kreativ odporučiť. Jeho výberom určite nespravíte krok vedľa. Spĺňa naozaj všetko, čo by podľa nás mala dobrá aktovka spĺňať. Takých značiek je určite viacero. Značka BAAGL je nám, okrem toho, že starostlivo dbá na kvalitu, sympatická aj svojim dizajnom, odvážnymi a originálnymi nápadmi, reakciou na aktuálne trendy. Aktovka bola testovaná a certifikovaná v akreditovaných skúšobných laboratóriách a spĺňa všetko, čo by podľa kritérií na kvalitnú školskú tašku mala mať.

Školská sada Baagl Zippy Unicorn Universe - Kreativ

konik_testuje  8. aug 2022

Spĺňa všetko, čo by podľa kritérií na kvalitnú školskú tašku mala mať

Jemné umývateľné voskovky Jar Melo

misinka0611  20. máj 2022

Najlepšie voskovky aké sme mali ❤️

Tieto voskovky som synovi kúpila na základe veľkého množstva recenzií. Voskovky máme už 5 mesiacov, takže som sa rozhodla pridať recenziu.

Voskovky som na skúšku kúpila v najmenšom 12 kusovom balení, no v ponuke sú aj väčšie balenia, pričom to najväčšie obsahuje až 36 kusov voskoviek.

Voskovky sú plne prateľné, netreba oblečenie ani zamáčať. Z kože idú tiež ľahko dole bez zbytočného drhnutia. Majú širokú škálu využitia. Nielenže sa s nimi dá ľahlo farbiť, bez tlačenia a sú sýte, dá sa s nimi farbiť na tvár a tiež s použitím vody a štetca ich môžete zmeniť na vodové farby. Voskovky sa vôbec nelámu a sú vysúvajúce. Balenie je pevná tuba v ktorej ich môžete uschovávať. Cena je vyššia no podľa mňa priamo úmerná kvalite týchto voskoviek a človek hneď nemusí ísť do najdrahšieho balenia.

Mňa presvedčili a určite ich zaobstarám opäť 🙂

Gumovacie pero Pilot Frixion Ball

jennyska  17. sep 2021

Gumovací pero Pilot Frixion Ball - velká spokojenost

Toto pero syn dostal ve 3.třídě, kdy už měl poměrně slušně vypsanou ruku. V 1. a 2.třídě psal Roller Stabilo, ale každou chybu musel škrtat nebo zmizíkovat. Jakmile dostal toto pero, je vše jednodušší :) Nemusí škrtat, text vypadá na oko úhlednější - ne jako po zmizikování anebo přeškrtaný, dále zmizíků už tolik ztratil že až! a stále jsme kupovali nové a nové - takže i toto odpadlo a syn je moc spokojený.

Nakonec se doma moc potěšil, že KONEČNĚ má doma to pero, co mají už všichni ve škole, ale nikdy nevěděl, jak se jmenuje :)

Koh-i-noor Sada hrubých pasteliek Triocolor, 24 ks

slniecko1976  8. sep 2021

Výborné farbičky

Tieto farbičky odporúčam každému. Sú super a dlho vydržia. Mali sme ich v škôlke a ešte aj dlho po, no záleží aj podľa používania. :thumbsup: