Škorica mletá dmBio, 50 g

Dodajte jedlu aromatickú sladkú príchuť! Škorica mletá od dmBio má všestranné využitie v každej kuchyni. Výborne poslúži k dochuteniu kávy, mlieka, sladkého pečiva, rôznych sladkých kaší a dezertov. Okrem svojej výraznej chute má škorica tiež antibakteriálne účinky. Zaujme vás tiež jej výnimočná kvalita. Výrobok je v bio kvalite, certifikovaný Naturland-om.

Kde kúpim Škoricu mletú dmBio?

Hodnotenia a skúsenosti so škoricou mletou dmBio, 50 g

Máš skúsenosť so škoricou mletou dmBio, 50 g?
simeab  15. dec 2023 Overená recenzia

Medovníčky

Klasika pred Vianocami, medovničky musia byť a bez škorice si ich neviem predstaviť. Má veľmi intenzívnu vôňu a aj chuť. Po upečeni voňal celý byt. Výborná je aj na kávičku.
  • Výhodné balenie
  • Výrazná chuť
  • Dobrá cena

Na krupičku, do sušienok i perníčkov

Nepoznám nič vianočnejšie ako je vôňa škorice a táto ceylónska je úžasná! Jemná vôňa, príjemná chuť... V pečení, aj len tak na posypanie krupicovej či inej kaše. Určite je trefou do čierneho a to v mimoriadne príjemne veľkom balení. Odporúčam.
  • vôňa
  • chuť
  • veľkosť balenia
  • BIO kvalita
adkipa  10. dec 2023 Overená recenzia

Škoricové medovníčky

Tento rok pečieme s dcérou a neterou. Musím povedať, že po testovaní sme veru išli do DM na nákup zasa 🙃 Chuťovo boli vynikajúce ❤️
  • Super a výrazná chuť
  • Bio produkt
  • Dobrá cena
  • Vynikajúca kvalita
ivka_kurky  10. dec 2023 Overená recenzia

A z kuchyne krásne vonia škorica

S dcérkou sme sa rozhodli už tak predvianočne upiecť škoricové hviezdičky. Cesto sme si vymiesili veľmi rýchlo, vytvarovali formičky a dali upiecť. Prekvapila ma jemná chuť škorice, nebola výrazná, ale o to chuťovo naozaj lepšia.
  • Chutné pečivo
  • Bio produkt
ivka_kurky  10. dec 2023 Overená recenzia

A z kuchyne krásne vonia škorica

S dcérkou sme sa rozhodli upiecť škoricové hviezdičky. Cesto sme si vymiesili veľmi rýchlo, vytvarovali formičky a dali upiecť. Prekvapila ma jemná chuť škorice, nebola výrazná, ale o to chuťovo naozaj mňamková.
  • Ľahké zapracovanie do cesta

Vianočná chuť škorice

Škorica je spájaná práve s Vianocami, ale zároveň má aj veľa zdravotných výhod.
Táto Ceylonská škorica má nádhernú vôňu a moje pečenie obohatila o navodenie predvianočnej nálady.

Využila som ju pri pečení škoricový osích hniezd aj na krupičku.
  • Bio

Chuťovo a vôňou výrazná škorica.

Po otvorení cejlónskej škorice od DM Bio ma prekvapila jej intenzívna vôňa a príjemná chuť. Za mňa je určite lepšia varianta takáto čistá škorica ku ktorej sa podľa potreby primieša cukor ako hotový škoricový cukor.

Škoricu som použila do ťahanej jablkovej štrúdle, ale aj do medovníčkov. Chuťovo u nás obstála a už teraz sa teším, čo ďaľšie s ňou upečiem 🙂
  • - vôňa
  • - chuť
  • - gramáž
  • - cena
  • - bio produkt
lenkaajko  6. dec 2023 Overená recenzia

Jemná, no chuťovo výborná

Jemne mletá škorica, ktorá nemá agresívnu vôňu, ale úžasne chutí. Skúsila som ju bežne pridať do bábovky. A na moje prekvapenie ju iba zvianočnila🥰. Bolo to veľmi milé a jemné. Tak som ju skúsila dať aj do punču a výsledok bol dokonalý.
Určite odporúčam.
  • Jemnosť

Škorica ako má byť 😊

Škorica je veľmi obľúbená ingrediencia celej našej rodiny a chuť, ktorá v tomto zimnom a vianočnom období jednoducho nesmie chýbať. Preto balenie ceylonskej škorice z Madagaskaru bolo pre nás to pravé orechové 🙂. Použila som ju v raňajkách - špaldovej instantnej kaši taktiež z radu DM Bio produktov, ktorú máme veľmi radi, s bio ďatľovým sirupom. Škorica ma po otvorení balenia ihneď ohúrila svojou intenzívnou vôňou a neskôr aj chuťou, ktorá celé jedlo nádherne podtrhla a zvýraznila. A keďže je veľkosť balenia štedrá, už sa teším na zosnúbenie tohto úžasného výrobku so skvelou chuťou s vianočnými koláčmi. Tento rok ich bude škoricových určite dosť ☺️.
  • - príjemná veľkosť balenia
  • - intenzívna vôňa a chuť
  • - bio kvalita
  • - jemná štruktúra

Úžasná

Ceylonsku škoricu som skúsila prvý krát, ako aj recept na zimtsterne, ktorý som opatrovala 20rokov 🤩. Veru, získala si ma. Úžasná vôňa, stačí menej a príjemne prevonia a ochutí. Určite jej ostávam verná. Keby sa dalo, násobím počet ⭐️
  • Úžasná vôňa, chuť
  • Stačí málo