Sunar Sensitive 2 a 3

Sunar Sensitive 2 a 3 je dojčenská mliečna výživa, ktorá je určená pre precitlivé bruško každého dieťatka. Ide o unikátnu receptúru podľa vzoru materského mlieka s obsahom prebiotík (oligosacharidy GOS) a baktérií mliečneho kvasenia (Bifidobacterium longum). Baktérie mliečneho kvasenia Bifidobacterium longum sa prirodzene nachádzajú v črevnom mikrobiome dojčených detí. Receptúra je bez palmového oleja rovnako ako všetky ostatné Sunar mlieka.

Sunar Sensitive 2 a 3

Sunar Sensitive 2 a 3 obsahuje aj mliečny tuk, omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, vitamíny a minerálne látky kľúčové pre správny vývoj imunitného systému dieťaťa, napr. vitamíny A, C a D alebo vápnik pre správny rast kostí. Je tak vhodnou voľbou pre mamičky, ktoré chcú poskytnúť svojmu dieťaťu vyváženú výživu vedúcu k zdravému vývoju a spokojnému brušku.

Kvalitná receptúra:

Sunar Sensitive vznikol na základe osvedčenej Sunar Complex receptúry, ktorú mamičky dobre poznajú.

Baktérie mliečneho kvasenia a prebiotiká:

Receptúra je obohatená o baktérie mliečneho kvasenia a prebiotiká, nie je nutné podávať iné doplnky stravy.

Plnotučné mlieko:

Vďaka obsahu plnotučného mlieka je zaručená skvelá chuť a bezproblémové prijatie bábätkom.

Prevencia:

Sunar Sensitive nie je žiadne špeciálne mlieko pre deti so špecifickými zdravotnými problémami. Je určené pre všetky zdravé deti.

Bifidobacterium longum:

Kmene Bifidobacterium longum sa najčastejšie vyskytujú u dojčiat a detí, zvyčajne po prenose od matky počas prirodzeného pôrodu a dojčenia. Deti narodené cisárskym rezom alebo kŕmené umelou výživou môžu tejto dôležitej baktérii chýbať. Suplementácia je v tomto prípade veľmi odporúčaná, pretože kolonizácia B. longum môže hrať hlavnú rolu vo vývoji gastrointestinálneho systému po zvyšok ich života. Bifidobacterium longum bránia rastu škodlivých baktérií, posilňuje imunitný systém, potláčajú rozvoj zápalových ochorení čriev a bránia v rozvoji alergií.

Kde kúpim Sunar Sensitive 2 a 3?

Dojčenie je pre dojčatá najlepší spôsob výživy. Dojčenská výživa by mala byť podávaná na základe odporúčania pediatra. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch a webových stránkach www.sunar.sk. Uvedené informácie sa podľa zákona nevzťahujú k počiatočnej dojčenskej mliečnej výžive.

test_sunar_sensitive

Hodnotenia a skúsenosti so Sunar Sensitive 2 a 3

Máš skúsenosť so Sunar Sensitive 2 a 3?

Skvelé mliečko sunar sensitive 3

Sunar sensitive 3 je mliečko, ktoré spĺňa všetky naše požiadavky. Citlivému brušku nášho drobca sadol na jednotku. Trávenie sa mu zlepšilo, výsledok v plienke je potešujúci. Mala som obavu z nového mliečka, lebo jeho jazýčku máločo chutí. Našťastie hneď prvá fľaška bola vypitá do posledného dúška. Ďalšie dni a noci prišiel opätovne vlčí hlad na mliečko. Teší ma, že zloženie mliečka pokryje jeho výživové potreby, nezaťažuje mu trávenie a veľmi mu chutí.
Pri tomto mliečku určite zostane. Už by sa nám zišla nejaká zľava😂, lebo množstvo vypitého mliečka stúplo (našťastie).
  • dobre sa rozpúšťa, netvoria sa hrudky
  • príjemná vôňa, jemná chuť a konzistencia
  • zloženie mliečka
  • balenie je kartónový obal. Mohla by byť k dispozícií možnosť pevnej nádoby na uskladnenie (niečo ako je u sunaru AR - tá je perfektná, podľa mňa najlepšia čo je na trhu)
  • malé balenie
miriamzba  21. apr 2024 Overená recenzia

Spokojnosť

Sunar Sensitive 2 testovala 8 mesačná dcérka.
Zloženie je kvalitné a nadchlo ma, že obsahuje bifidobacterium longum, čo je veľmi sľubný kmeň bifi s priaznivými účinkami na imunitu aj na psychiku.
UM som výdatne pridávala dcérke do kaší a príkrmov (všetky okrem mäsových, kvôli vstrebávaniu železa) plus klasický spôsob UM do vody. Dcérka ukážkovo papala, Sunar jej chutil zarobený s vodou a aj ako súčasť príkrmov. Veľké pozitívum je, že od zavedenia Sunaru sa veľmi výrazne zlepšilo dcérke trávenie.
A nielen to. Neviem, či je to len zhoda okolností, ale počas testovania úplne vymizli podráždenia pokožky a červené fľaky, s ktorými sme sa predtým dlhodobo neúspešne trápili. Od zavedenia Sunaru sensitive 2 sa neobjavili ani raz, pričom nič iné som nemenila - strava, plienky, kozmetika, prací prášok, miesto výskytu. Je to záhada, uvidíme časom.
U nás teda Sunar Sensitive 2 zabodoval v plnej miere a ostaneme pri ňom.
  • Lepšie trávenie
  • Vymiznutie prejavov ekzému
majkak66  18. apr 2024 Overená recenzia

Sunar sensitive 2

K mlieku som bola dosť opatrná, keďže malý má od mala problém s bruškom a žiadne mlieko nám nebolo dobré. Nakoniec sme boli na mlieku Sunar ar a teraz prišla novinka Sunar sensitive. Tak sme ho skúsili, že snáď nájdeme alternatívu a podarilo sa. Malému mliečko chutilo, rozpúšťa sa dobre. Je trošku viac sladké ako Sunar ar, takže za nás super voľba, keď už ar nebudeme potrebovať.
  • Dobre sa rozpúšťa
  • Sladká chuť
  • Bez palmového oleja
  • Pridané probiotika
  • Papierová krabica
  • Každá odmerka od Sunaru je iná. Mohli by to zjednotiť, aby odmerka od Sunar ar bola rovnaká ako odmerky od Sunar sensitive
moncicikb  18. apr 2024 Overená recenzia

Sunar sensitive 2

Od narodenia dcéra pije sunar complex, tak sme vyskúšali novinku Sunar sensitive 2. Ale malú zapieklo a bolelo ju bruško, takže u nás toto mliečko úspech nemalo.
  • Dobre sa rozpúšťa
  • Balenie v sáčkoch
gabccia  16. apr 2024 Overená recenzia

Sunar 3 mliečko pre spokojné bruško

Oceňujem zloženie mlieka a hlavne to, že je bez palmového oleja. Obsahuje prebiotika a omega 3 a 6 mastné kyseliny. Rozpustnosť je super. Dcéra mliečko vypila bez problémov a bez tráviacich ťažkostí, takže za nás super a odporúčame :-). Jediné, čo by som vytkla je balenie, keďže v dóze sa mlieko lepšie uskladňuje, ale tak každý si to môže potom presypať do vlastnej dózičky.
  • - bez palmového oleja
  • - obsah prebiotík