Vákuovací systém Zwilling Fresh & Save

4 skúsenosti

S vákuovacím systémom Zwilling FRESH & SAVE vydrží jedlo v chladničke či mrazničke až 5x dlhšie!

FRESH & SAVE = elegantný, kompaktný vákuovací program, ktorý je kedykoľvek pripravený na použitie. Vďaka elektrickej vákuovacej pumpe, skleneným dózam a opakovane použiteľným vákuovacím vreckám rôznych objemov, môžete predĺžiť čerstvosť a trvanlivosť potravín. Všetky nádoby sú vhodné do chladničky, mrazničky, mikrovlnnej rúry a tie sklenené aj do klasickej rúry.

Vákuovacia pumpa je bezdrôtová, váži len 300 g, ovláda sa jediným tlačidlom a okrem toho sa po vysatí sama vypne. Navyše, tento dômyselný systém uchovávania potravín ponúka aj čosi naviac. Vďaka mobilnej aplikácii môžete mať dokonalý prehľad o čerstvosti potravín vo vašej chladničke. Pomocou čiarového kódu načítate uložené jedlo a aplikácia vám oznámi notifikáciou na mobile jeho blížiaci sa termín spotreby. Aplikácia vám dokonca poradí čo uvariť a pomôže s nákupným zoznamom. FRESH & SAVE vám umožní lepšie plánovanie - môžete navariť dopredu a vychutnať si čerstvé jedlo neskôr, zvyšky nevyhadzujte, ale vákuujte.

Vákuovací program FRESH & SAVE ponúka:

• Plastové vákuovacie dózy s objemom 2,3 l, 1,1 l a 0,4 l
  • Sklenené vákuovacie dózy s objemom 2 l, 0,9 l a 0,35 l
  • Vákuovacie vrecká s rozmermi 23 x 20 cm, 35 x 25 cm, 49 x 30 cm
  • Bezdrôtová vákuovacia pumpa
  • Vákuovacie uzávery na víno
Kde kúpim vákuovací systém Zwilling Fresh & Save?

Ako sú spokojné s vákuovacou sadou maminky z Modrého koníka?

Hodnotenia a skúsenosti s vákuovacím systémom Zwilling Fresh & Save

Máš skúsenosť s vákuovacím systémom Zwilling Fresh & Save?
ivana2504  24. sep 2021

Geniálne

Super produkt, rýchla obsluha, čerstvosť, sáčky sa dajú znova použiť, skladné všetko.
  • Nezávadnosť
  • Obsluha
  • Čerstvosť
  • Praktickosť
122laura122  20. sep 2021

Prvá skúsenosť so systémom Fresh & Save

Mala som možnosť otestovať vákuovací systém Fresh&Save. Nevedela som, čo od toho očakávať, po viac než týždni používania som však veľmi milo prekvapená. Oceňujem intuitívne ovládanie, jednoduchú údržbu a precízne spracovanie. Vzhľadom na všestranné možnosti využitia, tento set u mňa nebude len zapadať prachom, naopak, plánujem ho rozšíriť o ďalšie komponenty. Som maximálne spokojná.
  • odolný materiál
  • estetický design
  • univerzálne použitie
  • spĺňa účel - uchová potraviny čerstvé
mummylina  19. sep 2021

Šikovný pomocník do každej domácnosti :)

Odkedy je u nás doma vákuovací systém Zwilling Fresh &Save, potraviny sa nevyhadzujú a aj obchod navštevujem menej. :)
Veľmi praktický pomocník pre každú gazdinku v domácnosti. Jednoduchá obsluha aj údržba. Potraviny vydržia čerstvé niekoľkonásobne dlhšie. Varené jedlá si môžete pripraviť na niekoľko dní dopredu a vydržia čerstvé. Možnosť varenia sous vide a sáčky sa môžu uskladňovať aj v mraziaku. Všetko máte pod kontrolou v aplikácií Špajza.
  • - jednoduchá obsluha a údržba
  • - čerstvosť potravín niekoľkonásobne dlhšia
  • - možnosť využiť na mrazenie, prehrievanie v rúre či mikrovlnke
  • - jedlo si uchováva svoju vôňu aj živiny
  • - kvalita produktu (všetko veľmi pevné)
  • - možnosť dokúpiť ďalšie produkty k systému
  • - aplikácia špajza
  • - návod a aplikácia v anglickom jazyku
jese1  19. sep 2021

Zwiling Fresh&Save - môj splnený sen

Fresh&Save sa stal mojim obľúbeným pomocníkom v kuchyni. Jednoduchá manipulácia a ľahká údržba je to, čo potrebuje v kuchyni každá gazdinka. Zvyšky potravín, ale aj čerstvé potraviny, mám vďaka tomuto systému uložené v chladničke bez strachu, že sa mi niečo pokazí, pretože aplikácia ma vopred upozorní. Potraviny zostávajú naozaj čerstvé a príjemne voňavé.
  • + dlhšia čerstvosť potravín
  • + ľahká manipulácia
  • + sklenené misky, ktoré neprepustia žiadnu vôňu
  • + plastové vrecká na viacnásobné využitie
  • + jednoduché nabíjanie a dlhá výdrž nabitia
  • + ľahká údržba misiek (vhodné aj do umývačky)
  • + možnosť dokúpiť ďalší sortiment
  • + aplikácia
  • - priepustnosť vreciek - po pár dňoch v chladničke bolo ovocie nasýtené pachmi z chladničky
  • - ťažké čistenie vrecka po použití oleja a farebných surovín
  • - aplikácia len v cudzom jazyku
  • - vyššia cena produktu
3 ľudia považujú za užitočné