Hodnotenia a skúsenosti s domácimi potrebami

Máš skúsenosť s domácimi potrebami?

zuzanars  23. sep 2022

Utierok v domácnosti nikdy nie je dosť...

Samozrejme aj tieto utierky u nás našli ohlas. Kto takéto utierky používa, tak vie, že utrú asi hocijakú špinu, sajú vynikajúco. Jednoducho sa čistia, aj keď tá svetlá farba je háklivá. Zaujalo ma, že je možné pranie aj v umývačke riadu.

Profissimo kefa na riad

Krásny dizajn kefy Profissimo zláka hádam každého. Nielenže dobre vyzerá, ale aj poslúži na čistenie zaschnutého riadu.
Za mňa je negatívum, že kefky sa všeobecne potom zle čistia.

Šikovné gulôčky

S týmto výrobkom som sa stretla prvýkrát a môžem povedať, že zájdené fľaše naozaj vyčistil. Pri manipulácii s s gulôčkami treba byť opatrný, lebo sa rýchlo rozutekajú.

Uni utierka Profissimo

S utierkou Profissimo som sa stretla prvýkrát, ale určite nie posledný. Táto utierka musí byť neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti. U nás je vždy po ruke a vyleští naozaj všetko bez šmúh a použitia chémie.

tinibini  20. sep 2022

Úžasné

Utierky krásne leštia skoro akýkoľvek povrch. Veľmi dobre sajú vodu.

lujzamisko  20. sep 2022

Kovové perličky

Tak tieto boli skvelé na synovu fľašku do školy a moju fľašu do fitka. Ak ju zabudol vybrať, tak som ju vždy musela namočiť s octom, lebo tá naša tvrdá voda zanechala fľaky. Perličky sa o ne postarali len tak, šup-šup. Odporúčam.

amel  19. sep 2022

Savé utierky

Keď sa mamočia, sú úplne hebké a príjemné na dotyk.
Utriete s nimi čokoľvek - prach, špinu, rozliaty tanier na stole.
Sú skutočne úžasne savé.
Velmi sa mi páči fakt, že ak nepoužívate saponáty, sú biologicky odbúrateľné.

Na všekto

Výborný pomocník na všetky každodenné nehody. Pri troch deťoch využitie nepredstaviteľné.

Namiesto drátenky

Výborný pomocník pri umývaní riadov. Odstráni pripečené časti a navyše je vhodný aj do umývačky.

Leštíííím

Tak toto ozaj odporúčam. Poháre sa leskli ako novéééé aj bez použitie chemických prostriedkov.

nikolasamolej  19. sep 2022

Drevená kefa Profissimo

Za mňa je táto kefa na čistenie riadu super 👌🏽.
Vyhovuje mi, že je drevená a nie plastová, takže sa tak rýchlo nezlomí. Ďalšie plus sú prírodné štetiny, ktoré sú dosť hrubé a tvrdé. Za mňa naozaj výborný produkt.

nikolasamolej  19. sep 2022

Kovové guličky Profissimo

Tento produkt nie je úplne nutný a bežný v domácnostiach. Ale ja som ho predsa len využila na čistenie detských fliaš. Určite to budem skúšať ďalej, čo to spraví napr. s karafou alebo vázou 🙂. Treba si na tieto guličky zvyknúť a dávať pozor aby sa nerozkotúľali všade po zemi.

erikaka  19. sep 2022

Utierky

Výborný pomocník v domácnosti nielen pri čistení a upratovaní, ale hlavne, keď sa v domácnosti niečo rozleje. Čo sa mi na nich najviac páči je to, že sú opakovateľne použiteľné tým, že sa dajú prať.

katkaseiner  18. sep 2022

Kefka na umývanie riadu

Skvelý tvar kefky oceňujem, zrejme ju nezlomím tak rýchlo ako plastovú. Pri umývaní riadu sa dá super využiť, nakoľko nemám mastnotu a zbytky jedál v ruke ale na kefke. Ešte keby sa trochu jednoduchšie čistila..

Upratovanie

Kefka na čistenie riadu je dobrý pomocník. Okrem čistenia fľašiek alebo zaváraninových pohárov je super aj na hrnce a riad. Ja som ale využívala na fľašky a skúsila som aj hrniec, keď som robila krupicu. Vyčistiť som vyčistila, ale tým, že má štetinky, tak ostalo aj v kefke a musela som čistiť aj kefku. Čistenie v myčke som neskúšala 🤷.

Upratovanie

Toto je produkt, ktorý nesklame, ale podľa mňa nie je nutnosť. Popravde, keby deti nemali fľašky, tak nevyužijete. Guličky sa ľahko používajú. Stačí dať guličky do fľašky, pridať čistiaci prostriedok, vodu, zavrieť fľašku a len hrkať😉. Fľašky sa vyčistili a určite ak máte širšie ruky, ktoré nevmestíte do fľašky, tak využijete.

Upratovanie

Leštiaca a čistiaca handrička je super na suché a aj mokré čistenie a leštenie. Handričku som použila na rýchle preleštenie pohárov a taktiež na preleštenie batérie bez použitia čohokoľvek. S čistiacim produktom Denkmit určite top sada na upratovanie.

tenderka  17. sep 2022

Utierka z mikrovlákna a bambusu

Materiál aj vlastnosti mi pripomínajú bežne dostupné "švédske utierky". Dobre sa mi s nimi čistili dlaždice, zrkadlo, sklo a to všetko bez použitia zbytočnej chémie len za pomoci vody.

Nič lepšieho som nemala

Bio rozložiteľné a navyše extra savé utierky, to je to, čo mi doma chýbalo. Keď sa niečo rozlialo, čo sa pri troch deťoch stáva neustále, klasické látkové utierky nestačili a papierových utierok sa minulo veľmi veľa. Zato táto savá utierka vysaje všetku tekutinu, či už čaj, polievku alebo mlieko, hocičo. Ľahko sa opláchne a preperie vo vode s troškou saponátu a znova je pripravená na použitie. Dokonca som ju ani nestihla namočiť pred použitím, hneď vysala rozliatu polievku.

Kefka pomocníčka

Kefka s rúčkou je skvelý vynález, človek nemá ruky od čistenej mastnoty ako keď sa používajú drôtenky. Po použití sa dá zavesiť a pekne sa uschne. Krásny udržateľný drevený dizajn sa hodí do každej domácnosti, nebojím sa zlomenia ako pri plastovej kefe.