Zubná pasta Curaprox Be You Explorer

1 skúsenosť

Trúfnite si na dobrodružnú kombináciu jablka a aloe vera.

Vlastnosti zubných pást CURAPROX BE YOU :

• namiesto agresívnej chémie obsahujú látky nachádzajúce sa aj prirodzene v ústnej dutine
  • prírodné enzýmy a minerál hydroxylapatit podporujú prirodzenú obranyschopnosť ústnej dutiny
  • zuby sú vďaka nim belšie a odolnejšie voči zubným kazom
  • prírodné výťažky echinacea, pupočník ázijský, harpagofyt a pantenol s protizápalovým a antibakteriálnym účinkom - až 4-krát viac prírodných látok oproti bežným pastám
  • lahodné ovocné príchute a dlhotrvajúca sviežosť vďaka špeciálnym mentolovým perličkám

Foto-zdroj: curaporox.sk

Hodnotenia a skúsenosti so zubnou pastou Curaprox Be You Explorer

Máš skúsenosť so zubnou pastou Curaprox Be You Explorer?

PCA ROZTOK 1,5 ML + TYČINKA

mamelka  26. okt 2023 Overená recenzia

Roztok aj pre menšie deti

Roztok som použila pri 2ročnej a aj pri 13ročnej. Je bez prichute, čo vôbec nevadí, pretože staršia je citlivá na príchute. Tak ako tabletka od curaprox aj roztok ukáže zafarbenie podľa toho ako ,,starý,, je povlak.
V balení sú 2 tyčinky na aplikáciu.

Tabletky na odhalenie povlaku PCA 223

Chutí perfektne

Tabletka po rozžutí ukázala povlak - ružový aj fialový. Je vhodnejšia pre staršie deti, dospelých.

Prvá detská zubná kefka Baby

Mária je spokojná 🪥

S Baby kefkou sme obe spokojné. Dobre sa drží, pre Máriu je to asi aj jedno, ale pre mňa je dôležité, aby zubná kefka nebola tvrdá, pretože si môže poraniť ďasná.
Uvítala by som výhodné balenia ako pri kefkách CS 5460

Medzizubné kefky CPS

misurka7  17. okt 2023

Spokojnosť

Síce po dohode poslali tie najtenšie, aj tak ich nevopchám medzi zuby 😁 ale deti využijú. Praktické sú v držaní, oproti iným značkám. Štetinky sú príjemné mäkké. Môžem len odporučiť. 😉

Kids detská zubná kefka

mamelka  7. okt 2023 Overená recenzia

Jemná detská zubná kefka

Dcéry sú naozaj so zubnými kefkami spokojné. Samozrejme pri deťoch mením kefku častejšie, nakoľko ešte vedia dosť tlačiť. Ale malá hlavička im vyhovuje, dostanú sa lepšie na miesta ako sú stoličky od jazyka, či líca.

Medzizubné kefky CPS

mamelka  7. okt 2023

Medzizubné kefky

Som veľmi spokojná, s držiakom sa dostanem na miesta ľahšie. Určite odporúčam len s držiakom, bez neho sa ťažšie umývajú napríklad miesta medzi 6-7
mamelka  2. sep 2023 Overená recenzia

🍏 Jablková príchuť

Príjemná príchuť s jablkom a aloe vera
-ako všetky zubné pasty od Curaprox Be You neobsahuje agresívnu chémiu
-bez agresívneho penidla SLS