Materské centrum Vranov nad Topľou

1 skúsenosť

Zoznam materských a rodinných centier vo Vranove nad Topľou pre mamičky na materskej či rodičovskej dovolenke.

Názov Adresa Web
MC Slniečko OC Komunál, Námestie slobody 2, Vranov nad Topľou Web

<< Späť na zoznam miest

Súvisiace články

Viac o materskom centre Vranov nad Topľou na modrykonik.sk

Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Skúsenosti s materským centrom vo Vranove nad Topľou

Máš skúsenosť s materským centrom vo Vranove nad Topľou?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
ena1903
14. nov 2014

Svetlý bod nášho týždňa

Do MC Slniečko som začala chodiť v polovici tehotenstva na predpôrodnú prípravu spojenú s cvičením tehuliek. Tešila som sa na každý pondelok, pretože som sa veľa naučila a zároveň spoznala iné budúce mamičky s podobným termínom pôrodu. V návštevách som pokračovala, len čo mal môj malý pol roka - stredy sme mali vyhradené pre cvičenia na fitloptách a obidvaja sme sa na ne veľmi tešili. Opäť sme sa tam stretli s mamičkami a bábätkami, ktoré sme poznali ešte "z bruška", aj s novými kamarátmi. Môj malý, aj ostatné deti, sa tam socializovali, aj si zacvičili, mamičky si popri cvičení poklebetili a vypadli z každodenného stereotypu.

Teraz, keď je malý na cvičenie už priveľký, sa s kamarátmi stretávame doobedu v herni. Našim deťom to zjavne prospieva, majú nové podnety, učia sa hrať aj podeliť s inými deťmi. Skvele tam vieme vyplniť najmä upršané predpoludnia.

Takže pre mňa je MC Slniečko už dlhšie svetlým bodom nášho týždenného programu. Oceňujem veľmi príjemnú cenu, ústretových zamestnancov, bezpečné prostredie s množstvom podnetov pre deti, tvorivé dielne a besedy. Potešilo by ma cvičenie alebo iná kolektívna aktivita pre deti od 1 do 3 rokov a veľmi by som ocenila, keby bola herňa otvorená aj poobede- to je pre mňa asi najzásadnejší nedostatok, ktorý na MC Slniečko vidím.
5 poďakovaní