Čo znamená ako keby menštruačné pichanie na konci tehotenstva?

Zodpovedané
1. dec 2021

Dobrý deň,

termín pôrodu podľa ultrazvuku mám 23.12.21, na poradňu mám ísť 6.12.2021. Už 2 dni mám pocit ako keby som mala dostať menzes. Cítim také pichanie.

Môže mi začínať pôrod?

Pred tromi rokmi som presne mala takúto situáciu a praskla mi voda.

Ďakujem

Dobrý deň,

ako píšete, tak menštruačné bolesti môžu byť predzvesťou pôrodu.

Skúste si dať teplú sprchu alebo vaňu. Uvidíte či sa Vám uľaví.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník