Bodavé pichanie v 21. týždni

radusssa
18. júl 2016

Ahojte dievčatá, žienky..
Chcem sa spýtať, či niektorá z Vás mala alebo má bolesti/skusenosti s touto bolesťou (pichaním) v podbrušku, skôr ostré pichnutie/pichanie, ktoré vražajú/vyžarujú do do vagíny a konečnika?
Trvá to cca niečo vyše týždňa. V piatok som bola na poradni, ultrazvuk je tip top.
Som 21tt...

ďakujem ...

seahorse27
18. júl 2016

Co ti na to povedal lekar?

radusssa
autor
18. júl 2016

Nič... U
Ze všetko je ok (urobil ultrazvuk len)

seahorse27
18. júl 2016

Mohol ti aspon pozriet krcok 😒 Ale vsak mozno to skontroloval sonom...tak asi to bude ok a mozno ti len rastuca maternica tlaci na nejaky nerv, mozno sa ti natahuju nejake vazy....pocas tehotenstva vselico vselikde picha, taha, pobolieva...Ak by sa ta bolest stupnovala, tak mozes skocit na pohotovost pre klud duse. Ja si spominam, ze pocas prvého tehotenstva som pocitovala nieco podobne zhruba v tvojom tyzdni, ale iba pri chodzi a bola to bolest skor taka tupa....nic sa nedialo, vsetko bolo ok, krcok drzal. V druhom tehotenstve som citila ostre pichanie v krcku, ale mala som aj caste tvrdnutia brucha a vtedy sa mi krcok veru otvaral, bolo to v 28.tt...Podstatne je kazdu zmenu, ktora sa ti nezda, konzultovat s lekarom...ten ta videl, tak snad to bude dobre 😉

radusssa
autor
19. júl 2016

Ja to citim praveze najma v klude..ak "beham" po meste , tak nič , ale akomahle si lahnem , tak hotovo...no, nebudem to riesit teda...a dakujem ti za nazor/radu 🌷

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre