Otvorená na špic prsta v 23 tt a zvýšené zápalové hodnoty. Prečo mám veľké bolesti?

Zodpovedané
10. okt 2022

Dobrý deň,

som hospitalizovaná už 5. deň v nemocnici kvôli tomu, že som otvorená na špic prsta a mám zvýšené zápalové hodnoty. Bolesti som mala také, že som sa ledva hýbala. Teraz síce ustúpili ale stále mám antibiotiká. Beriem Ospexin 1000 2x denne.

Čo tie bolesti môžu znamenať?

Hrozí niečo bábätku?

Ďakujem.

Dobrý deň,

bolesti sú pravdepodobne v dôsledku zápalu.

Ak by zápal vystúpil vyššie na plodové obaly, tak je ohrozené aj dieťatko. Nepoznám však bližšie výsledky vyšetrení, preto sa bližšie vyjadriť neviem.

Určite dodržujte doporučenú terapiu, kľudový režim a vydržte v nemocnici koľko bude nutné, až kým Vás neprepustia domov.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník