2kombi Joolz Geo, Britax Go Next, Bugaboo Cameleon 3 - ktorú? Zvládne Joolz a BGB to, čo Britax?

Zodpovedané
5. aug 2019

Zdravím,

neviem sa rozhodnúť medzi spomínanými kočíkmi. Prvá voľba bola dvojkombinácia Britax Go Next - potrebujeme zvládať terén (poľné cesty, dedinské chodníky) + veľká plocha na odkladanie vecí (druhé dieťa), ľahké ovládanie, skladanie do auta.

Potom ma očarili spomínané dva. Pri Joolz Geo sa obávam zipsového systému (všetky časti sa zipsujú) a Bugaboo má menší košík. Zvládnu to, čo Britax?

Ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

s kombináciou Britax Go Next nemôžeš, čo sa terénu a skvelého ovládania trafiť vedľa. V podstate, mimo váhy a väčšieho (nie extrémneho) rozmeru po zložení tomu kočíku nie je veľa čo vytknúť. Skutočne na horšie cesty je v poriadku na to nehľadieť. Naopak, je to potrebné - a teda, Go Next je na ne práve stvorený.

Britax Go Next

Čo sa týka Bugaboo Cameleon 3 či Joolz Geo, tak jazdne na neho určite nemajú.

Cam k tomu má maličké predné kolieska, a ani dokúpením neotočných predných terénnych kolies z neho nespravíš rivala Go Next-u. Joolz, okrem podstatne menšieho sedadla (zipsy budú problém maximálne po viac rokoch používania), musíš skladať v dvoch častiach, takže v kufri zaberie ešte viac miesta ako Go Next. Okrem toho je na to, čo to je, fakt ťažký a veľký, a to už určite radšej zobrať priestrannejší Go Next s omnoho väčším košíkom.

Bugaboo Cameleon 3

Joolz Geo2

Za mňa bola tým pádom najlepšia prvá voľba a jediné, čo by som k nemu prirovnala, by bola rada NXT značky Emmaljunga.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT60 Flat

Emmaljunga NXT90 Ergo

Emmaljunga NXT90 Flat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli