ABC Design Salsa 4, Jane Muum verzus Kawai. Ktorý z týchto kočíkov je vhodný pre zimné dieťa?

Zodpovedané
6. aug 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíkov, ktoré som si vybrala.

Páči sa mi ABC Design Salsa 4, lebo je priestranný a má xxl predĺženú striešku. Bojím sa však, že mi bude vysoký. Meriam 165 cm a muž 195 cm). Plus je pre nás to, že zvládne aj menší terén.

Jane Muum - plusom je, že je ľahko ovládateľný jednou rukou. Vadí mi predĺženie sieťkou na vaničke a žiadna sieťka na športovej časti (aspoň si myslím) a materiál striešky je veľmi zvláštny. Aj športová časť mi príde menšia.

Jane Kawai - má aspoň sieťku na športovej časti.

Ktorý z týchto kočíkov je najvhodnejší pre zimné dieťa?

Chceme, aby kočík zvládol mesto a občasný terén. Musí byť priestrannejší. Dieťa bude asi väčšie. A musí mať dlhšiu a dobre odvetrávateľnú striešku. Radi by sme sa vyhli korýtku.

Ďakujem

Ahoj,

u mňa jednoznačne vyhráva ABC Desing Salsa 4 a to hlavne prevedením vaničky. Tá je pre zimné dieťatko ako stvorená. Taktiež športová časť sa dá dať do úplného ľahu, XXL strieška je veľkým plusom, hlavne v lete, keď dieťatko spinká. Použité materiály na kočíku su kvalitné, nosnosť dieťaťa až do 25 kg, takže nebudeš musieť kočík meniť.

(Ak sa po čase pri väčšom nerozhodneš pre niečo ľahšie.) Kolesá veľké a dobre odpružené, takže s ním v pohodlne prejdeš aj menší terén.

ABC Design Salsa 4

Čo sa týka kočíkov Jane Muum a Jane Kawai v porovnaní so Salsou sú priestorovo oveľa menšie, maximálnu nosnosť na jedno dieťa majú iba do 15 kg. Nemajú moc odpruženia a kolesá sú navyše z tvrdenej gumy nie peny ako pri Salse. Takže otrasy by dieťatko dosť cítilo. A ešte jedna vec, ktorá vadí teda mne osobne je, že upevnenie vaničky na adaptéroch nie je pevné a vanička sa už na miernejšom teréne kolíše. No je ale pravdou, že sú to viac mestské kočíky, kde výrobcovia počítali s rovnejším terénom.

Jané Kawai

Jané Muum V2

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally