Aká je kompatibilita Joolz Day s Joolz Geo?

Zodpovedané
8. sep 2022

Ahoj,

mám šancu kúpiť za veľmi výhodnú cenu vajíčko na môj kočík Joolz Geo, no pani predáva vajíčko z Joolz Day.

Bude vajíčko s adaptérmi pasovať na môj kočík?

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že si neuviedla značku autosedačky. Takto Ti viem odpovedať iba čiastočne.

Adaptér na kočík Joolz Geo je kompatibilný s Joolz Geo2. Nie je určený pre kočík Joolz Day2/Day3, ani Day.
Je kompatibilný s autosedačkami značiek: Cybex Aton Q, y Kiddy Evolution Pro, Kiddy Evolution pre 2, Kiddy Evo-Lunafix a Nuna Pipa.

Adaptér na kočík Joolz Day nie je kompatibilný s modelmi Day2, Day3 ani Day+.
Je kompatibilný s autosedačkami značiek: Maxi-Cosi Cabrio (Fix), Maxi-Cosi Pebble, Maxi-Cosi Pebble Plus, Cybex Aton, Cybex Aton 4, Cybex Cloud Q, Cybex Aton Q, Cybex Cloud Z, Aton M BeSafe iZi Go, Kiddy Evolution Pro, Kiddy Evolution Pro 2, Kiddy Evo-Lunafix a Nuna Pipa.

Adaptéry na kočík Joolz Day sa už nedajú ani kúpiť. No pre Teba je podstatná informácia, že na Tvoj kočík sedieť nebudú.

A druhou dôležitou informáciou je, že na Geo pasujú rôzne adaptéry k rôznym autosedačkám. To môžeš vidieť aj na priložených fotkách. Takže nezáleží len od značky kočíka, ale aj od značky autosedačky, ktoré chceš spárovať.

Ak budeš potrebovať ďalšie informácie ku kompatibilite konkrétnych značiek a typoch vajíčok (autosedačiek) k Tvojmu kočíku, tak bude lepšie, ak sa priamo obrátiš na našu Poradňu o autosedačkách.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku ku kočíkom a ich príslušenstvu, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally