Aká značka kočíka sa dá vyskladať?

Zodpovedané
28. júl 2021

Dobrý deň,

chcela by som poprosiť tip na konkrétny kočík (značka, model), ktorý sa dá kúpiť po častiach. Športový kočík už doma mám.

Ďakujem

Ahoj,

z tvojho zadania nemám veľa informácií aký typ kočíka hľadáš, aké kritéria by mal spĺňať a preto ti neviem veľmi pomôcť 😕.

Sú desiatky značiek a modelov kočíkov, ktoré sa dajú kúpiť po častiach.

Skús mi napísať opäť a pridaj aspoň základné informácie o aký typ kočíka máš záujem. Keďže jediné čo uvádzaš je, že športový kočík už doma máš. Nejaké základné informácie napríklad do akého terénu (mesto, dedina, turistika, cestovanie), pre aké veľké dieťa by mal byť a podobne.

Mrzí ma, že som nepomohla. No verím, že sa znova ozveš a spolu nájdeme ten najvhodnejší kočík práve pre teba 🙂 .

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally