Aké madlo pasuje na Bugaboo Bee 3?

Zodpovedané
2. dec 2022

Ahoj,

mám kočík Bugaboo Bee 3 a potrebujem madlo.

Aké madlo pasuje na tento kočík?

Kde ho kúpim?

Ďakujem

Ahoj,

neoriginálne madlo, ktoré pasuje na Bugaboo Bee 3 zoženieš teraz pod názvom: „Príslušenstvo kočíka lakťová opierka nárazníková lišta madla pre Bugaboo Bee 5, Bugaboo Bee 3 a Bugaboo Bee+" na stránke fuugo.

Kedysi sa predávalo madlo univerzálne madlo na kočík Gesslein Swift, ktoré pasovalo aj na Bugaboo Bee 3 a iné modely. Madlo však nesedelo ako originál. Bolo potrebné ho miesto pripevnenia jemne oblepiť a pripevniť ho o kovovú konštrukciu. Nie o plastovú časť. Potom tam madlo dobre držalo.

Toto madlo už zoženieš iba na bazári. Možno Ti ho niektorá z mamičiek predá ako samostatný diel.

Alebo madlo ignoruj a kúp radšej Snack Tray pult, ktorý využiješ dlhšie a efektívnejšie. Ja osobne mám Bugaboo Bee 5 a namiesto madla som radšej kúpila Snack Tray pult. Synovi so neho vložím fľašku a nejakú mňamku na vyhrýzanie.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally