Aké sú plusy a mínusy kočíka Moon Style 2020?

Zodpovedané
28. mar 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Moon Style 2020 Stone Grey.

Aké sú plusy a mínusy tohto kočíka?

Ďakujem

Ahoj,

Moon Style je skôr mestský typ kočíka a na nenáročný terén. Kolesá má síce kvalitné gumové, ale odpruženie je slabšie, takže je "tvrdší". Mne osobne to napríklad toľko nevadí, ale veľa mamičiek sa na to sťažuje 🙂.

Plusom je určite design, nižšia cena, priestranná hlboká vanička s kvalitným matracom Träumeland, možnosť predĺženia podnožky pri športovej časti, celkom ľahká hmotnosť, ľahké zloženie jednou rukou + športovú časť dokážeš zložiť spoločne s konštrukciou. Celková manipulácia s kočíkom je jednoduchá a poteší aj nastaviteľná rukoväť, predĺžená strieška s náhľadovým okienkom (ktoré však nemožno zakryť) a uzatvárateľný nákupný košík.

Pokiaľ chceš dizajnový kočík, ktorý má super pomer cena/výkon a neplánuješ s ním jazdiť po väčšom teréne, tak za kúpu určite stojí.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj sa mi ozvať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia