Aké sú rozdiely medzi Britax B-Agile R a Britax Strider M?

Zodpovedané
11. sep 2023

Ahoj,

páčia sa mi dva kočíky: Britax B-Agile R a Britax Strider M.

Aké sú rozdiely medzi týmito kočíkmi?

Ďakujem

Ahoj,

Britax B-Agile R je cenovo dostupný – tzv. pokračovací kočík pre rodičov, ktorí sa pohybujú prevažne po mestskom povrchu. Má odolnejšie tvrdené gumové kolesá a tvrdšie mechanické odpruženie. Neotočné športové sedadlo je možné napolohovať do skoro úplného rovného ľahu a vďaka svojej priestrannosti vydrží až do konca kočíkovacieho obdobia. Navyše má fixnú rodičovskú rukoväť vo výške 103 cm, preto sa bude dobre ovládať nižším a stredne vysokým rodičom.

Britax Strider M je kočík vhodný pre stredne vysokých a vyšších rodičov. Otočnú rodičovskú rukoväť je možné nastaviť vo výške od 80 – 115 cm. Oproti B-Agile R má ľahkú, kompaktnú a robustnú konštrukciu s výbornou manipulovateľnosťou umožňujúcou ovládanie jednou rukou. Športové sedadlo je otočné a nekorýtkového typu. To znamená, že ho možno napolohovať do skoro úplne rovného ľahu. Má nenafukovacie kolesá plnené penou s predným odpružením a vďaka doplnkovému pneumatickému odpruženiu konštrukcie je možné dieťa hojdať.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally