Ako predísť traseniu predného kolesa na kočíku Hauck Runner 2?

Zodpovedané
8. aug 2023

Ahoj,

mám Hauck Runner 2 a trasie mi predné koleso. Priateľ to rozobral a ako to znova poskladal, tak kočík ide. Len vyzerá ako keby bol rozheganý. Keď súčiastky úplne utiahne, tak sa koleso netočí.

Nemáš k dispozícii video, ktoré by nám pomohlo?

Ďakujem

Ahoj,

takto na diaľku Ti neviem pomôcť. Väčšina dostupných videí pre Hauck Runner 2 opisuje opravu defektu a výmenu duše.

Ak ste predné koleso na nerovnom povrchu nemali správne zaaretované, tak došlo k poškodeniu osi alebo púzdra kolesa. Vtedy vznikne jav takto kývajúceho sa predného kolesa už aj pri zaaretovanom (zamknutom) prednom kolese. Ak je to táto vada, tak sa už nedá opraviť.

Ale skutočne radiť takto na diaľku bez osobného pozretia je ťažké.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally