Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Nepíšeš, či často cestujete (autom, MHD…), tak neviem, či potrebuješ aj, aby kočík bol aj ľahký a skladný… Každopádne, skúsim na to ísť vylučovacou metódou.

Peg-Pérego Book (asi myslíš Plus, kvôli kombinácii) je síce odpružený, ale je to také minimálne odpruženie, že ti rovno môžem povedať, že je to kočík ozaj tvrdý a do hôr určite nie vhodný.

Chicco Activ3 je zasa do hôr vhodný a od tejto značky podarený model, ale myslím, že by ti mohla chýbať možnosť otáčania sedadla pre malé dieťatko - najmä, ak sa jedná o dieťatko prvé. Mimo toho je aj dosť veľký po zložení, ale ak si s týmito nevýhodami ok, nie je vôbec zlou voľbou.

Bebetto Bresso je vhodným modelom, no pomerne ťažkým a menej skladným - preto sa hodí len, ak neplánujete časté nakladanie do auta.

ABC Design Condor 4 je funkčne fajn modelom, ale tiež relatívne ťažkým ,a tiež rátaj s tým, že sa jedná o korýtkový typ sedenia (čo nie je negatívum, len fakt, ktorý niektoré maminy nepreferujú). Najlepším pomerom cena - výkon mi preto príde skôr ABC Design Salsa 4, ktorý je relatívne ľahký a kompaktný na svoj typ, pritom však priestranný, s veľkou vaničkou a obrovskými strieškami oboch nadstávb. Okrem toho super pruží, takže aj na hroší terén to vidím ako vhodnú voľbu… Ja by som vybrala ten. 🙂