Akú trojkombináciu pre septembrovčiatko, do mesta, a skladnú do auta?

Zodpovedané
18. apr 2019

Aky je najvhodnejsi kocik pre septembrove babo na bezny mestsky teren/sneh/schody, skladny do auta, a mala by to byt trojkombinacia?

Ahoj,

ak hovoríme o kočíku do mesta, vyhla by som sa príliš vysokej váhe a zbytočne veľkým kolesám. Naopak by som ocenila dobrú manipuláciu, úsporné skladanie a nejaké to odpruženie/tlmenie nerovností, ktorých je v meste kopa.

Čo sa snehu týka, tam je to vždy taký zádrhel Aký sneh? Lebo do snehu potrebuješ práve kolesá veľké, kočík robustnejší. Ale mimo snehu ti to bude trochu zbytočné.

Ak hovoríme o mestskom snehu, ktorého je minimum a obvykle sú chodníky odhrnuté, moc by som to nezohľadňovala. Ak hovoríme o snehu viac, treba skôr kolesá väčšie. Z trošku väčších, ale stále dostatočne kompaktných a nie priťažkých kočíkov by som potom odporučila ABC Design Salsa 4, prípadne jeho korýtkového brata Condor 4.

ABC Design Salsa 4

ABC Design Condor 4 (2017)

Z menších kočíkov by som zvážila možno Moon ReSea, Cam Techno, možno aj Cybex Balios S či Cybex Iris M-Air, prípadne Joolz Hub.

Cam Techno

Cybex Balios S

Cybex Iris M-Air

Joolz Hub

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli