Aký je rozdiel medzi kočíkom Joolz Hub+ a Joolz Hub?

Zodpovedané
3. mar 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Joolz Hub+ a Joolz Hub.

Aký je rozdiel medzi týmito 2 kočíkmi?

Aká autosedačka pasuje na tento kočík?

Ďakujem

Ahoj,

Joolz Hub+ je novší model a nasledovník Joolz Hub. U obidvoch kočíkov zostali zachované rovnaké rozmery a aj váha.

Najväčší rozdiel je v strieške, kde predĺžiteľný sieťovaný diel má možnosť zakrytia. To mamičky na novom modeli oceňujú najviac. Ďalej je to nový dizajn kolies, plne otočné a výklopné madlo, lepšie zapínanie pásov a LED svetlo pri podvozku pre väčšiu bezpečnosť v zhoršených svetelných podmienkach. Zmenou prešiel aj nákupný košík, ktorý je teraz sčasti zo sieťoviny. Je plne priedušný.

Vďaka adaptérom, ktoré sú kompatibilné na oba modely pripojíš na podvozok kočíka autosedačky značiek Maxi Cosi, Cybex Aton, Kiddy a Nuna Pipa.

Ja osobne by som išla skôr do nového modelu.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia