Aký je Tvoj názor na kočíky značky Greentom, ktoré majú podvozok z recyklovaného plastu?

Zodpovedané
9. apr 2022

Ahoj,

zaujímala by ma recenzia na recyklovaný kočík Greentom Upp Classic 2017 a Greentom Upp Reversible.

Aký je Tvoj názor na kočíky Greentom?

Ďakujem

Ahoj,

ja mám kočíky značky Greentom veľmi rada, či už z pohľadu ekológie alebo aj veľmi zaujímavého dizajnu. Ten však nie každému sadne.

Jedná sa o vyložene mestské kočíky kvôli slabšiemu odpruženiu a menším kolesám. Vďaka ich nízkej hmotnosti sú bohužiaľ menej stabilné, preto by sa na rukoväť nemali vôbec dávať žiadne prebaľovacie tašky. Nevýhodou je aj kratšia strieška bez náhľadového okienka, pevná rukoväť alebo nemožnosť polohovania nôh u Classic. Každopádne ich nízku hmotnosť oceníš práve pri skladaní do auta a častom cestovaní. Sedenie je naozaj priestranné aj pre väčšie dieťa a celý kočík sa veľmi ľahko ovláda. Takže za mňa rozhodne áno, stojí za prípadnú kúpu, teda pokiaľ Ti nevadí pár spomínaných nedostatkov 🙂.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia