Aký kočík pre augustové bábätko?

Zodpovedané
23. jan 2024

Ahoj,

hľadám kočík pre augustové bábo. Ja mám 164 cm, manžel 180 cm. Kočík potrebujeme do mesta, na dedinu a aj do terénu.

Vaničku by sme chceli využívať od augusta až do jari, keďže u nás býva zima. Nánožník by bol tiež super. Farbu preferujem skôr tmavšiu - tmavozelenú, tmavohnedú. Už máme detičky a určite budú radi kočíkovať.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

z klasických kočíkov si pozri Britax Smile 4, alebo pozri aj na jeho bratský model Britax Smile 5Z. Ten je nabitý funkciami. Ich sedadlá sú z bokov veľmi chránené, takže dieťa je dobre ochránené pred vetrom a chladom v zimnom období.

Pozri si aj kombinovaný kočík ABC Design Samba. Ten je určený pre rodičov, ktorí sa pohybujú po mestskom povrchu a aj po nerovných cestách dediny. Nižšia váha a jednoduchá manipulácia umožňujú ovládanie jednou rukou. Poteší aj absencia zadnej osi kolies, ktorá tak neobmedzuje ani v dlhých krokoch. Športové sedenie je dostatočne priestranné a navyše je možné napolohovať ho do úplne rovného ľahu.

Zváž aj Adamex Belissa a Kunert Ivento. Nedávno som ich v poradni porovnávala:

Podobnými modelmi sú aj Bebetto Pascal či Bebetto Flavio.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally