Aký kočík pre decembrové bábätko?

12. júl 2019
Prosim vas, aky kocik odporucate, ked termin mam december?
Dakujem
Ahoj!

Toto je veľmi všeobecná otázka, keďže vôbec netuším , aký máš napríklad rozpočet (je úplne iné vyberať kočík za 400 a iné za 1000 eur). Ďalej je veľmi dôležité nielen obdobie (samozrejme december znamená skôr väčšie kolesá a možno lepšie väčšiu striešku, ale inak nejak moc vecí nie…), ale aj terén - dedinský, horský, alebo bývate v meste… či a ako často plánujete cestovať, skladať kočík do auta, alebo sa voziť MHDčkou… veľkosť kufra taktiež zaváži, rovnako ako tvoja a tatinova výška (ak ste veľmi nízki alebo vysokí, kočík treba tomu prispôsobiť).

Čo by som ale až tak neriešila je veľkosť vaničky - lebo krpčiatko bude v zime akurát novorodeňa, čiže malinké - a aj s fusakom sa zmestí prakticky do každej. Skôr by som riešila dobrú športovú časť - priestrannú, praktickú, skladnú, pohodlnú, funkčnú.

Z lacnejších, robustnejších kočíkov spomeniem na inšpiráciu Kinderkraft Grande. Z mestských skús pozrieť na značku Cybex či Stokke Beat… z odolných a funkčných taký Britax Go Big či značku Emmaljunga; zo športovejších napríklad Mountain Buggy či TFK… Je toho ale strašne veľa a záleží od horespomínaných potrieb a požiadaviek.

A určite si premysli nejaké požidavky, okolnosti používania, peniažky, ktoré si ichotná za kočík dať… a ešte mi napíš konkrétnejšie, ok? Držím palce, a krásne tehuľkovanie!
Polož anonymnú otázku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli