Aký kočík s úplným ľahom môže konkurovať Joolz Aer?

Zodpovedané
8. nov 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť pri výbere kočíka.

Ktorý kočík môže konkurovať Joolz Aer a pritom ide do úplného ľahu?

Ďakujem

Ahoj,

medzi konkurentov určite patrí cestovný - športový kočík Easywalker Jackey. Môžeš si o ňom prečítať moju podrobnú recenziu, ktorú som nedávno napísala.

Podobným modelom je Silver Cross Jet 3, ktorý na trh prišiel v tomto roku. Nevýhodou je jeho dostupnosť na západnom trhu.

Určite spomeniem aj kočík Avova City Ranger , ktorý je ľahký a spratný. Ponúka možnosť polohovania chrbtovej opierky do ľahu, neobvyklú väčšiu striešku XL rozmerov a priestrannosť sedadla s nosnosťou až 22 kg.

Podobným, ale už športovejším typom kočíka je model Maxi-Cosi Leona². Je priestranný aj pre väčšie dieťa. Ľah má skoro úplný a je veľmi podobný tomu, keď dieťa spí v posieľke s hlávkou položenou na vankúši. Nosnosť sedadla má tiež 22 kg.

Z tých cenovo dostupnejších, je to určite model Petite&Mars Cross. O tomto kočíku si tiež môžeš prečítať krátky článok s podrobnými informáciami.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally