Aký kombinovaný kočík pre letné bábo odporúčate pre vyššiu mamičku?

Zodpovedané
23. mar 2021

Dobrý deň,

dieťa sa má narodiť na prelome júl/august. Budúca mamička by chcela ešte v zime voziť dieťatko v hlbokej vaničke aj s fusakom tak, aby nebola úplne mini.

Podmienky:

  • rovná vanička (nie tie okrúhle),
  • športová časť sa dá zložiť spolu s konštrukciou,
  • hojdací podvozok,
  • nie nízky kočík (mamička má 180 cm),
  • kočík sa musí zmestiť do sedanu,
  • bez cenového limitu.

Zatiaľ som pozerala Mutsy Icon, no myslím, že kočík je skôr pre nižšie mamičky.

Vedeli by ste poradiť niečo vhodné?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam pozrieť kočík Abc Design Salsa 4 Air. Verzia tohto kočíka by spĺňala Vaše požiadavky vo všetkom okrem skladania so športovým sedadlom. Kočík je vhodný pre vyšších rodičov, má odpruženú konštrukciu a hranatejšiu vaničku.

ABC Design Salsa 4 Air

Veľkosť podvozku a to teda či Vám vojde do kufra auta by bolo ideálne vyskúšať, poprípade premerať kufor a porovnať s rozmermi zloženej koštrukcie.

Od značky Mutsy by som skôr odporúčala podvozok NIO, čo sa týka odpruženia konštrukcie.
Ak by bola skladnosť kočíka prioritnejšou, odporúčam ešte pozrieť kočík MOON STYLE alebo spomínané Mutsy Nio.

Mutsy Nio

Moon Style